Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakinek nincs esetleg egy dellorto vhsb 34ese eladó?
elkelt
Sziasztok!
Tudna valaki egy kisleírást adni a hátsó fékbetétek cseréjéről? A szétszedés nemvolt nehéz mert már csak az egyik fél volt meg . 97es apriliarx 125öm van.
köszi
hello! érdekelne a karbi! tudsz még képet küldeni róla? eredeti dellorto?
Szia!
1Liter kell bele.
üdv
sziasztok!
csak annyi kérdésem volna hogy mennyi váltóolaj kell a rotax 123-as blokkba pontosan. köszi
minden jót!
csak azért kérdeztem hogy merre laksz, hátha úgy könnyebben tudtam volna segíteni, de sajna így nem...
aha értem majd szétszedem és megnézem amugy miskolc mellett szikszón köszi a segitséget
Hello!
Hát ez azért nem ilyen egyszerű...
Lehet a mágnes is, de az szokott legritkábban elromlani... (a mágnást úgy tudod tesztelni hogy kiveszed, kihúzod egy kicsit azt a részét ami a bowdent húzza, és ráadsz egy pillanatra 12V-ot, és szépen be kell rántania)
sok minden lehet: vezérlőelektronika szar, vagy lehet hogy a bowden ki van szőrösödve és nem bírja behúzni stb. stb...
Merrefelé laksz?
üdv
hello
nekem olyan gondom lenne hogy a power nem nyit elöször azt hittem csak bevan ragadva de már azt megoldottam és igyse jo mi lehet haver azt mondja hogy valami mágnes lehet beszart, ha ilyesmi kb menyiböl tudnám megcsinálni?
köszönöm a válaszotokat utólag kiderült hogya fuvoka már 150 esre volt dörzsárazva.ingyen csinálta volna.
mégegyszer köszi mindent!

ja! és már megy a moci!

Széles utat!
Supermotosításhoz elado 1 rs felni gumikkal(d209gp) féktárcsákkal. ára cakk pakk 70.000ft egyéb rotax 122-es alkatrészek eladók Rs 125 forumba irjatok ha van valami v hívjatok. 06-20-231-5840
Keresek jobb első indexet! akinek van elfekvőbe légyszives írjon
34-es karbi 34-es szívócsonkal 11900-
Csaó. Eladó Aprilia RX 125ös mocim. nagyon jó fékekkel és telókkal.
motorikusan idén lett felujitva, kapott uj dugót csapágyakat tömitést. azóta kb 2000km lehet benne. Power nyit rendesen. km spirál viszont nincs benne. ára: 170.000Ft. Elérhetőség: 0630 733 5585 atlantis00@vipmail.hu
Hi...
Ha valakit érdekel eladósorba került az Aprillám rx 125..98-as..gyári minden rajta ..festés is..km: 2000..dobtam fel néhány képet..ja..
hibái:elszakadt km spirál és kikötöttem a powert és bekormolt..ja és nem müxik..
tokkal,vonóval..240.000.-az ára..
Hello!
145-ös a gyári, de nem feltétlen biztos hogy a gyári méret a megfelelő, de áltatlában az jó.
Megkérdezhetem hogy hol csináltatod, és mennyibe kerül feldörzsáraztatni?
Üdv
hali!

A 145ös az nagy szerintem...nekem 140es van az arrow rezóhoz,gyári rezóval 130-135 volt az ideális.Remélem tudtam segíteni.
Üdv néktek!
A múltkor már kérdeztem de biztosra akarok menni!
Mekkora főfúvóka van egy 34 es delortó karbiba? 145-ös méretűt említettek nekem. Ez igaz? Nekem most 88-as van bent és ha igaz az a 145-ös méret akkor fel fogom dörzsáraztatni 145-ösre. (125 ös aprilia rx-en van ez a karbi).

köszönettel: én
széles utat!
Köszönöm szépen a gyors és hatékony választ!
Szép napot
A Jt oldala szerint(www.jtsprockets.com:
Első lánckerék: JTF394 17 fogas 2500.-Ft
Hátsó lánckerék: JTR22 49 fogas 7810.-Ft
D.I.D 520 114 szemes nem O gyűrűs lánc 7810.-Ft
Ha felmész a weboldalunkra ott beírod a keresőbe a cikkstámokat megtalálod a termékeket és le tudod ellenőrizni méretek alapján, hogy azonos e a tiedével.
Üdvözlettel:Citybike
Hali!
Le szeretném cserélni rx 125ösömön (97es évjárat) a láncot és az első-hátsó lánckereket. Ha valaki tudna nekem mondani adatokat hogy milyen fajtát méretüt érdemes venni megköszönném a segítséget. Esetleg ha tudtok valami weblapot ahol az rx125 gyári adatait megtalálom az is jó lenne.
Köszi előre is
hello én pénteken vettem egy rx-et és sztender vagy oldaltámasz kéne meg a lánc elégé kalinpál rajta elvan nyulva ha kiszedek belöle 1 szemet jobb lesz valamivel? amugy király gép és nagyon megy remélem nem bánom meg hogy ilyet vettem
Sziaztok!

A Husqvarna Importor szeretne titeket meghivni a oktober 3. & 4. Husqvarna 2010es Enduro és Motocross bemutatora / tesztnapra Nyáregyhazan a Motocross palyan.

Tesztelheto lesz a a vilag legkonyebb Motocross modell, a TC 250 ( 92 kg ) és a többi 2010es modellek is.

Tovabbi infó:

Tel: 06 30 296 00 56 vagy info@husqvarna-racing.hu
Hello
Valaki nem tudna segíteni hogy hol találok egy új vagy egy jól záró akár használt tanksapkát Aprilia RX125 re?(1998)
Köszönöm