Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áttétel függő....
el ne hidd a 150-es végsebességet.az csak a mesében van.120-130-nál többet tuti nem megy soha.egy 250-es 50 lóerős gas gas megy 140-150-et.akkor egy ilyen az életbe nem megy annyit.csak szakadéknak lefelé hátszéllel.bocs,hogy közbe szóltam,de ez nevetséges volt.
alapjáraton is dolgozik! akkor is nyitva van mégpedig azért hogy ne mocskolja a gyertyát! am meg vedd le a tankot és majd meglátod hogy dolgozik..... Szerintem elég jól bírják jók ezek a rotax blokkok
és a teljesítmény is fasza én nyáron motorostalin legyorsultam vele 1 rm 125-öt pedign gyári! annyi hogy nagyobra van reszelve a kipu nyilás..
Szerintem a power be van csukva alapjáraton, nem dolgozik és nem csinál semmit, szóval valami más kattogást hallhattok. Aztán amikor jön a 6000-es fordulat, akkor kinyílik és tágítja a csatornát, így sokkal több gáz távozhat.

A DT egyébként sokkal megbízhatóbb, viszont sehol sincs a teljesítménye az RX-ekhez képest. Az újabb RX-ek állítólag vissza vannak folytva, így gondolom tartósabbak is.
Az enyém 93-as, szerintem sanszos, hogy behúztak.
Figyelem!

Rotax 123 tömítés szett 5500ft/szett
Rotax 122 tömítés szett 4500ft/szett
AM henger tömítés szett 2000ft/szett

orozoli2002@yahoo.com

06304351769
Ezért kérdeztem!A dt-is 6000-7000 körül ketdett dolgozni!Am ami póveres az mindegyik dolgozik alapjáraton!
Egy pillanatra, megáll a fordulat egy bizonyos ponton, utána meg lecsökken a normálisra, még néha egy kis kattanást is hallani.
De ha ezt így nem hallod akkor sincs gond, azt érezni hogy menet közben mikor nyit.
Én úgy tudom a rotax repülőgép motorokat is gyárt!Azt honnan hallom hogy a póver dolgozik (alapjáraton)
Május óta.
Az Rx szebb (kivétel ez alól egy-két évjárat színkombinációja), jobb hangú, és erősebb mint a Dt.
Viszont többet is eszik, 6-10 L.

A blokkja Rotax, ami osztrák és szerintem nagyon jól eltalált konstrukció, nem véletlen gyártják még mindig kisebb változtatásokkal.
Értem!Neked mióta van rx?Nekem volt már dt én azzal nagyon meg voltam elégedve abba csak tankolni kellett!
Ami viszonylag gyakran meghibásodik első teleszkóp szimering, szóval ha ez a gond akkor azt olcsón meg lehet javítani.

Értelemszerűen blokkja ne csörögjön, könnyen induljon, power nyisson,alapjárat körül is hallani hogy nyit ugyanis 2500-as fordulat alatt nyitva van a power a henger szellőztetése miatt.
Lengéscsillapítók jók legyenek, meg sokat számít az összkép, hogy mennyire gányolt motor.
Átételtől függően, 100-150. (óra szerint)
De amúgy se élvezet ilyen motorral 100 fölött menni, semmi szélvédelem.
szia anti!Köszönöm az infót az a lényeg hogy ha jót veszek nem fogok vele szívni!Van amire érdemes figyelni vásárlás előtt?Am menyit mennek ezek végre!Látom te is bihari vagy van valami normális alkatrész bolt itt a közelben ami nem ilyen rendelgetős és nem kell egy bovdenre várni egy fél évet!
az e - mail nem működik , kérlek ide írj .
van power mágnesem 2000ft.
Sziasztok , eladó egy Aprilia RX 125 gyári sárvédő . Nemrég lett újjáfestetve ( színkód alapján katalógusból a ferrari f430 spider gyári színére ) A sárvédő ára 5000 Ft . Postázom is . koszegiantal@gmail.com
ja és még kuplung bovden, önindító alkatrészek is érdekelnének vagy kompletten az egész (akkor adom a lendkerekem, kormánykapcsolót mert nem lessz rá szükségem)
Valaki alkatrész csere bere? Van tuareg rally segédvázam,35-ös karbim, sztender, hátsólámpa sárvédőtoldattal, blokkfelem (motorszám oldali)

powernyelv,km óra spirál, haspáncél,kézvédő ilyesmik érdekelnének cserébe...
49-es nem tom jó ez az áttétel nagyon! am elöl meg 15-ös vagy 130-140-et megy végre meg 2.-ba gázra jön kerékre rendesen pedig 85kg vok.... Szal nekem bevált ez a moci, most szétvan szedve mert vettem hozzá 1 papiros vázat+blokfelet és majd mostlessz átcserélve....
Neke dmilyen tuning hátsó lánckeród van máá?
Gondolom nagyobb mint az én 43 fogasom
A dt 1 nagy szar hozzá képest mint teljesítményre mint kinézetre.
az enyémnek idáig még semmi baja nem volt. Alkatrész van bőven
fogyasztás csuklótól függ 4,5-9 l 50/125-ba ne vegyél ha közútra akarod mert énis így szívtam meg, lehet 50-es matrica meg stb..
eggy az h elég nagy +van rajta vmi tipusszám azt kikeresi 1 kis könyvbe és már mondja is h mi a helyzet....
sziasztok!Írnátok nekem egy pár sort az aprilia rx 125-ről hogy mennyire bevált motorok,vannak betegségei meg ilyenek!A dt azt ismerem az aprilia van olyan jó?
csak a mágnes rész kell ami csúszkál vagy az egész elektronika?
hello..
nincs valakinek egy eladó power magnesja?