Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen mert elfelejtettem megnézni hogy jó-e az enyémre xD
Nem irtál a hütömaszkra semmit...
jaja XD

esetleg jól jönne nekem ha tudna valaki mondani 1 olyan oldalt ahonan lehet rendelni alkatrészeket

vagy ha tud valaki nekem a bal oldaldeknit ha leszeded van a vízpumpa meghajtása két fehér müanyag fogaskerék ha valaki tud olyat az írjon nekem emailen thx
johny66690@freemail.hu
Mindenkinek jobb hátsó idom kéne.
Nincs valakinek fölös hátsó idom jobb oldalra?

aki tud az írjon nekem pls

johny66690@freemail.hu
Végre teljesen üzemképes és tökéletes lett az Rx-em.
Tegnap elmentünk motorozni egy homokbányába.
És szerencsére tapasztaltam hogy végre kifogtam egy olyan gépet ami kis ráfordítással ( persze ez relatív, ki milyet vesz :D) de megteszi amire szügségem van.
Nem volt vele semmi gond csak sajnos haza felé menet.....akkor sem motorikusan hanem a benzin :S
Hát igen, ha már szerelni nem kell akkor etetni kell xD
De hát szerintem megéri.

Nem tudom hogy érdekel-e valakit ez az élmény, de igazából lesz*rom xĐ úgyis leírom ha teszik, ha nem.

Na szép időt, Sok Benzint, és rendőr mentes övezetet :D
Üdv: Zsolt
Íme a képek. Lefényképeztem a hűtőt is mert a felfogatáshoz a kulcs azon lessz. A hűtő külső felein 2 fülnek kell lenni apro lyukall rajtuk... ide megy a hütömaszk 2 pöcke... a hutő szemközti másik oldalán 2 nagyobb lyuk ugyancsak.. tehát oda megy a 3dik és 4dik rögzítő. Kb 2perc alatt fellehet dobni mindegyiket a hütökre.
hát igen...én adom el, a hűtővédő pedig érdekel :)
hát akkor adok egy címet ide pedig írj hogy hova küldjem és mikor.
e-mail: mora.zsolt@freemail.hu
Azóta nem is hirdettem direkt mert nem tudtam hogy kell-e neked.
Na hát az van hogy másba öltem bele a pénzem ami volt is . De ha 3500huf-ba ide adod utánvéttel akkor megadom a címem és küldheted . (Nincs sok időm bankba járni/Utalni/)
Most nézem te adod el, ő veszi bocs neharagudj akkor storno minden a hütövédőt meg lefényképezem !
Inkább irj egy mailt aztán ott tudunk beszélni meg képet is ott küldök!

insane5@freemail.hu
Olyanom is van kompletten egy csomagban elmegy minden... ma fényképezkedek neked hütövédőt meg lámpát kompletten sárvédővel ha érdekel...
Jó napot.
Mi ként döntött a hátsó lámpa felől Uram? :)
Jó, rendben
Pff. iszonyat mázi...

A hütövédőt majd lefényképezem aztán megbeszéljük...
Hát eredetileg úgy vettem hogy a vízpumpa fogaskerék (kicsi) el volt törve.
És az a kis csak ami fixálja az volt a váltóba és az nem engedte a visszaváltást.
Kivettem a blokkot, levettem a dekniket, forgattam és kihullott az a szar.....mondom megnézem hogy van-e mostmár sebesség....és volt
Hát szerencse...
Hali! Mivolt vele?
és mennyiért adnád ha adod?
köszi de meglett a hiba oka :D

nem volt nagy gond
csak úgy tudod meg ha megpróbálod:D
Nekem is 34-es van, fúvókát ne kérdezd én sem tudom de azt megmondhatná valaki . Nagyobbal mit művelne ezen filózok egy ideje.
VHSB
Én eddig csak 34-est láttam Rx-eken. Dellorto VSH 34 LD.
AZ újakon meg az Mx-eken van gyárilag 28-as.
gyárilag mekkora karbi van a 125-ös RXeken? mert most hogy tönkrement az enyém és szét lett szedve kiderült, hogy 160as polinin tuning volt rajta/henger,dugattyu/ és a karbi is dellorto 34-es, mivel a 160ashoz az kell.