Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem hengerfej...tömítés..ja
köszi megoldodott,van othon egy 125-pegasom abbol kivettem a dugot meg a gyürüket,tökéletes lett.azt mindekinek ajánlom hogy csak gyári gyertyát használjon,nekem az okozta a bajt hogy nem gyári volt lecsöppent a vége és átégette a dugot.
valószínűleg nem a főtengely szimering,mert ha az rossz attól nem szuszog semmi.Szerintem húzd le a hengert és kukkancs bele ,hogy minden rendben van-e.
Sziasztok!

Meghalt az RX-em és kis segítség kellene, hátha valaki ráismer a jelenségre.
Menet közben lelassultam, leállt a moci. Utána beindult de csak tolásra és alapjárat nem volt, közepes fordulaton, még kb. 3-4 km-t ment, de nagyon erőtlen volt. Aztán leállt és se kép se hang.
Ha tolom, akkor szuszogást hallok a blokkból a bal oldalon.
Mi lehet a baj főtengőszimering? Ott szív farsot?
Ha az akkor blokk kiszerelése nélkül ki lehet cserélni?

Köszi előre is ha van valakinek ötlete.
Ja és további kérdés ill kontakt a:

szajmonka@gmail.com

címen!
Helló!
Törött hajtókaros 125-s RX eladó! Ami kifogástalan rajta:
-kerekek
-hátsó gumi 90%
-első és hátsó telók
-váz
-kormány
-fék(brembo)
-karburátor(de
llorto)
-idomok, stb.
CSAK EGYBEN! Irányár: 100.000 HUF
Alkatrésznek vagy mániákus szerelőknek ajánlom!
müzgi...sztem meguszod 20k-bol..ha te csinálod ,,,gyürü,dugo,hajtkarcsapágy csere..persze nem fullos alkatrészekkel..
crazinek..elöször meg kell nézni a hengert...ha nicasilos..de sztem csinálj 1 fotot azt megnézzük a hengert..ha nem pikkelyes akkor nincs gondd..bár az ..,is attol függ hol,utána lehet okoskodni...a belsejéről csináld a képet..meg ird le miért is nincs kompresszio?
rx 125-be dugo, gyürü mi pénz?MEGHALT A GÉPEM, MÉG JO HOGY SZEZON ELÖTT,
kösz szépen:D ez hasznos info:D
Hello,figyelj kb.az 50-esed elég lehet egy teljes újításra is.A parillánál kapsz normál dugó szettet 15 körül ha szét szeded nézd meg a főtengelyed is azt kb prox hajtókarral 30-ért csinálják+főtengely csapágy+főtengely szimering pont egy 50-es.Érdemes megnézni a főtengelyed,mert ha a gyűrűjeid elkoptak annak sincs sok hátra,ne várd meg míg széthullik és agyonvágja a hengered is.sok szerencsét.
Szerintem csak a dugó kb 20-25e.Ha mázlid van és a henger nem ovális már, vagy nem karistolta össze a másik dugesz vagy gyűrű a belső felét akkor megúszod egy dugócserével+munkadíj ha nem valami ismid csinálja, nézesd meg valakivel alaposabban aztán kiderül, de mindeképp bontanod kell sajnos. Kicsit kényes móka de ha nincs nagy gond csak a dugó és a gyűrűk azt hamar megtudjátok csinálni, utána meg jódarabig megint lehet vele hasítani ha szépen bejáratod
tisztelt rotax123-nak üzenném.olyan emberrel nem vívok szellemi csatát aki fegyvertelen..
helo nekem oan gondom van h elvileg nincs kompresszióm és nem indulok de nem tom mennyi lenne a csináltatás mert most van 50 pénzem de nemtom h kitellik e kérem aki tud valamit vagy volt ien gondja irja meg mennyibe fájt köszi előre is
Szerintem nem érdekel senkit a szexuális beállítottságod engem meg főleg nem , olyan fórum meg szerintem nincs sportmotoron... és ezzel befejeztem nem alacsonyodok le mégjobban a szintedre.....
neked mást ajánlok..
Vegyél be egy doboz nyugtatót!
én a helyedben be sem írtam volna a fórumba.....rotax125...én kérdeztem van e és mennyiért?neki van és ennyiért adja..neked meg nincs azt beszólsz, szted ez normális?
rotax meg rárepül ...1 böl...vedd meg azt rakd a nyelvedre...majd én is lovéért mondok minden okosságot te magyar virtus..
kicsit fura ...rontják az boltot emberek...csak nem tudom mi a szándékuk..ezzel..van aki 300k ért adja az rx et én meg 160 ért...de én nem alázom sem az eladot sem a vevöt..
szia...ok...használható? végülis ok kell 17 körrül felhívlak..és megbeszéljük..
köszönöm
Marha vicces gyerek vagy te.Sok szeretettel:smire
Mi beszélsz? Épp ezt mondom hogy Ebay en pl 10 meg 20000 ft egy ilyen... igaz új de akkoris ahhoz képest te 1000HUF ért K*va jó áron adod! Mit nem értesz? Nemkell felkapni a vizet.. bocs hogy hajtom neked az üzletet ha az "üzleti" partenered még ezen az 1e Ft on is gondolkozna...örüljön hogy kap és ennyiért de akkor bocs hogy közbeszóltam
Hello,nem gondolod,hogy 100forintért csomagolok meg elautózok a postára.Ha megakarod venni ez az ára és kész.