Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közkívánatra!

rotax tömítés szett!

átlátható képekel!

4500ft/szett

gumigyűrűk, összes tömítés+power szimering!
Eladó: -Aprilia Pegaso ill. rx power elektronika (15000 Ft helyett) 5000 Ft
- Gyári rx hátsó lámpa 3500 Ft
- Gyári rx Vezeték köteg 1000 Ft
Ez mind csak irányár.
Oks, az egész barátságos ár, köszi szépen
Bocsi rosszul mondtam az árat Megkerestem a számlát... 4200ft volt az első, a hátsó pedig 4600Ft
Szeva én Aprilia márkaszervizben veszem a betéteket.
Ajánlanám neked a Delta Betéteket extrém igénybevételre nagyon jók én is ezt használom már régóta ellőre.: Delta DB 2630 MX-N tipusú kell(Kb 6-7000) a hátsót most meg nem mondom. de az valami 5000 körül van.
Persze, tökre megéri az árát. Akkor most van rá tuti vevőd?
Szét nem vágtam, meg más sem mert az látszana rajta de elég valoszinünek tartom hogy nincs benne semmi mert egy sportrendszer részét alkotta csak a végdobra lecsapott már más, de ugynézki erre is meglesz az emberem bontoban 10-12e az alap elsö rezó retkesen mocskosan kopottan. Ez meg azért mégiscsak Gianelli
és ez folytatlan rezo?
oks, kösz
igen..fantasztikus:D, és árban?:D
Amúgy gondolom rx-be kell
Hát én mondjuk pitbike-ba vettem régebben (szerencsére már nincs meg :D),
Bementem egy (motor) alkatrész kereskedésbe, bevittem az elhasznált fékpofát, az eladó leméregette és tudott is rendelni.
Hát hogy az rx-be tudnak-e azt nem tudom mert még szerencsére nem kellet vennem, de ami késik az nem múlik (szokás mondani...).
hát általában a csomagolásában
Hali,
kb miben lehetnek új fékpofák, hol érdemes keresgélni?
köszi :)
Helló
Én kipróbálnám power nélkül, mert az sem, egészséges neki hogy ki van akasztva.
Szerintem nem véletlen csak 3/4 gáz után kell hogy kinyisson.
De hát javítson ki valaki ha nem így van...

Csak próbálok segíteni
ThomasMC!
Igen nyit a power miwel ki van akasztva,szóval azzal nincs probléma....Ez a gyertya dolog érdekes,mert egy 7-es hőértékű gyrtyával vettem és ment vele....de most már azzal sem.
Ja amúgy B10EG típusú gyertya kell bele hivatalosan. Én speciel a platinum változatát ajánlanám nekem is az van jobb a számok pl: 10 9 8 a hófok értékét adják meg minél kisebb annál alacsonyabb a hő értéke a gyertyának remélem segítettem.
én a gyári áttételt 14:49-nek tudtam. Nyit amúgy a power?
Jah,és ha fogy kifele belőle a benzin kicsit mintha magához térne jobban pörög stb...Ez meg aztán nagyon furcsa,mivel a kevés üzemanyagra gondoltam,ezért akarnék bele nagyobb fúvokát,néztem a gyertya képet is,barna és a kicsit kormos között van,de ki van égve rendesen...
Köszönöm a választ!
Hát nem jártam semmi vizes helyen vele mostanság,gyertyát meg cserélgettem benne,de ugyan ez most egy b9eg van benne probáltam más 9-essel és 7-esel is,azzal volt a leg rosszabb .
nem 14 hanem 13-ast írtam,de akkor 13:49 lehet a gyári áttétel?
Akkor elég messze vok tőle,ez elég érdekes számomra....az olyan mint ha elöl nem 13-as lenne hanem 16-os.
Felvettem már egy szerelővel a kapcsolatot,de ha nem muszáj nem vinném szerelőhöz,amit megtudok mindig megcsinálok a motoron,az utolsó lehetőség számomra a szerelő.
De egyszerűen nem tudom mi lehet a gond,130-as fúvóka van benne,lehet ,h kellene egy 140-es145-s?
Legutobb is nem 1300 ft ért vettem bele fúvókát,a pofám leszakadt!130-150ft szoktam venni...ha valakinek van 140-es vagy 145-s vevő lennék rá!
Üdv:fefe
Kezd a gyertyánál az ellenőrzést, jártál vizes saras terepen? Az is lehet hogy valamelyik gyújtás alkatrész beázott.. A 14/43 az nem gyári áttétel gyárilag hátul 49-es van, szóval elképzelhető hogy e-miatt van, főleg ha mindig is ilyen volt.
Ja már értem.
6e ft
nem hiszem hogy megveszik így tél előtt, egy valaki írt hogy elcserélné Suzuki Dr 600-asra:) Szóval mennyiért adod? Te vagy az eladó te szabod az árat, ne én mondjam meg:)
Neked mennyit érne meg?

Egyébként biztos megtudunk egyezni, totál nincs szükségem rá....

csak ide-oda rakosgatom.

Nem úgy volt hogy eladod a motorod?

Láttam pár oldalon... meg mondtad is.
Eladó pár cucc ha érdekel vmi akkor írj!