Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

12/49 a zmár komoly áttétel azzal lesz benne erő rendesen.
Előre kisebb, vagy hátra nagyobb lánckerék kell ha erőre mész.Amit irsz lánckerék az 49-es fogszámú.
http://robogotuning.hu/
Itt kapsz hozzá
Ja és még annyi hogy a hátsó lánckerékre az van írva hogy 49.22/C, akkor ez 22-es? :), nem nagyon vok szakmabeli csak azér kérdem.
köszi
Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy milyen lánckereket(kisebb v. nagyobb) és láncot vegyek a motorra ha azt akarom hogy ne is végsebességre legyen hangolva hanem erőre..teszem fel pl kijöjjön egykerékre könyedén? 12/49? vagy 17-est vagy? a lánc 520 ha jol tudom, de ez változik ha veszek másik lánckereket? Ja és pl hol lehetne rendelni apriliához?
Válaszotokat elöre is köszönöm. :)
Akkor a B10ES-el gyakorlatilag nem tévedtem. Köszi. :)
A gyári gyertya a B10EG én ugytudom
Semmi gond!

Ha mást érdekelnek Aprilia Rx 125R alkatrészek írjon kérdezzen. Megegyezünk!

http://motor.hu/motor_vpage.js...
csak a képen látható fajta szett van jelenleg
Sziasztok!

Van egy ismerősöm, akinek van egy 2000-es évjárat körüli rx25-e.
Olyan problémája van, hogy nyomja el a váltóolajat a túlfolyón. Nem túltöltött az olaj, benzinszaga nincs és mérhető menyniségben nem is eszi. Talán nem szimeringes. Még nem álltam neki, de mondom hátha találkozott már más is ilyennel rx-es körökben, hátha valami pofon egyszerű a megoldás.

Mégvalami.
Gyertya, B10ES, B9ES, mekkora hőérték kell, hogy legyen gyárilag? Mert a 6-os ngk amit kiszedtem belőle, még jó hogy nem lyukasztott dugót.
Lenne egy eladó komplett kaszni, illetve a lámpa és a műszerfal. Ár megegyezés szerint occsón adom Vagy hát kinek mennyit ér meg amire szüksége van !? Ja és van egy komplett sportrendszer is hozzá Gianelli első rezonátor Acerbis hátsó szétszedhető dobbal.
nekem csak szürke agyas jó, mert az kell bele.
vízpumpa szimering csere! nekem is csöpög majd éni cserélni fogom am az italmondó-nál van csak felkel hívni őket..am az a lyuk azért van ha átereszt a szimeringed akkor ne az olajal fojjon össze hanem inkább csepegjen ki...
Hali!

Bocsi, de volt pár szar napom, és nem tudtam ezzel foglalkozni.
DE: első kerék piros agyas, 8000ért tudom odaadni de 2000ft pluszért a gumit is adom, mert még éppen motorozni lehet vele...

légszűrő csonkom van, részletes képeket a hétvégén szeretnék feltenni..
helo akinek van fogaskereke hátsó meglánc engem érdekell
ott van gyárlag egy csavar az enyémbe
Hello.Tudna e valaki segiteni abban,hogy mi a neve annak amivel az indexeket feltudnám fogatni elöre a villára vagy teleszkopra.Ha pedig tudna nekem valaki ilyet adni,megvenném.
rotax 122-hez is van tömítés készleted?
üdv, az aprilia tuareg rally váza klönbözik valamiben az rx-étől?
idomfelfogatásnál pl...
életmentő kérdés lenne írjatok légyszi!
Sürgősen eladó 3 enduró gumi.

Avon enduro 90/90-21 90%os
2500ft

avon enduro 110/80 17. 85 %os
2000ft

metzeler enduro 90/90 21 80%os
1500ft.
e-mail lebar14@freemail.hu
nagyon sürgősen eladók..
Új cuccok érkezetek!
Csomagolásban!

hátsólámpa 7000ft/db
tömítés készlet Rotax 4500ft/készlet
villogó nagy kerek és szögletes 1000ft/db
villogó kicsi 1300ft/db
villogó kicsi átlátszó búrával 1500ft/db
villogó kicsi karbonos 2000ft/db

AKCIÓ a készlet végéig tart:)
oks...köszi
Bár lehet hogy csak kintebb csúszott a váltókarod a tengelyén.
Valami biztos eltört, így látatlanba nehéz megmondani, szedd le a kuplungdeknit és kiderül rögtön.
Hali..Nekem olyan problémám van hogy miután berugom a motort egyszer kétszer sebességbe rakja..vagy ha nem akkor beindul de a berugo kar lenn marad és kézzel kell visszahuzni,a rugo mehetett szét?
Rx hátsó telót még nem szedtem szét, de haverom Af1-én egy rossz gumiszilent okozta a nyikorgást.
Szevasztok. Kérdésem lenne a hátsó teleszkópom "nyikorog" de tökéletesen működik nem enged semmi nem szutykos stb szimering vagy karmantyú nem tudom mi van benne... szerintetek mi van most hagyjam így vagy hogyan tovább ? de ez most jött elő vagy 2 hete.