Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezekről küldj már JÓ MINŐSÉGŰ képeket a bencex15@freemail.hu-ra
holnap 10körül hívlak majd
igen de annyit még,hogy gyujtorész és berugórész már nincs Akkor adom Tehát:blokktömbök,kuplungdekni,kuplungrész,váltór
06-70-948-7864

ezen a számon holnap hívhatlak?
5000 -ért
menyiért adnád a blokkot henger,hengerfej,dugó,víztérfedél,olajpumpa,önindí
tó,hajtókar,csapágyak szimeringek nélkül?
van olajtartályom és lámpabúrám 4000 a kettő Tel:06709487864
van 122-eshez önindítóm 3000 pénz az ára . TEL.számom:06709487864.Egyébként van egy komplett blokkom darabokban ha még kell valami valakinek.
ja és azóta a kidörgőt sem taknyolja össze...

na széles ut..meg gumifa..
szia...

nálam is ez volt ...sztem ez tipus hiba....de inkább sokat kapjon mint semmit..ezért rá kell nézni havonta..
5000ret adok érte...msn cimed add meg azt megbeszéljük
Köszönettel.
Szinte gondoltam, hogy a te ábrád szerint kell legyen az alapállás.
Az történt nálam, hogy a bowden felső része - ahol a tank alatt csatlakozik a bowden-elosztóba - ott kiakadt a vályatból és ezért húzott be alapállapotban többet a szibattyú kalapján.
szia..a szívattyu helyzete alapbol...sztem a tied sokat kap olajbol..
Helló!
A http://enmoto.mlap.hu/ oldalon van több infó!
Vagy az enmoto@citromail.hu -ra írj emailt vagy a fent megadott oldalon lévő fórumba írj!

Üdv István
Helló olvastam hogy vannak eladó cucaid rx-hez érdeklődnék hogy az idomokat és az ülést menyiért adnád oda? Várom válaszod üdv
hello. a beígért képek jah és a tartály hibátlan de sapka nincs hozzá.
Valamennyi olajnak mindig kell menni a hengerbe, ne nyúlj hozzá, mert El-Qrod ! Ilyen cuccilista betegséged lesz !
szia. érdkelne a dolog. ha csinálnál róla képet megköszönném.
nekem van olajtartályom bár tuaregé de lehet hogy egyezik, ha érdekel holnap csinálók róla képet!
meg van még a kerék. jó az rx-be és az árat te mond
Hali ! Rotax 122 blokba keresnék öninditót van valakinek eladó + esetleg fordulatszám mérö?Elöre is kösz
Helló!
Váltókarom az van! Az oldalon van elérhetőség! Írhatsz e-mailt is.
http://enmoto.mlap.hu/
sziasztok. keresek rx-hez olajtartályt , váltókart és hátsó lámpabúrát. ha valakinek valami van jelezzen, előre is köszi.
Helló!
Még mindig rx-125-ös berúgokar után kajtatok!
Ha van valakinek elfekvöben :P vagy tudja h lehet kapni akkor jelezze már!
Köszi!
Köszönet a gyors válaszért.
Mellékeltem egy képet az olajpumpám alaphelyzetéről. (gázkar teljesen visszaengedve)
A bowden-t, ha kiakasztom akkor a 2 vonal-jelzés (pumpa álló- és forgórészén) egybe kerül.
Kérdés ismét: nem így kellene lennie alapállásban?
Gondolom, hogy így túl sok olajat adagol a pumpa a karbiba?
igen
a pumpa 2 végét zárd össze egy csővel amibe van olaj