Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van a membrán fölött egy rugó. amit a fekete membránház tetején található piros futyurisztikus kupakkal lehet feszíteni/lazítani! eskü, nekemis volt
hali!
az volna a kérésem hogy légyszives mondjátok el nekem a mechanikus powerszelep alapvető mehanikai működését mert nem tudom pontosan hogy amikor a fordulat visszaesik és a nyomás csökken akkor a power membrán milyen elven megy vissza. van benne egy rugó ami visszatolja? vagy az simán csak visszacsúszik magátol? na erre keresem a váálaszt.
ja és még arra is hogy a 123mas és a 122 es hengen is van az a pici luk ami a powerba vezeti a nyomást a kipufogó nyílásbol? olyasféle átömlő.... (nincs benne a bovden ami fékezéskor visszatolja a nyelvet)
válaszotokat előre is köszi
széles utat!
Hali!
Eladó 1 zsir új kézvédő, sajna nem eltt jó a dt-re:(
3000+posta
Link:http://www.universalmotor.hu/p
...
Üdv mindenkinek! Azért írok nektek mert tudatnom kell h eladom a motoromat és ajánlom kezetekbe!

http://www.kepesmotor.hu/april...

Széles utat!
Hali!
Van egy eladó aprilia rs,rx,tuareg,pegaso-hoz való powert mozgató kis mágnes motor!Ha valakit érdekel keressen!
Elől Marzocchi, hátul Boge
Az szép! De minden esetre nekem nagyon bejön! Szépen megcsináltad!
Hátul Boge, elől passz
lebontottam vázig
váz homokfújás festés, idomok csiszolás, füllerezés, csiszolás, festés lengőkar polírozás, első teleszkópok szimering csere, gyűrüzés kuplungozás, fékbetét csere elöl hátul, összeszerelés, matricázás és kész. Kb 2 hónap munka délutánonként. A pénzt nem számoltam szerintem jobb is.
Sztem nagyon jó lett! És ráadásul rendszámos is Grat hozzá!
ÉS miket csintál rajta meg menyibe fájt ?
hello mindenki
most lett kész az új rx-em mindent magam csináltam
mondjatok véleményt
Hali srácok!
Csak érdekelne igazából semni jelentősége sincs de az RX ben milyen teleszkóp és rugóstag van?(gyártóra gondolok)
Sikerült az olajtartály,engem is érdekelne egy.Széles utat!
Hali!
NEm tom hogy hova valósi vagy te tok a jó boltot! Itt a honlapja és ha felveszed velük a kapcsolatot mindent megtucc velük beszélni! http://blackmoto.hu/
hello mindenki
lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy hol lehet rotax 123 as blokkhoz dugattyúgyürüt venni és kb milyen árba van ?
válaszokat eöre is kösz
Köszi az infót! Mert a régi Rx-en itt volt fent és és mivel egyikre sincs semmi írva így nem tudtam.
hali!

A két fekete doboz közül a jobboldali az a power elektronika a baloldali pedig a gyujtáselektronika.Az olajtartály mellett van a fesszabályzó(a képen csak a hűtőbordái látszanak).
Hali! Segícséget szeretnék kérni! A képen látható fekete dobozok közül mejik a feszültség szabályzó?És nem tud valaki véletlen eladót ? Köszi szépen előre is!
Én ma is kint volt 11.00 - 14.00 ig!
Lementünk a paintball katlanba és elkezdtük az új pálya "gyártását":-))))
Szombaton is megyünk többen is:-)
hali!írtam neked mailt!
szoktatok járni fóti krosszpálya környékén vagya kosdi pálya felé?
Itt nézz körül: ETX link
Nem annyira nagy szám, Fót,szemétbánya környéke izgisebb
A gyertyából NGK BR 10 EG-t ír elő a kézikönyv.
Na azt megnézem magamnak:-))