Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs leharcolva :) festése kicsit kopott ennyi baja van csak :)
rendszeresen karban volt és van tartva
most is épp karbantartás alatt áll :) meg szépítgetés alatt :) nemszeretem elhanyagolni a gépezetet

és kíváncsiságból tetem csak fel :)

amúgy igen 160 as szettet fogok nemsokára rakni rá :) 50 papírból meglehet venni hozzá mindent :)

de amúgy van 1 ktm is mx nemrég cseréltem és azt is kompletten felújítottam festést is kapott :)
meg ha olyan cuccok vannak rajta miért nem írod bele a hirdetésbe?:) szted így tudnék fogják? itt vmi bűzlik.....:)
De mért árulod? 160ccm szettet akartál rá venni.
Ez az ár akkor is sok főleg ha már ( Át van alakítva )
Régi a típus meg eléggé leharcoltnak nézem. De ez csak az én véleményem ...
hát mivel nem átlagos rx azért ennyi
pályára át lett alakítva egész gépezet váltó stb ....
Utána meg ment a bontóba nem?
vicc. én supermoto szettel együtt adtam el 280ért és még 6 karakteres tábla is volt rajta... vicc ez az ár http://p1.bikepics.com/pics/20...
Hogy hogy hirdeted a géped?
http://kepesmotor.hu/aprilia-k...
Ennyiért tuti nem veszik meg, meg az ilyen idomos nem 1998-as, ezt 93ig gyártották...
lényegébe nem tudom pontosan hogy hogy is van a belseje de szerintem utána kellene nézned neten :) robbantott rajz formában és akkor lehet tudnád :) vagy nekiesel :) és lesz ami lesz

én is most kapom szét motorom vízpumpa hajtása meghalt meg akkor kicserélem dugón a gyűrűt is :) mert engedi visszapofázni mert nagyon elkopott dugó még jó passzentos az nem rég lett cserélve csak nem bírta a gyűrű :S kompletten meg dugó cserével nem akarok mert 160 as hengert akarok gépemre :)
ígyis elég durva de akkor még jobban az lenne :)

itt 1 link gépemről :)
http://sportmotor.hu/motoros_k...
Csak az enyém állítható, és félek hogy ez bonyolultabb, nem tudom mit rejt a belseje.
Nem annyira vészes a dolog bár ki mit ért ezalatt vagy kinek mi a nehéz :) pár telot már szedtem szét de nemvészes szétszedni.
Valakinek van közületek elöl állítható telós Rx-e?
Egy kis olajat akarok csak tölteni bele, mert egy picit ereszt, csak azt nem tudom hol kéne.. És jelenleg még nem akarom emiatt szétszedni, egyébként mennyire bonyolult művelet lenne a szétszedése?
Hali!
Láttam hogy vkinek az album képéhez beírtad hogy öcsédnek az Rx-én 160-as polini tuning van, mi a tapasztalat róla?
Hát el akartam idnitani durrant 1 nagyot gyertyacser és most faszán működik se buborékok nincsenek, sem benzin szagu az olaj majd hétfőn veszek bele egy novi csentó új gyertyát hátha úgy jobb lesz! Köszi szépen a segítséget!
nincs valakinek esetleg egy 160 as henger szett ? :
Lehet szimeringes. Fogy a váltóból az olaj? Vagy benzinszagú?
Vedd le a hűtősapkát, és nézd meg hogy járó motornál jönnek-e fel buborékok. Ha igen, akkkor ereszt a hengerfejtömítésed.
Heló!
Kéne 1 kis segítség 2 héttel ezelött kint voltam motorozni jól öszesároztam a gépet hazajötem megmostam. Rá 1 hétel akartam menni motorozni eljutottam egy darabig megálltam és után indítottam elindult a gép csak nem pörgött fel hazajöttem karbit kipucoltam gyertyát cseréltem és jó volt ma akartam menni motorzni és megint nem akart felpörögni, karbit kipucoltam gyertyát is cseréltem de semmi szarrá hangoltam már a karbit de semmi változás. Igaz soha nem új gyertyát tetem bele hanem használtat te jónak kéne lenniük mivel tavaj télen használtam őket. Aksit is feltöltöttem de semmi változás. Még töltötem bele a jómultkor vizet mert 1 kicist kevés volt benn kb 3dl ment bele és multhéten mikor jó volt a gép nyomott ki egy kis vizet magábol! Szerintetek mi lehet a baja ?
köszi a gyors választ :D

amúgy lehet hogy azért csinálja ugy a gép mint ha elfogyna a kaja vagy nem tudom, mert szimeringes?
fordulaton megy, csak füstöl mint az állat, köpi az olajat mindenhol ahol csak lehet..
Én még nem cseréltem az enyémen, de ahogy néztem deknilevételkor szerintem cserélhető simán.
helló
érdekelne hogy szimering csere az olaj felőli oldalon megoldható-e blokk széthúzása nélkül?

Köszi előre is
Ha jól emlékszem lehet külön cserélni. Van egy elosztó és ott lehet kiakasztani a bowdent.
Üdv!
Újabb kérdés
Na most ugye bár van a külön olajzó bovden ami elvan osztva a gáz bovdennel.
Ki van szőrösödve a különoljazó bovdenem,na már most akkor a gázbovdennel kell együtt kicserélni,vagy lehet külön csak azt a 40 cm,kis darabot is a toldatnál?
Ha valaki járt már hasonló képpen ,szívesen várom az ötletek.

Üdv:fefe
Oks Mester :) nem sürgős nekem majd szólj.
Hát most per pillanat nem kell mert sajnos pénz szűkében vagyok.
De vasárnap megyek melózni ha minden igaz és majd utána írok hogy mit is álmodtam meg. :)