Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aprilia RX 125-re jobb hátsó oldalidom!

Six Days verzióra kell.

Másképp nemtudom elmondani.
nemtudom pontosan mire gondolsz?
THX az infót!
Üdv. Nincs Six Days-re hátsó oldalidomod?
Köszi az infót de ez nekem nemjó.

Ezek az idomok még 90 elötti Rx-é.

Nekem Six Days -re kellene jobb hátsó.
Hello!

Nekem van igen, de a hátsóból pont hiányzik egy kis rész. (Képen látszik) 2000-ért tudom adni.

Itt pedig további cuccok: http://href.hu/x/d99b

Üdv!

ui: Köszönöm az ajánlást.
Nah emberek megvan a hiba!
Azért nem ment,mert a első dob és a hátsó összekötő cső túl vékony volt rá,és nem pörgött ki ,emellett szaggatott!(számomra hihetetlen na mind1)
De most már szalad a gép!:)
zz4-nek vagy szajmonjedi-nek szerintem van
Aprilia RX 125 - hátsó oldalidomot keresek !
okés
elég ritkán vagyok msn-en de akkor megpróbálok többször lenni
amúgy csináltam még 2 képet :
Felveszlek msn-re és megbeszéljük a lámpa dolgot...
Kinek lenne előnyösebb? Ha utalom ellőre akkor kevesebb az ára természetesen néztem a képet ... Alszok rá egyet rendben van? hétvégén megmondom kell vagy nem (pénz szűkébe vagyok )De amúgy kéne
kép van innen nézve a 273. oldalon
raktam már fel nemrég
okés 3500 postaköltséggel
mondjuk akkor előnyösebb lenne ha utalnád bankszámlára :)
Hát küldhetsz róla képet azt megköszönném az enyém kicsit sebesült Motor tömítővel van fel ragasztva a búbúra is. És az ára megy 3500 de posta költséggel...
Csáó

Igen ez komplett.
Úgy ahogy le lehet szedni.
Búra, foncsor(foglalat), kábel csatlakozóval, és a takaró gumi a lámpa alá, ami a sárvédőre fekszik.
de küldök képet ha kell.
Engem érdekelne a hátsó lámpa de ugye ez nem csak a búra hanem komplett?
Na majd próbálkozom, gondoltam hogy nemlessz egyszerű... eléggé rá van gyógyulva szerintem, még egy kérdés...ha kihajtom lent az imbuszt elfolyik az olaj mi? Thanks
imbusz csavar kiszedes,vastag rongy a szarra,satu,mentlazito,kalapacs:)
qrva egyszerű,fogod egy gumikalapáccsal és leütögeted,ha nem jön akkor levered:D
Én is szedtem már le róla, ennyi a nagy technika!
Üdv:fefe
Üdv mester.

Azt mondd meg nekem ezen a képen anno hogy szedted le az RX telójának csúszórészéről az alu tengelyrögzítőt?

Magyarul a végét...

http://bikepics.com/pictures/8...

Szerintem ez a te képed nem?
Betolni nem tudom, de dombon lefele begurittottam és beraktam rettenetesbe, aztán olyan fura volt, behuztad a kuplungot de leállt, hiába huztad a gázt, benzin van benne mielőtt még vki azt írná. Áhhh cukros f...m, most úgy felujítatom, belerakatom a 160 ccm polini hengert, mindent kicseréltetek benne, szimering,csapágy mindent, tömitések....
nézd meg sebességbe hogy van-e kompresszió?
vagy hogy beindul-e?
ha van akkor gondolom a berúgó rész környékén van gond, ha nincs akkor jönnek ám a gondok xĐ
Tolásra?
Faxom kivan ma mentem a mocival és szétment vmi benne, be se lehet rúgni, ha rugod tökre simán lehet , nem is kell nekifeszülni, mi mehetett szét benne?:S ötlet?:S