Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló! mennyért adnád a hengert? amúgy ez egy az egybe felmegy a motorra?
Ha vásárlás esetén utalni szeretnél akkor a postaköltséget elengedem
Csáó
5000 Ft-ba odaadom
hali, fesszabályzót mennyibe adnád? :)
hali, oks..tudnál képet küldeni esetleg? szélességre is ugyanakkora, szoval passzol a motoroba? paramétereket letudnád irni( fesz. teljesistmény)
köszi
Na srácok eladó az összes motyó a képeken.

Aprilia Tuareg Rally 125 bontásából származnak.

Hátsó sárvédő+lámpafoglalat+búra+farokidom+hátsó kapaszkodók+jobb és bal hátsó oldalidom+ülés+tank+fejidom+műszerfal+lámpamaszk+lámpatartó konzol+lámpa+első sárvédőtoldat+első sárvédő.

Akinek kell vigye az ára 18e Ft.

Ha nagyon gyenge "bontós" árakkal is számolok az közel 30 e ft

Aki egyben elviszi annak még ráadásként adok egyéb tuareg rally alkatrészeket.

Ha alkatrészenként viszitek akkor várom az ajánlatokat.

Kérdésekre válaszolok!

Üdv!
itt van pár kép az eladó cuccokról
minden működik,
kivéve a hengert (hüvelyezni kell) 1000Ft-ért odaadom :)
hello: nekem van feszabályzom rotax 123 rs 125 volt ennek gyujtása is ugyan az ,csak anyi hogy ebből vezetékek jönnek ki ,és te vezetékedel össze kell kötni,de ugyan ugy jól müködik.
ár=6000ft
van eladó gyári rx hátsó lámpám és egy olajpumpám ha érdekel valakit (cserébe érdekel tömítőszett rotax 123-as blokkhoz)
Csáó
van egy óriási problémám.
egyik nap letettem a motort, másnap elővettem és nem volt sebesség benne, csak 4-5-6.
nem tudtam hogy lehet-e állítani a váltón vagy csinálni neki valamit....hát kitekertem egy csavart, rájöttem hogy az fogta a berúgó részt.
hát szétugrott....
na most az érdekelne hogy a váltónak lehet-e valamit csinálni, és hogy a berúgó rész csak blokkszéthúzással lehet-e orvosolni?
Helló!

Működő képes olajpumpát cserélnék (Rotax 123-Rx 125) Tömítés készletre!
Ha valakit érdekel akkor írjon bátran.

Üdv: Zsolt
Valakinek nincs elfekvőben egy fesszabályzója? Ugyanis Újat 20ezerért soknak találom:)
Ha eljöttél volna biztos megtudtunk volna egyezni!
Figyelj ha nem kell neked sem baj, már van egy emberem igaz csak a hátsó dobra de ő 8at ad a végdobért. Ezért kérdeztem hogy kompletten neked mennyit érne meg. Elképzelésem van az árról, de elpotyálni nem szeretném......
Köszi "zz4" a műanyag fogaskereket.
Ma reggel megkaptam.
Üdv: Zsolt
ŐŐŐ mondjuk te írhattál volna hamarabb is mert közben már üzletben van egy gép. Igaz nem RX. Ha hamarabb írsz érdekelt volna.
Hello

Ezt a gépet már nagyon soxor nézegettem nagyon tetszik. Csak egyrészt a távolság a baj másrészt meg csak 350E-em van gépre.
Nekem van 1 hajdúnánáson van rendszám is hozzá csak most épp nincs fent de nincs kivonva a forgalomból....
hát a képen 1 kicsit sáros :P
Hali nekem van egy jó állapotu rendszámos RX-em igaz kicsit mesze van de ha érdekel írj biztos megegyezünk! Hírdetésem
az egész rendszerre, hát csak te tudod hogy mennyibe akarsz megszabadulni tőle...
Csak az első rezonátorra gondolsz vagy az egész rendszerre? Szivesen meghallgatom ajánlatodat. Ha komoly vagy biztosan megtudunk egyezni
Mi pénz a gianelli?
Ha nincs pénz benyóra
erre mondjatok valamit!
Oks..köszi szépen :)
520-as lánc kell rá függetlenül az áttételtől.
Csak a hossza különbözik