Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről az eladó rxről vmi bővebb infó...kép...merre található...stb köszi
sziasztok..

98-as rx 125 sm..eladó.160k..

széles út,gumi fa..
Hali! Engem az érdekelne,hogy 92es 125ös RX-embe hány w-s teleszkópolajat töltsek?Előre is köszi a válaszokat!
HA érdekel akkor én lehet tudok benne segiteni, adatlapomon lévő elérhetőségeken elérsz. könyök ára:7000ft
hello... surgosen szugségem lene egy kipufogo konyokre,,, ha esetleg valaki tudna segíteni léci jelentkezen,,, kszi elore
Sziasztok. Rotax blokkos ETX power szelepével kapcsolatban kellene segítség.
Mi vezérli? Nekem semmi bowden vagy cső nem megy a powerre csak ott van a kipuff nyílás felett.
Melyik a jobb ha kitámasztom, vagy pedig úgy hagyom?
Ha kitámasztom milyen beállítást igényel?
Előre is köszi. Üdv Erik.
Helló
Nekem olyan gondom van hogy kitekeredett az első teleszkópom és felcsúszott a teleszkóp szár és kicsit meghúzta a rugót ami most eléri a szár oldalát belül.
Kiváncsi lennék rá mitől tekeredett ki (elment a szimering?) és mit lehetne vele csinálni..
Előre is köszi a válaszokat...
szerbusztok srácok! olyan kérdésem lenne, hogy szereztem egy bontott központi telót az RXembe, úgyahogy jó állapotú, csak üres a tartálya, szerintetek levegővel is jó vagy inkább gázt kéne bele tölteni? és milyen nyomásnak kell benne lennie? bocs ha hülye a kérdés, ehhez nemértek. a válaszokat előre is köszönöm! sziasztok
háát
így a képek alapján tényleg nagy az a lepattant felület.... de én nem ajánlom a hüvejt mert az nem úgy tágul meg stb....... gyengébb is lessz töle a motor.... szoval ha egy mód van rá akkor inkébb vidd el egy szakihoz ( olyanhoz aki tényleg ért hozzá) és kérdezd meg tőle hogy jó lenne vagy nem az hogy hónoltatod...
a képeken a látom hogy nagy válla van a hengernek és a lepattant nicousil réteg is a felső harmadban van. szoval szerintem ez a henger már nem biztos hogy megcsinálható. de mondom kérdezz rá.
Köszönöm a válaszokat! Teszek ide képet h mégis hogy néz ki a henger fala meg a dugó! Lehet inkább hüvelyeztetni kéne? Mert eléggé meg akad a körmöm benne! Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Sajna nincs most ha lessz a közeljövöben szólok!
ja és mivel csörgött a motor ezért szerintem új tűgörgőt is vegyél bele (a dugattyúhoz) nem nagy összeg és jobb mintha ujbol szét kéne szedni a késöbbiekben...
és ha már itt tartasz akkor nézd meg milyen a főtengely is......


Széles utat!
hali! pest megyében gödöllőn tudok egy olyan embert aki hónol neked hengert,nagyon ügyes és igen olcsón (pár ezerért meg csinálja). nekem ő csinálta és az olyan hengert amire azt gondoltam hogy nem lessz jó csodát művelt vele. én 26 ezerért vettem bele Wertex dugattyút. meg vagyok elégdve vele merem ajánlani. ha konkrét dolgok érdekelnek írj E-mailt vagy válaszolj itt. tamcii0322@freemail.hu
Hello!
Aprilia rx 125! rotax 123as blokkom van! Berugokart szeretnék rá találni! ha tudsz vmit légyszives irj rám! Köszi!
okés
Köszi Szépen! Megpróbálom! Pofátlan vagyok berugokart honnan tudnák szerezni rá?
hónolás 1500-3000 között,ki mennyié,dugó meg 18-25 között van választék
Köszönöm hogy irtál! Szerinted körülbelül ez a honoltatás meg dugó körülbelül menyibe kerül?
Hónoltatod nagyobb dugóhoz,ennyi
Sziasztok!
Aprilia RX-125-öm van! Ma szedtük szét mert csörgöt!
Kiderült hogy a dugo ellégé kopot és a hengerbe is belevágot egy pár helyen! nem mélyen! Csak a henger NIKASILOS!
Az lenne a kérdésem hozzátok ,h ezt lehet furatni vagy Hüvelyezni?
Legyetek szivesek ha tudtok valamit irtjátok meg! Nagyon megköszönném!
Rotax 123 alkatrészek eladóak érdeklődni Email,Msn: bomba0705@hotmail.com Tel 06308673199
Valaha nekem is volt,csak elöl WP,hátul Öhlins
Sziasztok!
Rx-125-höz keresek berúgókart! Ha valaki tudna segiteni vagy tudja h lehet venni, és van is ott! Az irja már meg! Köszi!
Üdv Bellamachina! lenne pár kérdésem power elektronika ügyben és ez okbol kifolyólag felvettelek msn-re.
köszönettel: NT.
köszi szépen! még annyi volna a kérdésem hogy az a rugó kb milyen erős mivel nekem nincs benne éss akkor tennék bele eggyet csak kb milyen erős legyen?
épp hogycsak visszatolja vagy lehet erősebb is? milyen nagy az a nyomás ami a szelep membránját felfújja?