Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Van egy pár alkatrészem! A képeken látható alkatrészeim vannak! Segédvázam is van.
70/6231473
Hello! Nincs valakinek felesleges váza, villája, kormánya, segédváz, tank és kasztnija?
Nekem 14/49-el megy óra szerint 120 felett egy kcisivel.
520-as lánc való rá, DID RK vagy egyéb ismert márkák, az hogy O gyűrűs-e az csak pénztárca kérdése
Köszi az infót!
Nem tudom nekem a 17/49 is rövidnek tünik 1 kicsit..nincs kilóméteróra spirálom, kiváncsi lenék hogy mennyit megy.
és láncból milyet javasoltok?(márka,tipus stb.)
Szevasztok. Nekem 12/49-van 13/49 volt de csináltattam 12-est így igen vad de ahogy és ahol használom oda nekem ez jó csak hát így benne van hiába verseny lánc hamarabb betörik...
Enyémen most 14/49 van, ezzel nagyon rövid, mert utcán is használom, terepre jó lehet ez, mert gyárilag is ez van rajta. De én rendeltem rá 15-ös kislánckereket így már szerintem utcára is jobb lesz. Attól függ hol használod, terepre jó a rövid áttétel.
ja az "Rx" kimaradt
milyen láncot ajánlottok az 125-re?
most 17/49-es áttétel van rajta..
segitsetek légyszi!
Nem lesz könnyű dolgod Kb. 35-50 között mennek haszáltan. A faszábbak inkább az 50 ropit verdesik.
üdv,Elcserélném Dellorto PHSB 35 Ms karbimat más alkatrészre
pl: láncszett, powernyelv, himbarendszer ilyesmik érdekelnek!
Egyébként ez a karbi szinte ugyanaz mint a dellortó 34-es nem tapasztaltam külömbséget, Próbáltam az rx-en..
Aki ismeri az RX-eket úgyis tudja hogy RÖPÜL MINT A SÓÓHAJ!:D:D:D
Cső

Ha tud valaki rotax 123-as blokkhoz hengert dugóval akkor írjon már légyszi.
Olyan 15 körül adnák érte ha télleg fasza.
Előre is köszi.
Baleset mentes motorozást :)
írtam mailt
Én Rs 125 -ét raknám rá, azzal biztos jobban szólna, bár nem tudom hogy nézne ki rajta
és ha 400-as vagy 450-es yz-wr-ét raknám rá?:D
lehetne brutálisabb na:D olyan a hangja mint egy 50-esnek:D de mondjuk lehet jobb is mert megpróbálom 50-esként hajtani:P:D
Ja akkor bocsi!
Tudom, én is azt irtam, csak nem tettem vesszőt.
Ami a te motorodon van az gyári! Az enyémen is olyan van, és sztem jó hangja van tőle!
Semmiképp ne, biztos lefojtja. Nem vagy elégedett a hangjával? :)
Én szeretem az enyémét, bár ezen nem a szokványos tompító van hanem ilyen karbon mintás, sportosabb kinézetű, gyári viszont nem sok Rx-en láttam még ilyet.
Mi van akkor ha veszek egy 50-esre való Leo Vince carbon dobot?visszafolytja?nem lesz jobb?mert nem úgy jön ki a füst?
NM!
Kellene nekem még olyan gumicsonk ami a levegőszűrőtől megy a karbiba, ma vettem észre h az is el van szakadva, és fals levegőt szívhat onnan is!Bogyo ezúton is köszönöm a szívócsonkot, faxa lett;):) mikor raktam össze akkor láttam h a másik lyukas:) esetleg ha van valakinek olyan ami APRILIA RX 125 SIX DAYS-re való kérem írjon!