Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

A két tankidom(6eFt),ülés(egy 2sm szakadás van a jobb oldalán)küldök róla képet 4e, a féktárcsa védő az grátisz ha kellenek a dolgok.

Üdv
Hali nekem B10EGV van benne, de szerintem jobb mint a sima . Ha tényleg keményen használod a vasat vegyél inkább 10-es gyertyát (nagyobb a hőfoka). Én alatta nem ajánlom 8-9 ááá
Jah és ezt is ajánlotta a beszállítója az NGK helyett: Denso Iridium
http://auto-motor.vatera.hu/al...

itt a vaterás link, tőle vettem, megbízható!
Gyárilag az van írva hogy NGK B10EG gyertya kell bele, ez standard gyertya, nekem is ez volt benne de nemrég vettem bele NGK B10EGV-t ez versenygyertya:D
ezt írják róla:
http://www.motorr.hu/14440/ngk...
- Finom platina csúcs csökkenti a szükséges feszültséget
- Gyorsabb indítás és jobb gyorsulás :O

ám 2700Ft-ért vettem vaterán, van egy csávó aki olcsón tudja beszerezni, neten meg a közelben mocis boltban is 4500-5500 között tudják csak....
Enyémben B10EG van de ES-el is tökéletes, ott valami gond van ha csak kisebbel indul, új gyertyákkal próbáltad? Gyertyahézag?
7-es az nagyon kicsi bele, ki ne lukadjon a dugód!
Illetve még a hátsó féktárcsa takaró műanyagok közül a felső. Hali!
Szia. A bal és jobb oldali légterelőnek mi az ára illetve az ülésé ( nem szakadt?) vagy külön-külön mi az áruk. Köszönöm!
Üdv!
Következő a kérdés.:
Ki milyen gyertyával használja a 125-s rx-et?
Az enyém csak egy magnet marell nevezetű 7-es gyertyával hajlandó menni,több NGK-t is belepróbáltam és vettem is egy B9eg gyertyát is de alig akar beindulni vele....
NGK 10-es irridiumos gyertyát vennék lehet azzal is be..opnám?fölöslegesen nem akarok kidobni rá annyi pénzt.
Szépen őz barna a gyertya de ,csak egy 9-10-es kellene bele.

Várom a válaszokat.
Üdv:fefe
Sziasztok! Van egy komplett Tuareg Rally 125 idomszettem tankkal és egyéb kütyük ha valakit érdekel... Üdv.
üdv, valakinek papiros váz?
Hi!
Nem lett még sajnos, úgy tudnának ami aprilia pegasora vagy tuaregre való, de nem tudom hogy erre jó lenne e, még mindig jobb lenne ha rx 125-re való az első kerék,különben nem kell,szürke agyas az enyém. Azt mondták hogy mérjem meg a kerékagyat mert lehet jó rá a tuareg vagy a pegaso, de most mit mérjek rajta....
Néztem a képeidet. sikerült összerakni a vasat, lett másik első kerék is? Hali
HA érdekel valószinű hogy tudok csigában segiteni, küldj egy emailt és küldj az eredetiről is egy képet és körül nézek!
patvaros87@gmail.com
Szia! Milyen váz? Milyen motorhoz kell? Lehet nekem van ami neked kell. Üdv
Köszönöm gyors válaszod,igy mostmár tudom,hogy a( csigával) lesz a baj,mert az ora müködik,egy furoval megpőrgettem a spirált.
köszi:)
Km meghajtó csiga vedd ki nézd meg mibaja, egy ferdénfogazott műanyag meghajtófogaskerék lessz benne... ha még egyáltalán van rajt fog de kezd az alapokkal, ellenőrizd a két menetes anyát a km-spirál 2 végén hogy nem e lazultak le vagy vedd le alul és pörgesd meg a spirált hogy úgy mutat e az óra. Relative ha megpörgeted és mutat akkor a csigában lessz a gond. Nekem anno kettétört benne a meghajtórész de aztán előkaptam a forrasztópisztolyt és összeforrasztottam, és mig el nem adtam hibátlanul működött Hali
22-es
Hali megtudná mondani vki hogy az Rx-en, 22-es vagy 28.6-s a kormány?
Helló.Megtudná valaki mondani,hogy hogy hivják azt a részt ahol a kilométeroraspirál a keréknél csatlakozik.Valoszinüleg valami ott elkophatott,mert nem méri a sebességet,ezért szeretném lecsrélni.Elöre is köszönöm
Félrecsúszott a keze a billentyűn
itt már "kopottabb" dugóval van
http://kepesmotor.hu/aprilia-e...
Nem tudom milyen pontosan, csak h Akropovics, és karbon...
A könyök rajta gyári Aprilia Racing feliratos.
Neked milyen sportdob van rajta?akropovic nem?tipust is irj légyszíves ha tudsz!a rezó meg gyári nem?
láttam hirdeted a mocidat, de a tied nem lehet 96-os, meg 56 lovas?:D