Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor lehet hogy mégiscsak a membránlap okozhatja a hibát, mert túl sokat enged át
de ez beindul, csak tocsog a henger a benzinben és a 3ik gázfröccs után tortyog, és leáll. kiveszem a gyertyát, és egy benzin, kiszellőztetem, visszarakom és második rúgásra elindul.
Hiába, hogy újak a szimeringek, ha sokat áll a blokk, akkor tönkremennek. Nekem a gyújtás alatti főtengely szimering okozta a problémát az rx-en régebben, be sem indult, tolásra is csak nehezen, de akkor meg a sok fals levegőtől pörgött mint az állat.
A kx-nél ugyanígy jártam, csak ott meg a vízpumpa szimering halt meg a sok állástól.
hello! tudnátok nekem segíteni? nemrég lett kész a blokkom(főtengely csapágy- szimering, hajtókar dugó-gyűrű-henger, gyújtás, vízpumpa) állt majdnem egy évet a szerelő teszetoszaságamiatt. végre megkaptam a blokkot, beraktam, de bezabál benzinből.ezután egy haver elhajtogatta az úszómat, tehát az már nem mérvadó. vettem zolkótól egy másik karbit, elmondása szerint ment egy motoron rendesen.átraktam schuberestől szivatóstól, semmi.próbáltam a gyújtás 2 sárga kábelét cserélgetni, de semmi. a szerelő azt mondta hogy a gyújtást bontottat rakott bele.a membránon 2 lapnál egy tized millinyit átlátni. az okozhatja ezt? vagy várom tippjeiteket, mert nemsokára begurulok erre a sz@rra, és vagy felgyújtom, vagy eladom a fenébe.

előre is köszi ha valaki tud valami jót
sziasztok!
kérdésem lenne!
milyen reális áron lehet eladni egy 92-es rx 125 ös motort akkor ha szép külső és motorikus állapotban van?:?
supermoto szett olcson.
felnik-gumik-féktárcsák-lánckerék=
ár=55
eft
érd:705377495
Eladó Mikuni TM 34 síktolattyús karburátor.

Érd.:20/376-2293
Az tuti, hogy le kell cserélni az olajat, mert csak akkor tudsz pont az előírás szerinti mennyiséget beleönteni.
Ha többet öntesz mint a szükséglet, akkor kinyomja a szimeringet, ha kevesebbet, akkor koppan. Én ilyet csak dt-n, meg bringán csináltam, de ráönteni tuti nem szabad.
eladóvá vált szeretett motorkám autóvásárlás miatt...képek az adatlapomon,további információért E-mail vagy MSN.
Üdv!
olyasmi problémám van hogy nagyon puha a teleszkópom(elöl).visszaút csillapítása van de a legkisebb ugratásnál is bekoppan. valószínüleg kevés benne az olaj.szeretném megcsinálni csak nem tudom hol kell betölteni az olajat... továbbá kérdésem az is hogyha a benne lévő olaj(régi-re) ráöntöm az új és nagyvalószínűséggel más gyártmányú és minőségű olajat akkor mi lehet a telóval..és ha azt ajánljátok hogy cseréljem le a benne lévő olajat és ne töltsek rá akkor hogy célszerű és hogyan szedjem szét? (1991-es aprilia rx 125 teleszkóp) ja! és milyen márkájú olajat ajánlotok bele?

Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Kissé elégedetlen vagyok a motorommal. Ha közepes fordulaton 3-asban, vagy 4-esben húzom neki, akkor beböfög a kislány és egy kis huzavona után leáll. Leginkább emelkedőn felfelé vettem észre. Ha végig kövéren kihuzatom, akkor nincs baja.
Ma az Árpád-hídon állt meg úgy, hogy 1-es, 2-es vrrröm, 3-as vröm-bö-vrööm 4. bő-vrööm-bö-vröö-bőőőőő és heló. 1-2 perc után újraindul, mintha misem történt volna.
Azt is megfigyeltem, hogy ha kicsit kevesebb gázzal indulok mint a max akkor jobban húz, szóval olyan mintha a max gáz már sok benzint adna a kicsikének. Ha visszaállítok a suberen akkor viszont félek, hogy a felső poweres fordulatszámtartománynál kevés lesz a benzin és beáll a dugó.

Szóval tehetetlen vagyok. Szerintetek?

Vagy csak cseréljek gyertyát, mert ez a gyújtástól van?
nem biztos, hogy muszály Borsod megyében
Ha megírod az alvázszámod kikeresem az összes alkatrészt amit kérsz és 1500.-Ft postaköltségért leszállítom
E-mail: aruhaz@citybike.hu
www.citybike.hu
hát mondjuk elsö-hátsó fogaskerék ,lánc,km spirál,elsőtelo szimering, meg csapágyak
Mi érdekelne hozzá? lehet tudok segiteni benne
hello
nem tudja valaki Borsod megyében hol lehet aránylag olcson aprilia rx alkatrészeket kapni?elöre is köszi a választ
Üdv mindenki!
olyasmi problémám van hogy nagyon puha a teleszkópom(elöl).visszaút csillapítása van de a legkisebb ugratásnál is bekoppan. valószínüleg kevés benne az olaj.szeretném megcsinálni csak nem tudom hol kell betölteni az olajat... továbbá kérdésem az is hogyha a benne lévő olaj(régi-re) ráöntöm az új és nagyvalószínűséggel más gyártmányú és minőségű olajat akkor mi lehet a telóval..és ha azt ajánljátok hogy cseréljem le a benne lévő olajat és ne töltsek rá akkor hogy célszerű és hogyan szedjem szét? (1991-es aprilia rx 125 teleszkóp) ja! és milyen márkájú olajat ajánlotok bele?

Előre is köszönöm!
üdv rob33!
tanácsot adnék!a különolajzás egy nagyon jó dolog de saját tapasztalatom hogy soha nem fogom használni mert nálam ez miatt állt be a dugo. az a biztos ha bekevered 1:30 ra a keveréked és az mindíg jó lessz nincs hibalehetőség. puszta jótanács volt.
minden jót! üdv
Közben megoldódott a próbléma köszönöm a segítő hozzáállást.
igen természetesen tudok küldeni, annyit kérnék én hogy a felfogató 2 csavar közép távolságát mérd már meg hogy milyen messze van egymástól.
hali
van egy eladó 120/90-18 enduró gumim!
500km-t nem futott!
ha kell valakinekk akkor írjon vagy hívjon!
06203386215
lebar14@freemail.hu
Hali
Ha tudnál küldeni egy fényképet megköszönném.
Esetleg ha érdekel kompletten tudok hátsó féknyerget, 6eft-ért!
sziasztok!

Keresek eladó olajpumpát rotax 122höz...ha van valakinek eladó szóljon...köszi előre is.
Hali
Hátsó féknél a dugattyú előtt van egy acél lapocska amibe a kisebb fékbetétet lehet beletenni. Na ilyen alkatrészt vennék. A motor persze rx125(97es).
reccardo@gmail.com
ha érdekel nekem van 12000ft-ért, adatlapomon lévő elérhetőségeken megtalálsz!