Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy küldtem george-nak a cuccot, hogy coreldrawban megterveztem a matricát, mert Ő is abban dolgozik. A méreteket lemértem, és a programban, már ezek alapján terveztem.
Szerintem érdemes lehet az elemeket átrajzolni egy papírra, és elküldeni neki levélben, mert szerintem nincs meg neki, és az enyém alapján csak saccolni tudna.
Ha jól emlékszem az első matrica 6-7 körül volt, a hátsó pedig 9-10 körül, mert az nem vágott, hanem nyomtatott matrica. Nagyon együttműködő, tényleg javaslom.
Íme a dob és egyben felrakva az egész.
Nemtudom még kikell találnom

Összedugom és csinálok róla egy képet egyben.

Neked mennyit érne meg?

Hali
170 000, de még vettem rá dolgokat,meg ki kellett cserélni ezt azt, de ugye még az első kerék hátra lenne. Ám mennyiért adnád el a rezot?komplett rendszert?/most nem az rx rendszeréről van szó ugye hanem a gianelli rezo+acerbis végdob:)/
Kapizsgálom.... Ami nekem van ahhoz olyan végdob kell aminek az összekötőcsöve rövidebb... mert az első rezonátoron hoszabb, ami neked van fent gyárilag ott meg a hátsó dob csöve hoszabb és az elsőé rövidebb. Lehet egyben eladom egyben az egész sportrendszert végdobbal együtt mert most úgynéz ki lessz ma egy komplett Rx em is. Amugy te mennyiért vetted a gépet?
Hát most az az igazság vettem rá leo vince végdobot nemrég itt, ha visszaolvasol meg is találod melyiket,kép is van fent,ehhez is kell összekötőcsövet csináltatnom hogy rátudjam rakni, ám az én mocimon a rezonátoron nincs ilyen hosszú cső, hanem a végdobhoz van hozzáhegesztve, tehát nem ilyen http://www.kepesmotor.hu/offro.... Nem tudom érted e mit mondtam:)
Tetszetős:)
Akkor ezek szerint meg kéne hogy legyenek nekik a főbb méretek. Nem?
Mennyibe került ha szabad tudni?
Georgedesign csinálta nekem is. Számítógépen megcsináltam, Ők pedig faszán kivitelezték
Na szépen vagyunk!
Természetesen jó, csak ahhoz más végdob kell. A tes six days eden meg hosszú cső megy az első rezonátorig.Úgyutdnád felrakni ha adnám az első rezóhoz a hátsó Acerbis sportkipuffanást is :) de azt valószínű megtartom elég tetszetős darab Lényeg ami lényeg ennek a rezonátornak más az íve mint a te aprilia racing dobodnak, de tuareg rallyra felmenne kapásbol.Habár abból is van olyan rendszerű mint a tiéd. Csőváz
Akkor már 3-an vagyunk, akiknek kéne :(
én is keresgetek szettet de én is csak ktm,jamaha,honda,suzuki,kawasaki,gasgas ilyenekhez találok, apriliára nem
Aprilia RX 125-höz jó a rezo?:)
Lenne egy elég érdekes kérdésem.
Nézelődök már egy ideje a neten,de az Aprilia rx-hez sehol nem találok matrica szettet.Gondolom aki jobban benne van ebben a dologban biztos tud valami oldalt mutatni,mert csak ezeknél márkánál találtam pl(KTM,Kawasaki,Honda)
Jobb lenne ha tudnék szettben venni egy rá való matricaszettem,azse hátrány ha nem csak egy síma aprilia felirat:)
Azt a megoldast is tudom ,h csináltatni ,pl george desing lehet nem helyesen írtam,de ott is kérdezni a méreteket stb....idomokat meg nem fogom postázgatni.
Várom a válaszokat!
Üdv:Fefe
Eladó a képen látható Aprilia Tuareg Rally 125 összes burkolati eleme:

Oldalidomok, farokidom, ülés, tank+benzincsap, első sárvédő és toldat, fejidom

illetve lámpatest, és műszerfal lámpa előtti rács, hátsó kapaszkodók.

Ha lehet egyben vigyétek OLCSÓN adom ! :)

Persze ha kell külön külön is eladóak az alkatrészek.

Ja és van egy gyári Gianelli első sportrezonátor is hozzá.

A fent említett dolgokon kívül más NEM eladó a motorról!

Várom az ajánlatokat!

Kérdésekre válaszolok, képet tudok küldeni.
hát mert ilyen gagyi gyári szutyok kormány, aminek egyben van a merevítés a kormánnyal.
az egyik hogy nem tetszik, a másik meg hogy nem bír sokat :)
De miért nem egyenesíted ki?
köszi a választ :)
csak azért kérdeztem mert ha már veszek egy kormányt csak ne legyen már görbe
görbe kormányom nekem is van xD
Hát lehet én is rosszul látom, de szerintem is görbe kicsit
*görbe

(már megint nem tudok írni xD)
lenne egy kérdésem
szerintetek ez a kormány megéri-e az árát?
lehet hogy szak a aszemem csak, vagy a merevítő áll szarul de lehet hogy görba :S
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Eladó dellortó karbi!
8Eft
Cső
Akkor nekem kellene ilyen fogaskerék :D
Kicsi és nagy is :)
e-mail-ben elküldöm a címem, ha postán elküldenéd
üdv: Zsolt
így van van nekem 1000ft/db
Oroszi Zolinak biztos van, szokott is hirdetni néha a fórumon.
tel:06-30/435-1769
email: orozoli2002@yahoo.com