Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia. engem érdekelne. jó a csillapítása meg minden? én adom az enyémet plusz rádobok valamennyit, de nem 15 öt. remélem megtudunk egyezni.
Gyári nagyon jó állapotú BOGE központi teleszkóp eladó. ára:20eft vagy ha kapom a régit akkor 15eft! Sürgős!
hát ilyen csúnya dolgokra képes az olajhiány.
Kedves különolajzást használó motoros társak! a mai napon az apriliám megsült!:( hosszas gondolkodás után rá kellett jönnöm, bizony a külön olajzás úgymond baszott adagolni.
Mindig is féltem ettöl a berendezéstöl akarámyelyik motorban de fogadom soha többé nem használom!
Eme vélemény nem elrettentő szándékú csak puszta tapasztalatmegosztás! aki esetleg hasonló módon tart ettöl a megoldástol annek ajánlom vegye számba az imént leírtakat!

Széles utat!
ez egy olyan papír amire az van írva ami a motor adatai.. asszem alváz motorszám és A LEGFŐKÉPPEN AZ hogy hány köbcentis. de ha lennél szives és adnál rola egy fényképes mintát persze a számokat letörölheted rola nem érdekel a tiéd csak az hogy hogy néz ki mert az enyém lekopott és szeretnék rátenni egy újat. köszönöm és széles utat! ha klészitesz képet lécci ide küld!: tamcii0322@freemail.hu thans!
ha a kipufogónál fúj ki, akkor igen teljesen megszünteti.
szia..

van az enyémen 1 ezüst színú ..most vettem le a tankot azt ..előtte van a vázon...de melyikre gondolsz?pontosabban
üdv tagok..

nevertől kérdezném...melyik tábala mert levettem a tankom most a szerelés miatt de van több is papírból..ha leírnád pontosabban melyikre gondolsz..ja

széles út..
És a tömítés,vagy a paszta a kifújást is megfogja szüntetni?
szia. ez a jelenség az esetek 90% ban a tömítés problémája. ez neked ha magadnak csinálod olyan fél vagy 1 óra szerelés otthon illetve van vagy ezer forint egy ilyen paszta....
Köszi a segítséget!
És ez a javaítás ha repedés mentes a dolog akkor max mennyi Kp?
Szia!
A Kdx-ekhez nem értek sajna (nem mintha máshoz értenék )
De úgy általánosságban: az hogy köpi a az olajat, az tömítettségi hibára utal, meg hát kétütemű mindig is olajos lesz, na szóval, legjobb esetben, csak megcsináljátok hogy rendesen tömítsen pl. ilyen hőálló tömítő pasztával bekenitek az illeszkedő felületeteket és úgy rakjátok össze. Rosszabb esetben repedés van valahol...
Csáó!

Már párszor kérten segítséget tőletek Rx-el, Crm-el kapcsolatban , most lenne egy Kdx 125 (bocs hogy más a táma ,de minden más topikban meg vannak halva! itt van élet )

Az lenne a kérdés hogy érdemes e megvenni olyan Kdx-et emi köpi az olajat kicsit a henger és a rezó illeszkedésénél, meg csöppet ki is fúj

Előre is köszönöm a segítséget!
széles utat mindenkinek! nincs valakinek eladó olajtartálya 96os rx-re? megköszönném! sőt ki is fizetném!:)
Ja!és szerintem ne vegyél uj hengert mivel ha hüvejeztetted akkor szerintem jobban kijössz belöle mintha ujjat vennél.. amugy szerintem van hely ahol nicosil-ozzák is a hengereket bár ebben nem vagyok biztos. de ha esetleg pest megyei vagy, épp ma jártam Kistarcsán egy motorbontóban és a srácnak 3 hengere is van dugóval gyürüvel(használt)... rotax 123-hoz biztos.....

sajna pontos címet nem tudok de érdeklődni itt tudsz: http://www.cegkereso.com/show_...

ha itt érdeklődsz meg tudsz mindent az általam említett bontórol is mivel ha jól tudom egy cég, csak pár utcával odébb van...

minden jót
üdv! olyasmi kérésem lenne hogy van a vázon elöl az apriliáknál egy pici adat tábla asszem papírbol és kiváncsi lennék rá hogy hogy néz ki mert az enyémröl sajna lekopott... ha valaki tudna küldeni egy jól látható képet róla vagy egy linket hogy hogy néz ki akkor megköszönném!

széles utat!
ez a henger már cserés szerintem...
ja ..és vennék 53,99-es (1524-01) dugót..gyúrúvel...csapszeggel...tűgörgővel..esetle
g árajánlat...
sziasztok..

igazából..1 helyen van lepattanva a nic..réteg ...kb..5mm nagyságban...de rakok ki még róla képet..mert kéne valami okosság..ja...
széles utat..
hali!

Hát a képen nem sok minden látszik,de ha pattogzik lefele róla a nicasil vagy egyátalán nincs rajta akkor az a henger már cserés szerény véleményem szerint...
sziasztok..
hiányzik a nic..réteg..5 mm átmérő, tanácsot kérnék..mit tegyek..
így jártam..
helló
Kéne nekem egy kuplunk kiemelő aprilia rx 125-höz. A motor 122-es rotax az a kar ami a dekni mögött van a sorszáma :259325 ha segítene! Kell a benne levő álító csavar is. Légyszi írjatok vagy hívjatok: 06 30 651 7070 sürgős lenne. Előre is köszönöm.
valakinek nincs elfekvőben 1 áteresztő csavarja? a hátsófékhez
ha lenne akk írj me havernak lógok eggyel és sűrgős lenne
üdv...

99-es rxembe elfogyott a ló....lehúztam a hengert mit mondjak a dugó a henger falához kenődőtt...mi t tegyek..ja és a power beszorult...lehet összefüggnek a dolgok..a szelep miatt szorult meg a moci?
sziasztok!
Van egy enduró gumim eladó! 120/90-18
Duró márkáju.. 500km-t nem futott!
postán is küldöm!
tel.06203386215
msn:lebar14@freemail.hu