Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szadai lőtéren
Az a kép,ahol épp enduro módban van a mocid és a hátsó kerék elásva! - hol van? Itt a környéken?
Kiváncsi leszek, h beindul -e !?
Bár sok esélyt nem látok rá!
Kössz a választ!
hát indítás előtt a betrutymósodott olajat kipucolni a karbiból, olajat én motult meg castrolt használtam, full sint.!Gyertyáról meg fingom sincs
nem ex :-)) RX
Sziasztok!
Haveromnak holnap veszünk egy Aprilia EX 125-öt!
Ha tudtok segítsetek!
1, milyen olaj való bele?
2, milyen gyertya?
3, 5 évig állat a motor! (nulla beindítás) mit kell rajta ellenőrizni? (mármint az általános dolgokon kívül)
Előre is kössz!
Hali!
Sztem is jobban jársz az RX-el ahogy vega mondja. Nekem ez ami van már a második és meg vagyok vele elégedve!Én endúrózni használom meg utcán és a fogyáztása is elég elviselhető a 125-ök körébe ha rendben van tartva és normális olajjal használod sokáig fog menni. Az alkatrészek sem olyan drágák hozzá és nem beszerezhetetlenek mint ahogy sokan állítják nekem ami edig kellet hozzá mindent meg tudtam szerezni. MEg sztem az RX-nek a futómüvük jobb mint az ETX-nek. Igaz EtX-el nem volt még szerencsém találkozni ugy hogy konkrét vélemény sajnos nem tok mondani.
Vegyél inkább RX-et és nem fogsz csalódni
Hahó!
Köszi a választ, lehet hogy igazad van de amit én edig láttam eladó ETXet mindhez oda volt irva hogy poweres... Ehez az egyhez amit néztem most utóljára(német egyébként) ahoz nemvolt odairva hogy aze. Szóval örülnék ha valaki megerősitené Pi3r válaszát. Ha tényleg nem poweresek akor menyibe fájhat az átalakitása (pénzben, időben)? köszi megint!
Az ETX-ek gyárilag nem poweresek(da ha jol láttam akor át lehet őket alakítani), és asszem rotax 122-es blok pihen a vázban.Külsűleg meg szerintem semmi olyan lényeges eltérés nincs...
Hello

Aprilia rx tank és tankidom érdekel, lehet karcos kopott nem baj.
Csak emailben. atis.125@citromail.hu
Hahó srácok!
Néztem egy csomó eladó RXet de találtam én ETXet is. 2000es évjáratú. Külsőleg szinte tök ugyanaz a két moci, az ETXen látam pár extra cucot(csomagtartó viszajelzőlámpák a műszerfalon..stb) megtudná valaki mondani mi a külömbség a két moci között műszakilag, méretben, megbizhatóság téren meg amit még tudtok?
Köszi előre is!
nem tudom,hogy a váltó áttételben van-e eltérés....
Értem:) Szóval akkor egy rx ugyan olyan erős mint egy rs. (persze a valóságban nem, áttételek stb.)
jah,meg önindítós
nem, rs-blokkban nincs berúgó mechanika.
Sziasztok! Lenne pár amatőr kérdésem Ha jól látom akkor az rs blokkja teljesen azonos az rx-ével. Tényleg így van?
RX (rotax 123) alkatrésznek vagy türelmeseknek eladó egyben. Most lett felújítva a blokkja összes csapágy + szimering + tömítés (számlával) de a főtengelyt cserélni kell vagy újramenetezni a lendkerék felöli részt egyébként nincs rossz állapotban. Dugó és hengerfej is ép. A blokkból most hiányzik a berugó.
Telók nem lettek újítva elöl baloldalt folyik az olaj, máshol nem enged. Önindítós. Karbi most lett pucolva. Kerékcsapágyak is cserélve. Idomok épek nem töröttek de foglalkozni kell velük.
Gázkar nélkül és stock kuplungkarral. 1-2 apróságot még tudok adni hozzá. Egyben az egész 110K. Az ár irány ár punisher_26@hotmail.com
ja még km óra spirál is érdekelne
sziasztok. érdeklődnék tud-e valaki aprilia rx125 öshöz 92-94 évjárat körülihez hátsó lámpabúrát vagy esetleg komplett lámpát vagy esetleg idomokat meg olajtartályt. ha van valakinek kérem szóljon.
Heló! Kérdezed meg ezeknél.
http://krosszmotorok.hu/
http://www.cma-moto
r.hu/

Sztem v meiknél biztos h kapsz.
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy 125 rx hez nincs e valakinek olajtartálya? Vagy esetleg nem e tudná, hogy hol tudok beszerezni egyet? Elöre is köszi mindenkinek aki segít!
Kösz nagyon gyors választ:)
hello
a villanyakon
Hali

Az lenne a kérdésem, hogy 91-as aprilia rx-nél hol van az alvázszám?
Sűrgős lenne.