Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!

van 1db 70mm hosszú fékcsövem
köszi!
Hali!
Nem tudom hogy nekik van e de kérdezd meg ezeket: http://krosszmotorok.hu/
http://gerecsemotor.hu/
Valameiknél biztos van 25-ös RX-bontva és lehet hogy kerék is van! Ha már írták akkor bocsi!
elvileg igen, de megkérdem megint a csávót. Akkor nyugodnék meg ha 125-sét venném, de senkinek nincs olyan....
Kerék ügyben akartam segíteni de akkor ezekszerint már nemkell nemtudom hogy az jó e bele, passzol a tengelyméret is meg minden lyuk stimmel a tárcsához? Illetve azonos méretű féktárcsa megy rá vagy van rajt mint a 25-ösön?
már mindent betudtam szerezni, elvileg most a héten elsö kerekem is lesz, rx 50-esé de ugyanolyan mint a 125-sé . Szted?
Találtam egy SIx Days-t itt egy köpésnyire... elvileg fel van ujitva a blokk ujj láncszett nagyon csendes a motorja nem az a szokványos kalapálós rotaxhang tehát blokkilag rendben lehet tényleg.VISZONT: különolaj kikötve, km óra nincs, fékkarbol letörve, és vákumos power van rajt aminek hiányzik a fedele, kicsit nehezen indul, és mintha erőtlen lenne nem pörög. Többminden is szóbajöhet ami hibázhat rajta, az ember nem foglakozik vele amugy nincs ideje vagy nemtudom de nem érdekli már, szóval következőkre tippelek: sz*r a vákumos szelep rajt, szar a gyertya, dzsuvás a karbi esetleg a tankban is lehet retek... szerinted(tek) amúgy egyben van mindene töviről hegyire átnéztem nem lóg semmi rajt telók is meglepöen frankók küllemileg se ronda. jó gumák vannak rajt ja meg a váltotengejtöl néha csöppenik olaj gondolom elhányta magát az O gyuru a tengely tövénél. Szerintetek mi lehet a bánata? Fesszabályzó jutott még eszembe hogy azis közbejátszhat, de nemtudom annak mi a jelei ha az rossz. 130 körül dobja az ember
Igen, tudom. Van egy ismim akinek lehet ami neked kell csak mostanában nem láttam msnen amikor énis fentvoltam.Más elérhetőségét meg nemtudom, mert nagyon messze lakik tőlem, de amint tudom felveszem vele a kapcsolatot, már irtam neki csak még válasz nem érkezett msnen.Vagy nem kapta meg amit irtam.
ROTAX123 nem írtál e-mailt! miért akartál velem beszélni? cser_hamu3124@freemail.hu
ám az összes lyuk le van folytva, le van takarva
Hát igen, csalódás, mert azt hittem hogy a hangot csillapítja csak el, a teljesítményét nem. Mondjuk nem volt rossz ami bent volt, nem volt nagyon olajos, az egész meg pláne, szerintem akitől vettem ő is kicserélte, de lehet nem tömte meg annyira, passzz....és most emiatt kicsit elvette a kedvemet, és már nézegetek sportdobot rá, hát most mikor megláttam a tiedet elsírtam magam:D ennyi pénzért , én is annyiért vettem ezt most... ez six days modell. Nagyon szép a géped, az a karbon kipuff meg a csúúúcs:D olcsón ugyse tudok rá szerezni sztem dobot, meg lehet akkor már komplett rendszer kellene nem csak dob.
Akropovic karbon dob van rajta. Szerintem érzéki csalódás h nem megy úgy neked, nem? Halkabb-lassabb, hangosabb-gyorsabb..
Gondolom hogy 'hagytál lyukat a dobban a kipufogófüstnek', és nem folytottad le, az üveggyapot végülis csak hangot csillapítja, ha jól tetted bele, nincs hatással a teljesítményre, szerintem(vagy csak minimálisan)....
Milyen kipufogó dob van rajta? Én most kicseréltem a gyapotot a gyári dobban és most nem úgy gyorsul, sztem nem volt benne annyi gyapot vagy nem tudom, mert motoros boltban vettem 80x300 mm méretű gyapotot.
Ja, száradjon le a f*sza aki ma nem motorozott! (1hónap után) Kicsit bele kéne húzzak, jövőhét végére azért már betervezve!
Elég jó bolt volt.. Én szerencsés voltam, a távolság nem akadály, mert teherautó sofőr vagyok, erre az ombre akitől vettem, egy utcára lakott tőlem, kb. 400méterre! Mázli
Na akkor ez jó bolt volt főleg akkor annyiért Az első Rx-emet kb 5-6 éve 170ért vettem énis akkor a "kicsi" Six Days-t használtam egy évet és 315 ben elvitték Akkor még volt áruk.... ellehetett adni annyiért papírok nélkül is, na meg szerencse de amugy patika volt azis. Most meg alig találni ami megfelel...ha meg okés lenne a motor akkor tuti az ország másik végében van.... Üdv
Nem volt egyszerű a dolog, amit a neten megláttam, és megtetszett, pont a városunkban volt... már meglepő! Hibátlanra árulták, az első ránézésre már hiányzott az oldalsó "rajtszámtábla v.dekni v. légszűrőtakaró" 240-re tartották.. oldaldeknit akkoriban nem tudtam szerezni, mondtam a srácnak h offos.. csak fullos érdekel. 2 hét múlva úgy hívott fel hogy enged az árból.. 170-ért hoztam el (2éve), +2db zsír aszfaltgumival belealkudva a krossz mellé......
Ja, és a motor felújjítva, full lefényezve, még a váz és a blokk is, új power elektronika. Nagyon nem kellett már a gazdinak, ráadásul ismertem a srácot akivel a blokkot újjították, állítólag közel annyit költött rá mint amiért én vettem ! Azóta pöcc-röff, hiba nélkül(kiv.hátsó nyereg úszója beállt, de hát a sár nagy úr, ennyi hiba belefér 5perces munka volt). A deknit üvegszálból legyártattam és kész, plusz matrica... Nem kiállítási darab, nem is a sétálón dekkol a borozó előtt, rendszám nélkül a földeken, néha pályán, oda meg tökéletes!
Köszönöm a gratulációt Rotax123 kolléga.. már meg van 2 éve, de még nem sikerült 20 tanknál többet kimotorozni, időhiány, sajnálom is, bár ha rendszámos lenne, beszorozhatnám azt a huszat az tuti..
Így gazdaságosabb.......
Amugy mennyiért sikerült hozzájutni ha nem vagyok tolakodó ?
Ismét itt a futura lengővillás RX egyedi darab, volt szerencsém hozzá élőben is párszor. Hali
Nagyon szép az ilyen idomosok tetszenek a legjobban! Én sajnos még mindig nem találtam errefele a környéken pedig 80-100 kmternél többet nem megyek el érte annyire nem látfontosságú van azért amit hajtsak , de majd remélem találok énis. Gratula a masinához
Motorral együtt volt, karbon, Akropovic gyártmány.. Azt hiszem 2t krosszmotorról szerezte az előző tulaj, talán...
Szia!

Mennyi lenne a hátsőfékcső?
Milyen hosszú? RX-é, vagy Futuráé? Vagy ugyanaz?

Erre kellene.

Köszi!

Halász Dávid
hello. A kipufogót hol vetted, és milyen árba?
Enyémen 100-as van, na olyat ne vegyetek, nagyon hülyén néz ki (utcai gumi). Internetről rendeltem :(