Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cagiva mitom eladó vagy cserélhető Rs 50-re! stb 50-es 80-as motorra..

Galéria:
http://sportmotor.hu/motoros_k...

msn és email: csababoy0@t-online.hu
Nekem is 160ccm-es eddig semmi gond nincs vele. kopp kopp
cagiva mito evo 125/50 külföldi papírjai is megvan. apróbb motorhibával, motorjába 60km van. az új alkatrészekbe.
RS 50 csere érdekel! aprilia RX 2000-től
Derbi DPR,Yamaha TZR 50, stb
emailbí várok ajánlatokat!
E-mail: Csababoy0@t-online.hu

Cagiva Mito Evo 125 ! KATT!
hát jobban megy az tuti,eddig semmi gond nem volt vele
Hali


Eladta az ismim már amit anno emlitettem, a piros agyasat átlehet füzni, de ha veszel egy méretben passzoló "karikát" hozzá akkor áttudod fűzetni az agyat az uj "karikába".......
130-at adtam érte plussz még rádobtam egy használt laptopot.
Esetleg valaki mondja meg ha vennék Rx-re való első kereket de piros agyasat akkor kitudom cserélni a szürke agyasra ami nekem van? Meglehet oldani?
Szia 92 es minden control data nekem is van 1 . én is 97 es ként vettem . szard le ha megy meg jó akkor kit érdekel hanyas évj ?
Anno dumáltuk az első kereket,spanodat még mindig nem érted el?mert azt mondtad neki van
huskwarna olaj
füstöl ez ha kell ha nem
nem értem én ezt
de haverom dt-je meg nem füstöl ezzel a benzinnel egyáltalán..
91 és 93 közötti. Telószárak lent a féknyeregnél, plasztikák, felnik stb... mindenbe benne kell hogy legyen az évjárat. Mennyiért vetted?
Milyen olaj?
Ha meghajtod rendesen akkor is füstöl?
köszi
beállítottam és jó is lett
de valamiért ugyan úgy füstöl :S

Sok lenne neki a 30-as keverék ?
Tudna segiteni valaki lánckerék ügyben.Lecserélném,és kellene egy hely, ahol ezzel foglalkoznak.És mit szoltok a 49/12-es áttételhez?Most egy 14-es van fent.Köszi
Van rajtuk elvileg egy kis jelölés, az a lényeg, hogy amikor a főtengelyen a jel egybe esik a rajta lévő fogaskerekn lévővel, akkor annak is egybe kell esnie a balance tengelyt hajtóval (és persze ennek is a tengelyen lévővel)
Egyszóval mindegyik jelölésnek egybe kell esnie a hozá tartozó fogaskerékkel, tengellyel
helló
kicseréltem a főtengely szimeringet de bajba vagyok a főtengelyen lévő fogaskerék és a balance tengelyen lévő fogaskerék beállításával

kéne egy kis help!
ohh..köszönöm szépen a gyors választ :D

Széles utat :)
28X38X7
Hali mindenkinek!

Valakinek nincs véletlenül Rotax 123-hoz 160-as polini hengerszettje?
Vagy hibátlan állapotú, vagy fúrható érdekelne.
köszi előre is
ja amugy rotax 123-as blokk
rx 125
Ismét segítség kellene.

Megtudná nekem mondani valaki hogy milyen méretű szimering kell az olaj felőli oldalhoz?
Fekete-vagy fehér kormány legyen?
azt a vidit már meglestem, már amit kilehet venni belőle:S, kár hogy nem tud felvenni senki:(
Raktam fel egy vidit(elsö videom)cimmel,igaz telos, de ott a gyorsulását megtudod nézni,már ami látszik.
Hát mikor megvettem,már rajta volt.Ez a moci elött egy 125-ös kawasakim volt,ugyhogy csak ehhez tudom hasonlitani,de bizony a kawa a nyomába se érhet.Hogy emeli az elejét az nem kifejezés.A gyorsulása pedig nagyon brutál.