Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali
Van egy elado Amal Sem Sweden Trafom fekete színű ha valakit érdekell az dobojon egy emailt a Dakartothz@freemail.hu-ra
hi...

márkatársak..a powersz.. melyik fele néz a föld felééé?káosz van bennem..ja és felkéne világosítani...a szaki aki csinálja a hónolást azt köhögte fordítva van...
Csaó. Eladó Aprilia RX 125ös mocim! 94es vizhütéses, elöl hátul tárcsás, power szelepes, felujitás ota kb 1000km van benne, cserélve lett: főtengelycsapágyak, hajtókar, dugatyú. Motorikusan jo állapotba van, és szerkezetileg is. I.Ár: 200.000 számom: 0630 7335585 email: atlantis00@vipmail.hu
hi...

sztem az 1:33-tól alapjáraton taknyol a moci rendesen..ja..na meg a zöldek..lefossák a bokájukat..más...sztem a prox dugó se rossz..
de itt szét nézhecc dugó ügyben: http://www.gerecsemotor.hu/ind...
széles út..
olcsó minőségi...hát szerintem ezt fejeltsd el...az olcsó az a Meteor,de az egy szar...a minőségnek meg ára van...nekem Wössner dugóm van,én erősen ajánlom,kb 5000km van benne és még mindig fasza a kompresszió.Minőségi dugattyúk még a Wiseco és a Vertex.
olyasmiben tudtok segíteni hogy pest megyében hol célszerű dugattyút venni a 125-ös rx-embe? ugyanis van egy másik hengerem is egy nicosilos,azt hónoltattam és most szeretnék venni bele egy dugót. ha tudtok olcsón minőségit kérlek szóljatok!
ja tényleg! mennyi egy ilyen dugó bele? mert néztem 23ért meg találtam 18 ért is.(márka függő) véleményetek szerint találhatok olcsóbban is? érdemes kutakodnom? vagy nagyjábol ugyanez az árak szinvonala mindenhol?

köszönettel!
oksa köszi.
ROb33! a matrica pusztán a motor gyári adatait mutatja arra szolgál hogy ha megnézi a rendőr akkor elhiggye hogy 50-es 80-as 125ös...... a motor. e célbol fontos számomra a matrica. ennyi
Szia!
Ez igaz, amit írtál, ezért keverünk bele 1:33-as keveréket, és az már jó nagy fordulaton is, de ezzel ugye az a baj, hogy 4-5-6 ezres fordulaton pöfögve is baszod ki a drága fullszintetikus olajat...
122es henger lett az én volt gépemre is téve...a tőcsavaroknál kicsit megkell reszelni és belemegy amúgy semmi különbség nincs.
hali...
motorkenésről..általában...sztem...ha kikötöd az olajszivattyút akkor a motor kenése állandó arányt kap...1:40...1:50...ki milyet használ..
és itt van a gáz...mert alapjáraton lehet jó az arány ..de magas fordulaton már más a kenési arány..és ezt a szivattyú tudja, és többet is szállít...de ha kevered akkor ez megszűnik..ja...hu de okosat írtam..na van valakinek más okossága...kérem a véleményeket...
megkérdezhetem mire való az a matrica pontosan?
tete39! köszönöm szépen a képet pont erre gondoltam ami a vázon van azaz E1 es szürke matrica ha jol tudom benne van a ccm is.
sokat segítettél! hálám örökké...
minden jót és széles utat!
szevasztok
kellene nekem 50es rxhez régebbi tipushoz pár alkatrész, ha valakinek van szóljon please!
kuplungkar+felfogatás, kuplungbowden, gázkar komplett, gázbowden kompletten az elosztással.
egyenlőre ennyi :)
Köszi
Hali továbbra is eladok Aprilia Tuareg Rally 125- alkatrészek Rotax 123 blokkal rendelkezik rendszámos motor volt most végleg ki van vonva a forgalombol a dugon hajtokaron kivül minden jo rajta ja már a fesszabályzo meg a lendkereket elvittél a többi alkatrész hibátlan a motor akár egybe akár alkatrészenként is elvihetö
Akit irdekell dobjon egy emailt a : Dakartothz@freemail.hu-ra
igen teljesen jó a csillapitása
én csak annyit tudok hogy a rotax 123 henger nem megy rá a 122es blokkra átalakítás nélkül,tőcsavaroknál nem fog passzolni.Értelemszerűen a 122es se megy rá a 123as blokkra...
wazz itt a kép..
ja és még 1 tanács ..ha a képen megjelölt részen van furat akkor 122-es...ha nincs akkor 123-as henger ...ja...bár azt mondják nem lényeg ...ha valaki tud erről valami okosságot írjon...köszönöm..
hmm hát ez nem lett jó... talán így?:D
így :)
hali!

elszakadt az olajpumpa bowdenja vagy mitörtént?az olajpumpa nemigazán hajlamos meghibásodásra,csak a bowden szokott elszakadni.
az egész linket másold be a hivatkozásba..ja..
széles út..
én is igy jártam...és ez a megoldás...agip cross 2T full synt..oil..
ja és szereléshez segítség:/www.laverdaman.co.uk/Rotax Engine Manual 122.pdf
Hali..
Nomexnek üzenném..nekem ilyen papír van az elején a vázon..ja..és a motor és tipus az meg a képen látható helyen van a karbi alatt..
alól a mot szám..fölötte a motor típ..