Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg valakinek sportlégszűrő rx-be? vagy hol lehet kapni bele? mert hiába írtam boltoknak nem tudnak bele, DT-be persze igen...
a gyári dobtól eltér a hangja?:) mélyebb vele? vagy?
http://koponyeg.hu/jatek/qhr41...
Megköszönném, ha kattintanátok:) Nem nagy ügy, de hátha:)Köszi, és bocs!
nem volt hirdetve amúgy
nekem kicsit hangos volt azért is cseréltem le,persze ezen gyapottal lehet javítani,kicsit dobott rajta de nem sokat,szerintem egy dobtól ne várj túl nagy teljesítmény növekedést,persze lehet,hogy tévedek
Milyen hangja volt tőle? dobott egy kicsit a mocin? mintha láttam volna az apróhirdetések között
ő lenne az
képet tudnál mutatni róla?esetleg típust?
rezó nincs hozzá,egy rx-en volt fent,de a dob elött kb.5cm-re el van vágva a cső,egy 5ösért adom ha érdekel
És jó az RX-emre? mennyiért adod? rezo nincs hozzá ugye vagy feltudom rakni a gyárihoz is átalakítással vagy anélkül?
van egy leo vince dobom
Üdv!
Esetleg valakinek lenne Aprilia RX 125 SIX DAYS modellre valamilyen sportkipufogója? Arrow, LeoVince, Gianelli stb.... Csak dob vagy komplett rendszer? Érdeklődésképpen írom egyenlőre....
Ellenőrizd megvannak-e a golyóid, lehet, hogy azok is elszabadultak.
Szia!

A negyedik képen a kuplungmozgató-kart, egy kis fémlemezke fogja a helyére, gondolom az szabadult el, mert a képen nem látom. Ha te szedted le akkor bocs.
Esetleg valaki nem tudja hogy apriliákhoz ki gyárt sportlégszűrőt?
Üdv!
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
én is erre gondoltam ,h főtengely felső holdpont,tengely pedig alsó.Csak mondom az a biztos ha megkérdezem!
Még 1x köszönöm a gyors válaszokat!
Remélem jhét elején már lesz hajtás!
Egyébként nem is tudtam ,h ezekbe pl a főtengelyhez c5-s csapágyak mennek...Valaki esetleg még présteret nem tudná megmondani mennyire szoktátok,beállítani,mert rendeltem egy nagy tömítés készletet,és van benne 4 db.


Üdv:fefe
Hello! a főtengelyt felső holtpontra rakod, (a forgattyúsház alján van egy csavar azt kicsavarod és belenézel vagy csavarhúzóval belenyulsz, vagy valami..., ha látod a főtengely sonkáján a lyukat akkor van felső holtponton) utána a balance tengelyen jelölésre rakod a fogaskereket, majd azt ugy állítod h lefelé legyen, és akkor a két jelölést egymáshoz igazítod (fetengelyen lévő fogaskerék, balance tengelyen lévő fogaskerék) ami a fogaskerekek szélén van... remélem érthető
//s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...

Főtengelyt felső holtpontra, balance tengelyt pedig alsóra (elvileg a balance tengelynek alapból így kell beállnia), a jeleket összeforgatod, hogy tengelyvonalba is essenek, nem bonyolult.
Üdv!

Lenne egy kis problémám,ide fordulok,mert legutobb is tudtatok segíteni.
Szétszedtem a blokkot,felújítás miatt.
egy 94-es évjáratú 125-s rx-ről van szó,rotax 123 blokkal(szürke blokkos)
probléma,vagyis a kérdés a következő:rakjuk össze fele a blokkot,de a kiegyenlítő tengely,nem tudjuk mihez beállítani,se jelőlés se semmi.Ez lenne most a nagyobbik gond,a többi még ütközben fog kiderülni....:)
Kieggyenlítő,vagy kiegyen sújozó,biztos tudjátok ,h miről van szó...
Remélem tudnátok,mi hamarabb segíteni,mert most áll a blokk de hétvégén már motorozni szeretnék:)
Előre köszönöm szépen a válaszokat!
Hátha látszik hogy mi hiányzik
http://www.oemmotorparts.com/o...
mi érdekelne?
van több cuccom is.
írd meg hogy mi kell és mondom van-e és hogy mennyi.

üdv:Zoli
menyibe kerul ?
helloo,,,
nemértem mijen okból de szét darálta nekem a kuplung kosárt a motor blokon,,, eszre vetem hogy a blokon lévo kuplung szerkezetnél mind ha hijányozna valami,,, nemtudna valaki segíteni?
Vázam az nincs.
És vázad nincs véletlenül?