Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Ufo márkájú a kézvédő.
125 van alattam is, de gyári alkatrészre gondoltam.... a sport dob nem gyári..... Bovdenek, fékbetét, karburátor alkatrész, stb.
Peace!
50-eshez biztos de 125höz nem, sportkipufogót akartam venni de nem tudtak hozzá....
Én az Italmondoban eddig mindent készletről tudtam venni, kizárólag olasz gépekkel foglalkoznak! www.italmondo.hu
Békéscsabai a bolt, a honlap szerintem csak tájékoztató jellegű, a boltban minden van Rx-hez...
Valaki nem tudja hogy kb. mennyibe kerülhet a gázbowden?
Ugyan ilyen rx-em van mint a "dorcyka"-nak.
na hála istennek...
én is pont segítséget akatam kérni gázbowden ügyben xĐ
de látom már meg is van a válasz :D
dorcyka: http://gerecsemotor.hu/ itt probálkozz.:)
Am milyen márkájú a kézvédő a motorodon?
Sziasztok!

Motoromhoz keresek gázbowdent és kuplungbowdent.Ha valakinek van vagy tudja hol keressem megköszönném!
Szia! Egy e-mailt írj légyszives és megbeszéljük a karbidat mert érdekel idáig.
Valakinek esetleg egy 93 Rx hez kapcsolási rajz?
a 264.oldalon van róla kép, már nincsennek meg róla a képek mert újra lett rakva a gépemen a windows, és a telónak az usb-je se akar vmiért működni....
Aprilia RX 125 idomgarnitúra egyben 13eFt.
Tank benzincsappal+ülés+tankidom+hátsó sárvédő+bal oldaidom
Van még kuplung kosár lamellákkal 10e.
Gyári hátsó lámpa:5e
Első teleszkóp villabefogóval tengellyel és védővel 25eFt

70/6231473
Szia! Képeket küldj róla légyszives a r.peti@irj.hu -ra!
Köszi
12be odaadom az nemsok érte szerintem írj hogy kell-e !
gondolkoztam hogy eladom az rx-em "50/125" miatt gondoltam veszek egy 50-es mocit helyette. de ma este kipróbáltam haverom full tuning kis derbi sendáját ás mit ne mondja elég fos volt húzom neki és semmi
az rx negyed gázzal megy úgy mint az. szerintem inkább gyűjtögetek hogy lepapiroztassam mert nagyon egybe van a gép idáig csak annyi baja volt hogy kifogyott a benyó.mindíg indul első rugásra és kegyetlen ahogy megy
szal ROTAX 123 FOREVER
Szia! És mennyit kérnél érte?
Nekem van 1 Dellortó 35-ös ugyanaz ha kell írj!
Sziasztok! 34es Dellorto vhsb-t keresek! akinek van eladó az jelezze.
r.peti@irj.hu

Köszi előre is
kösziköszi.Már rendeltem am cuccot énis tőlük,csak reménykedtem hogy van valakinek bontott,esetleg közelben,s megspórolom a postát.De valószínű megint őket fogom gazdagítani:P:D
Gerecsemotor itt vetem annó én is hívd fel őket!
Hello.
125ös Rxemhez kellene kuplungbowden,ha tudna valaki segíteni: kotelesadam@citromail.hu Előre is köszi!
Hali!
Valakinek nincs esetleg egy 93 Rx hez kapcsolási rajza?
köszi.
cser_hamu3124@freemail.hu
ide válaszolj és a többit is itt dumáljuk meg:)
5ért odaadod postával együtt?előre utalnék. Mert nekem még erre hegesztetnem kell csövet
mélyebb,pattogósabb,hangosabb