Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Üdv!
A beállíts kérdése sztem a bovden feszítésén tudsz állítani!
arra pedig kívülről ott egy kis csavar amivel betudod lőni,olyat keress mint a biciklin amivel a féket állítod egy kontrás anyát.
Más ,h nem tudom elmagyarázni,attól függ milyen blokkod van...sztem csak ott lehet elállítani az adagolást,vagy a másik eset ami pár napja fordult velem elő,h felakad az olajzód de ezt érzed a gázon is ,h sokkal könnyebb húzni,jobban füstöl stb...
Remélem tudtam segíteni.

Üdv:fefe
A ti RX-etek 1L olajajjal mennyi benzint fogyaszt ki? Ez fontos,mert sztem az enyém nem normálisan adagolta az olajat, és hogy han kell beállitani?
Valakinek van 160-as Polini hengere eladó? Csak henger!
Váltótengely?
Hellósztok megtudnátok mondani az első és hátsó kerékcsapágy méretét sűrgőslenne köszönöm előreis
Kiba jó
Nekem van mester
Hello

Az adatlapodon lévő címmel fölvettelek MSN-re, úgy alakultak a dolgok, hogy érdekelne a motorod.
Szevasztok. Lefényképeztem a vasárnapi unalom eredményét .
Remélem nem csak nekem tetszik,(Jól mutat a sár közt .
Ja amúgy fém tükörfény polírozást vállalom alu,rozsdamentes...Kipufogók,lengővilla, felnikstb
! Valaki nem tudja miért lett rx-embe egyik napról a másikra szar a sebesség?
Csak 4-5-6 van benne!
SEGÍTSÉG!
Van valakinek eladó HŰTŐ VÉDŐ idomja eladó?
Ami védi a sártól, kavicstól, stb.
Hát nekem a powerem egész másképp működik xD
Lehet hogy gyárilag olyan volt mint amit leírtatok de az enyém egyszerűbb :D
Csak bowden van meg egy tökéletes rugó és már jó is xĐ

De ezt csak úgy leírtam :D
Helló nem tud valaki jobb oldali hátsó idomot nekem ?

rx 125 ös six days modellez kellene

az dobjon egy mailt és megbeszéljük
email: johny66690@freemail.hu

előre is köszi
Oké! Köszi!
A tank alatt van egy mágneses elven müködő behuzótekercs, arra csatlakozik. Ha működik, az rángatja neked a POWER nyelvet felfele hogy széles vigyorral motorozhass
hali! megtudná mondani valaki hogy a powerszelepről hova megy a bowden?
Nincs mit.
Akkor sajnos nem tudtam segíteni.
Megtudja nekem valaki mondani hogy alapvetően a főfuvókának mekkorának kell lennie a 34es karbiban RX 125-ön?

THX
Vele is beszéltem de neki meg pont bal hátsó van, nekem meg jobbos kellene basszus....

Nem utaltam neki előre, utánvételesen beszéltük meg de elég amatőr a srác....

Kössz a sok infót!
Név: aprilisrxis123
Aprilia RX 125 idomgarnitúra egyben 13eFt.
Tank benzincsappal+ülés+tankidom+hátsó sárvédő+bal oldaidom
Van még kuplung kosár lamellákkal 10e.
Gyári hátsó lámpa:5e
Első teleszkóp villabefogóval tengellyel és védővel 25eFt

70/6231473

Remélem tudtam segíteni :D
hát én nem tudom hogy utaltál-e pénzt vagy utánvételesen veszed,de én is így jártam egy műanyag fogaskerékkel (kicsivel) csak hogy én utaltam az árát és már több mit 1 hete nem küldi.
na most még várok max szerdáig utána lesz*rom.
majd írok ide pát r jó tanácsot az embereknek hogy kitől ne vegyenek semmit, sajnos jobbat nem tudok tenni.
Szóval megértem.
Amúgy nekem is six days-em van, van is pár eladó cuccom, de idomok sajnos nincsennek.
de még itt volt fent egy srác, neki voltak eladók....mindjárt megkeresem és leírom a nevét :)
Köszi!
Igen beszéltem a gyerekkel. Kb 1 hete küldi a cuccost....
Először nemvolt nála az idom, utána valami oknál fogva nemtudta feladni levélként.... 2kg ig ugye jó elmegy levélnek a sulya kb 70-80dkg... utána nemis tudom már mivolt szerdán volt az utolsó verzió hogy csütörtökön feladja és péntekre ittvan mert mondtam neki hogy hétvégére össze szeretném a motort rakni.... de azóta se jött se idom..se válasz az e-mailra... egyszóval NO COMMENT!
igaz nem egy mai hirdetés de talán be jöhet
Katt ide :D
okés mostmár értem sajnos nincsen