Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van egy polini szettem elfekvőben

link: POLINI 160
Gyári dugóra én is keresek gyűrűt. Esetleg van ötletetek, hova menjek Bp-en ilyesmiért, meg hogy mennyibe kerülhet?
Aprilia Rx 125:

http://www.motor.hu/motor_vpag...

Borsod Abaúj Zemplén megyében ha vki tud bontót vagy alkatrészest aki felvásárol az legyen szíves segítsen! Előre is köszönöm!

Üdv: Ákos
Pont tegnap vettem bontott hengerszettet, úgyhogy körülszaladtam a dolgot az elmúlt két hétben.
Új szettet a gerecsemotorsnál találtam 75-ért, mindezt bontottan 45-ért adják hengerfejjel együtt.
http://kunhegyes-motors.freewe..., bontóban 40 ropiért találtam szettet.

Én kerepesen vettem a szettet 50-ért, (alapméretes nicasilos bontott cucc, ránézésre elég jó állapotban.) de itt ez volt az utolsó.
Azt lehagytam hogy 125-ös, nemtudom hogy menyire számít
Sziasztok, még nagyon új vagyok az rx esek közt. Tudnátok segíteni hogy felkéne újítanom az első telókat meg is van a szimering csak azt nem tudom h menyi olaj illetve mien olaj kell bele és hol töltsem alul vagy fölül?Ha valaki keni vágja akkor röviden írjátok le köszönöm szépen előre is!
125öshöz bocs lemaradt köszz vagy valakit nem tudtok akinek van alkatrésze
cs valakinek rxhez alapmérető dugóhoz gyűrűlye van ? mert nagyon kéne elölre is kösz
Sziasztok! Lenne egy kérdésem! Valaki tudna nekem poweről képet küldeni hogy hogy néz ki belülről? Nem elektromos!
kicsit mintha megnyúlott volna a dugó teteje:D
eddig bírta az Agusztusban belerakott gyűrű...
Nah erről mi a véleményetek múlthét végi termés...
Aranyos nem?
Jól írtad és még 1× kösz az infókat
Hali!
Eladó aprilia mx50-em!
további info nálam elérhetőség/képek a linken!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_mx_50-3740065
Örvendetes.
A leszednivalók úgy voltak, ahogy írtam?
Talán nem írtam mindent jól....
hello na jó lett ab berúgó kar nem volt semmi eltörve szétszedtem össze raktam és műkszik. További szép napot, és olcsó benzint.
Dellorto VHSA 32-es karburátorhoz tűszelep állító lemeze van valakinek? Vagy hol tudnék kapni?
oké már félig le is bontottam csak már rám sötétedett. Azzal a nagy anyával sem lesz túl sok gond van nekem nem légkulcs ez hálózati árammal megy, de a 10-es acél csavart elszakítom vele hanem figyelek oda:D
Nem kell hozzá spec. kulcs de nem árt hogyha van otthon egy légkulcs, mert azt a nagy anyát nem egyszerü nélküle levenni egyébként... de megoldható
köszönöm szépen a segítséget akkor hozzá nyúlok. Mert nekem azt mondták az (okosok) , hogy a kuplung részhez spec kulcs kell meg hasonlók így nem akartam nagyon bele ugrani...
Na köszi a segítséget még 1×
Leengeded a motorból az olajat, vagy eldőltöd a mocit a jobb oldalára.
Lekapod a váltókart, berúgót, baloldali deklit, kupplungházat, majd
a motor hátsó feléből kicsavarod a fixáló csavart, a berúgótengelyről a fogaskereket, alatta a biztosítót és már hozzá is férsz a rugóhoz.
Nagyvonalakban így, lesznek még apróságok amiket le kell még szedj.
hali
van egy 50-esbe való tökéletes állapotú főtengelyem h aérdekel valakit
8k
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Sziasztok. Lenne egy kis gondom ha valaki tud okosat mondjon.
A berúgó karomba szerintem eltört a rugó mert lent marad. Úgy kell vissza rakni:) Na hogy azt kitudjam cserélni menyire kell szétszedni. hozzá merjek nyúlni egyáltalán:)
Köszi előre is ;)
Eladtam Szombaton meghirdettem ma meg már el is vitték Borsod megyéből jöttek érte. Egy éven keresztül húztam neki a gázt azért sokat kibírnak

Tavaly javítás alatt
Már régen volt RX em de ha jól emléxek azon az oldalon van a vízpumpa is lehet onna rázkódott ki valami csavar....?!Csinálj róla egy képet és linkeld be, leegyszerűsödik a helyzet mindenki számára. Üdv.
szevasztok,lenne itt egy kis gond vagyis remélem kicsi,rx-emen van a blokkon egy kis furat 4-5mm-es ha szemben allok a motoral akkor jobb oldalon lent ahol belevan fogatva a blokk a vázba.ebből nekem néha folyik a hütö viz.lécci valaki irja meg mi az?leirásom van a mocirol ott jelöli a furatot,de nem tudok olaszul.