Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó minőségű videó talán segítene.
Enyémben a powernyelv csattog de csak akkor ha zárva van.
Eladó 123 as blokkalkatrészek. Amal Sem gyujtásalaplap,Lendkerék, henger stb. kedvező áron! Adatlapon minden elérhetőséget megtalálsz.
Nem hallom a motor hangját de azt nefelejtsük el hogy ebben rotax blokk van. Ezt azért mondom mert ez csak akkor lesz olyan halk járású mint más motor ha müanyagkosaras csapágyakat használsz mindenhova, illetve szorosabban van illesztve a dugó a hengerben. Egyébként ezeknek alaphangon is van "kerregő hangja". Ha minden rendben van vele "bent" akkor nem kell vele foglalkozni. A saját motorjaim is csontra fellettek újitva még is "kerreg" átkell nézni a motorját nem kell rögtön eladni! Meg ha netalán rossz akkor úgy másnak sem tudod eladni....
Hát pedig úgy megcsinálgatnám , nem tudom még alig használtam.
http://www.kepesmotor.hu/april...
ezen is oylan végdob van amit eladsz sztem:)
Hát én igy nemtudom sajnos...
A Rotax amúgy sem halk blokktípus.
Majd a többi fórumos kollega is mond rá biztos valamit, hogy szerintük milehet az amit hallasz...
alapjáratkor is lehet hallani
Ha terheléskor mikor huzod neki és akkor csinálja akkor az lehet hajtókar is, ha csapágyas mondjuk a főtengely akkor rázkódnia kell a blokknak és az egész motornak is akár mert nincs kiegyensulyozva olyankor a fötengely ha rossz a csapágy.... én nem adnám el inkább megnézném... mindegyikre költened kell akármilyet veszel.... valami mindig akad.Ez egy ilyen "sport"....
motorhang, mintha csapágy zörögne, pedig mikor vettem nemrég nincs is 2 hónapja azt mondták dugattyú csere stb volt.....mintha bekerregne, nem tudom elmondani.
Sürgősen eladó 3 enduró gumi..
avon enduro. 90/90-21 95%os 2500ft
avon enduro 110/80-17 90 %os 2000ft
metzeler enduro3 sahara 90/90-21 85%os 1500ft
lebar14@freemail.hu
OK

de most nem vágom a motorod hangja fura és azért adod el?

Vagy nem a kipufogóról volt szó?

Nem egészen értem...
várj ne próbáld fel, itt volt fater haverja, elég nagy motormániás/motoros és mondta adjam el, mert a hangja is fura....szval nem kell
Helósztok!
Újabb kérdés merült fel!
Ha most nem akarok 1 litert öntögetni,csak 1 tankot elmenni,kevert benzinnel,lehet esetleg bármi féle probléma akülönolajzóbol kindúlva,h nincs olaj,pl karbi nem szívhat falsot,vagy ilyesmi....
csak 1 keverékes tankot akarok elmotorozni,utána veszek egy kupával,csak mondom ne ,h legyen valami baja,de gondolom semmi axtra nem lesz...
Felkell hogy menjen az Rx-re de majd felprobálom arra is.
Kisebb hadsereg!
Vkinek nincs eladó Rotax 122 es blokkja ?
légszűrőcsonkod van?
Helló!
Első kereket mennyiért adod oda gumi nélkül?szürke kerékagyas?múltkor írtam de nem írtál vissza, azóta már nem árulod egyben hanem külön-külön az alkatrészeket is?
Hali!

Aprilia Rx 125R bontott alkatrészek. Blokk nélkül.
http://motor.hu/motor_vpage.js...
itt a leo vince végdob, esetleg ez?
Esetleg az rx-emről nem kell a komplett gyári rendszer? a végdob frissen van gyapotozva,mert úgy vettem ki egyik válaszodból hogy mivel lesz komplett rx-ed neked a kipuja kell.
Azt a kurva de szééééép:O:O:O jajj de felhúztál most ezzel:D:D:D milyen hangja van tőle? tuti fellehet rakni így kompletten rx-re?végülis mind2 aprilia....hát ára?hm....nem tudom, talán egy 20as:)
Helló!

Jobb oldali idom már nincs.
Hátsó sárvédő 2500.
Jobb hátsó idomod nincs vagy nemtudsz(six days re)? Farokidom külön, ár? Estére kiderül hogy akkor mi is kellene pontosan tőled.
Szia!

Ha magasabb fordulaton dolgozik a moci a kiputól, akkor ne felejts el egy picit nagyobb fuvókát tenni a karbiba hozzá. Attól lesz csak igazán dög.