Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán milyen a 160as hengerrel? tapasztalat?érdemes rátenni?erőből emeli az elejét?
Köszi a sgitséget.Az idomok alapján,és tüzetes átnézést követöen,95-ös gyártásra gondolok.És még azt kérdezném,hogy az én mocimon 160-as henger van.A késöbbiekre nézve árt ez a motornak.
Itt hátha találsz választ :)
Katt!
Biztos vok benne ,h nem fiatalabb 93-nál.
De még kinézem belőle a 91.et is,gondolom ez is rx R ....
Szerintetek az rx-em mikori kiadás.Vásárláskor 96-os gyártást mondtak,remélem nem huztak be.
add majd meg msn ed azt dumálhatunk :D :) mesélek gépezetedről :)
nembaj ha nálam lesz mert nálam is marad :D mert csak kíváncsiságból tetem fel 260 ért elvitték volna :D
3. ba jött az még szépen egy kis rásegítéssel ... Amúgy lehet már benne van a 160 as henger csak nemtudsz róla na bocs csak kötekedek de ne vedd rosz néven
Már nálad is 4. be emelte az elejét? Én azt mondom akkor nem érdemes a 160as szett,mert csak gyengébb lessz...
Az én gépem volt anno ez az RX.! kerek 2 kilóba adtam el .A hirdetés feladása után 2 nappal elvitték. De több mind valószínű hogy 300 ér még jövő ilyenkor is nálad lesz ;) vedd jó tanácsnak.
Akkor még így nézett ki :::
Miért is lenne szétberhelve ahogy fogalmaztad?azért mert ez az lett rajta csinálva nem otthoni sufni tunigba az meg h baszott erős és 4. be emeli az elejét ez van Nem muszáj elhinni ki kell próbálni azt csókolom

az meg h festése kopott ez van terepen ha mész vele akkor megesik az ilyen 1 festés az egész azt kész amit persze lehet .
nem igazán érdekel
gondoltam ha valaki meglátja és érdekli akkor megnézi
300ért makulátlan rendszámos valós 98as évj rx et kapsz,amit nem berheltek szét! Karbantartás meg ilyesmik...ha úgy van,akk sztem nem ilyen állapotban lenne(bár kinek mi az igénye)! Nem szemétkedésből mondom! Olvastam amit a képgalériád alá írtál..40hp körüli teljesítmény 4.be emeli az elejét:D hát vicces,de ok nem szólok bele!
Ha valaki cipőt keres akkor tuti nem itt fog keresgélni, ne itt hirdetgesd....
Bocs srác te ez itt nem vatera talán próbáld meg ott,azért vannak...
Vagy teszvesz.
Eladó cipő ha érdekel valakit :)


Én árulom, ha érdekel valakit itt is elérhet
Köszi
Nem tudom, annak idején azokkal együtt vettem az RX-et. Majd a felniket is eladtam külön...
Elől egy Rexfelgen 3,5x16,5", hátul Behr 4,5x17" volt.
henger, hengerfej azt ahogy értetem alig használt dugó gyűrű az meg új
de karbin is kell fúvókát cserélni

de jelenleg nincs nekik :S sajnos :S
és új vagy használt? vagy?
Üdv!
Neked milyen motorról vannak a felnik,és mennyibe tudtad beszerezni?
gerecsemotor.hu tegnap beszéltem sráccal anyiért tud
50ér honnan kapsz rá 160as szettet?:) használtan annyi, de akkor cas ka dugattyu uj
Nem bonyolult, a tetején lévő "anya" és egy villás kulcs segítségével kitekered az állító részt. Ha kiemelted, tudsz bele olajat tölteni.
miről beszélsz? Pisti használta fél évig és utána eladta,Miskolc mellé..