Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha bárkinek van valami az alábbiakból, az kérem szóljon.

-a 2 váltótengely kompletten(fogaskerekekkel együtt, csak párban)
-kiegyenlítőről a 2 műanyagfogaskerék
-fordulatszámmérő fogaskerék


!Rotax 122!
elviheted a karbit
peace!
és akkor azt a pöcsöt eladod nekem, ha már így lenyúlod a kezemről a karbit?
felvettelek
csak egyben eladó igen,de nem kérek sokat érte...ha érdekel MSNen megdumáljuk.
Szia!
Persze hogy tudom, éppen ezért írtam, hogy nem tudom, ez nélkül letömíteni...
Csak egyben eladó a karbi?
Én is felveszlek MSN-re ha nem gond
üdv
azt azért remélem tudod hogy ha kikötöd az olajozást akkor is le kell dugózni azt a pici szart...én azt javaslom hogy egy pici csövet hagyjál rajta, a csőbe pedig tekerj be egy lemezcsavart. gsxr750k3: Nekem van egy rossz,hiányos dellorto VHSB 34 karbim,ha érdekel...az a baja hogy letört az a füle ami az úszó "tengelyét" tartja...ha érdekel dobj egy mailt vagy MSNre vegyél fel.
Szia!
Nem tudom, odaadni sajna, mert nem igazán tudom nagy gányolás nélkül letömíteni ez nélkül...
Széles utat!
köszi szépen!
Szia! Az rx-en elvileg dellorto vhsb 34-es karbi van, én kikötöm az enyémből a különolajozást, és ha letudom tömíteni a csavar nélkül akkor azt elviheted. Estére megmondom hogy mi a helyzet.
üdv
hello! mekkora a gyári dellorto karbi rx-en? véletlenül nincs valakinek egy rossz karbija? nekem csak az olajzásnak kellene a pöcsös rézcsavarja! nincs senkinek ilyene? vagy egy elérhetősége ahol tuti van? és egy olajtartályt 96-osra nem tud valaki eladót? köszi előre is
hát sajna az én blokkom se volt mindig ilyen jó...csak egy kis felujitás után :D új főtengely,új hajtókar,összes csapágy új,új blokkfelek,wössner dugattyú,stb...
Tulajdonképpen az a bajom, hogy ha megcsinálok rajta valamit akkor rögtön elromlik valami más... és ezt már unom... nagyon.
Most például a gyújtás szart be de úgy hogy a trafótól sem ad szikrát sőt a mikor rúgom akkor még a lámpa sem "pislákol". Még nem mértem ki hogy hol akadhat el. Engem sem hagyott még ott soha... mert el sem indul Hát szerencsés vagy, hogy ilyen jó blokkod van... nem eladó véletelen? Amúgy meg aranyárban mérik az alkatrészt és alig találni újat. Használt meg olyan amilyen...
Normális manual sincs hozzá. BTW rotax 122-rő beszélünk. Ha beindul akkor tényleg öröm és boldogság van és akkor elfeledteti velem ezeket, de sajnos ez ritkán fordul elő. FOUR STROKE POWER na písz
mi a problémád tulajdonképpen a rotaxxal? engem még 1x sem hagyott ott az RX eddig 5000 km alatt...kopp-kopp
HI!
Rá kellett hogy jöjjek... UTÁLOM A ROTAXOT így arra gondoltam most, hogy mi lenne ha valami más blokkot hekkelnék bele valahogyan. Tudom nagy meló meg az elektronikát is cserélni kell de mégis egy megbízhatóbb motorom lenne. És talán 250 is beleférne, lehetne akkor már négyütemű . Valamelyik szaki próbálkozott már ilyen manőverrel vagy hallottatok erről valamit?
Heló!
Van egy Auner motoros kabátom XXL-es kivehető béléssel protektorokkal meg gy Progrip cross nadrágom 36-os talán 1x volt használva! 10000FT/db ÉRD: bogyoo@gmail.com
hello! Van egy nagyon erős 98-as 125 rx-em elado!Nagyobb vásárlás miatt ,teljes cross felszerelés elado!Irányár:240000,70000 Tel:06306338757
nemtudom miért mondod. mutass még egy ilyen 125 ös endurót ebben az évjáratban ami megközelíti teljesítményben , kinézetben, futóműben. köszönöm
Félreértés ne essék...nagyon jó motor az RX, nekem is volt, imádtam...csak túlzásokba estetek...
abban igazad van hogy 36 helyett 33, de gondolom nem hallottál még például a six days-ről...
mért akkor szerinted mi?
Azért az RX eléggé messze áll a versenyendurotól, meg a 36 lóerőtől is amiket itt irkáltatok lentebb...
pedig Vega van már tapasztalatunk nem? :D szereztek nekünk 1-2 jó napot a dt-sek
kösd ki állandóra. ez egy megoldás :)