Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos akkor mennyiért adod?:)
Jah,és még annyit,h az 5-ik sebességet még csak csak kiforgatom,de hatodikba majdnem többet lassul mint gyorsul,13:43 áttétellel,elvileg ez a gyári,dehát mennie kellene így is,sztem 130-140 körülmost kb 100-110 körül tud,és megáll,kopresszió jó,annyi van benne ,h menjen:)valaki valamit?
Üdv!
Mai nappal most már kicsit besokaltam az rx-ből,ma pl szétégett a hátsó fémfékcső,egyszer csak nem volt fék,mondom király 90-es tempónál örültem neki.A másik meg valamiért nem akar normálisan kipörögni,szaggat, össze vissza egyik napról a másikra,karbit már szét állítgattam,vagy 6x szétszedtem de semmi,valaki találkozott ilyennel?
Nincs ezzel az rx-el baj indul mindig ,csak sosem akar menni :@
Mikor mit :)
Nem a márkát, hanem az árat nézem :)
Motorkerékpárba való 4T motorolajat, ami jó az olajfürdős kuplunghoz (kb. mind ilyen)
Felhozok egy témát ha nem gond.
Ki milyen olajat használ a váltóba és menyit? (nekem Agip gear sae 10W40 van most)
Kinek mi vállt be, mondjatok véleményeket róla stb szevasztok .
Eladó!
Rotax 123 blokk kompletten!
trafó
34es VHSB
stb

komplett motort bontok(AF1 Sintesi)
Gianelli első sportrezonátor szép, horpadásmentes állapotban RX125,Tuareg Rally125 re "BARÁTI" áron eladó.Sima tuaregre nemtudom hogy jó e... ?!

( A hátsó dob már nincs meg )
hát akkor nagyon kellett volna a pénz tartozás miatt de már megoldottam...
Cserébe nem nagyon van ami van az nekem kell(tartalék). A 10 rugó ha úgy vesszük nem drága, de 3 oldallal ezelőtt még csak 8 volt . Akkor most hogy van ez?
mert most 1 28mm-est vettem rá hogy kevesebbet kajáljon.
meg szerintem 10e-be elég jó áron van! mások vagy 15-be adják...
hibátlan állapotú nem kopott....
vagy esetleg van valami rx alkatrészed cserébe?
himba,powernyelv,kmspirál?
Hali!

Megvan igen, mikor jössz és honnan? :-)
Én nem vagyok hétközben otthon de Édesapám ugyanúgy odaadja neked csak egyeztessünk.
Köszi szépen alszok rá egyet és kitalálom . És ha szabad tudnom miért vetted le?
nekem van 1 dellortó 35-ös én használtam vele (érezhetően jobban ment vele pedig csak 1 mm-rel nagyobb)szerintem másabb a csatornázása 10e-be eladó ha érdekel
Hello.Engem kuplungbowden érdekelne 125öes RX-hez.Ha van,elmennék érte,szerintem a benzin olcsóbban megvan mint a posta,nem vagyok messze;)
Szevasztok.
Kérdésem lenne mégpedig: Az én mocimon dellorto 34-es karbi van (gyári fúvókákkal) és 160ccm pollini hengerszett. Na most tegyük fel a karbit nagyobbra cserélném mit szólna a gép hozzá . Vagy esetleg valaki használja pl 36-38 as karbival ezt a rotax blokkot?
Sziasztok!
Az lenne a gondom hogy vettem a 125-ös supermotomhoz egy 34es dellortot, de kicsi neki a szívócsonk... (28-as)

A kérdés az lenne hogy nincs-e valamelyikőtöknek otthon elfekvőben 34-es karbihoz szívócsonk? Vevő lennék rá

Előre is köszi!

Peti
Jah ok, akkor u.a mint enyém, jolvan, jah és gondolom működőképes?:D. Akkor egy bankszámlaszámot irj..tudsz írni e.mailt is ide: kizur@fw.hu
Egy sokadik fesszabályzó.
4000 HUF
9806 12 V DC
DUCATI energia
343875

G G R +B L C
ez az L és C csak rajta van, de nincs csatlakozója
(az a sok buzi számot meg csak leírtam hogy ezek vannak ráírva)
Konkrétan ilyen az enyém, és a G től a B-ig van a 4 csati
A képen úgylátom mintha neked szemből(csatik felöl) a jobb oldalon lennének a csatlakozók, enyémen balról jobbra van a 4 csati( G G R+ B), esetleg paramétereit le tudnád írni? köszi
még egyszer a link: http://href.hu/x/d99b
Hello!

Idomok eladóak. De van még tank és ülés is.

http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=22536172&c
id=2634
Nekem van és 4000 HUF-ért tudom adni.