Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
Nekem van berugó tengelyem,ha érdekel írj mailt és megegyezünk az árban!
Hy Valakinek berúgó és berúgó tengely?
Ha van valakinek elfekvőben szoljon és pneumatikus power is érdekel!
Kösz
eladó a gép...
Hali
Nekem konkrétan egy fölös rotax 123 blokkom van az elektronika pedig hibátlan.
Szóval mint írtam vegyél fel msn re :Dakartothz@freemail.hu
És ott megdumáljuk hogy mit hogy hogyan stb
nekem amikor szar volt a gyertya akk csinálta... indulni indult pöccre viszont nem ment.
szia!
HA érdekel tudok kipróbált tökéletesen müködöt! 7eft. elérhetőségeim adatlapomon!
Eladó rotax blokkhoz hibátlan karcmentes szívócsonk egyszer sem használt. Én tévedésből vettem meg mert a kibaszott boltos rosszat küldött. Új ára 11500 FT nálam 8000 FT
Hali
Ha van valakinek fölösleges power elektronikája rotax123-hoz az ne titkolja el.
köszi hali
msn en cimen gulyi93@windowslive.com köszike elöreis aki tud állorészt
Aki tud aprilia rx 125 höz állorészt az vegyeny fel msn-re vagy irjon köszönöm
Hellom érdekelne rx 125 állorész aki tud szóljón minél elöbb köszike szépen
Hali
Érdemes lenne akkor egyben elvinned és kiszedet belőle ami kell.
Vegyél fel msn re és akkor megdumáljuk hogy meg mennyiért hogyan.
Címem:
Dakartothz@freemail.hu
JA és érdekelne a Pneumatikus power van ben azt menyért adod!
Üdv engem érdekelne menyért adnád el a motorból az álló rész és hogy esetleg a komplett blokot menyért adod a választ előre is köszi!
Üdv
Ha már nem kezdő a jogsid akkor igen. Amúgy sem nagyon foglalkoznak vele...
Hali!
Meg tudja nekem valaki mondani hogy A1-es jogsival vihetek 2 személyt ? A moci 125ccm es és 6kw-os és 2 személyre van vizsgáztatva. Csak nem tom h mehetünk 2-en vagy nem
Üdv!
Köpi a motor az olajat a kipunál. Nem ahol a timítés van hanem előtte ahol a 2 rugó fogja a rezót. Mit tudok csinálni vele?
Üdv arcok! Nah gáz van! fel lett újítva a taliga kapott nikaszilos hengert dugóval!Indul is könnyedén!de baz szerintem a 34 le ből bazdmeg ez 20 -at se ad le szerintem!Alol is szar az egész ahol a póvernek nyitnia kellene ott meg picit megindul(de hozzáteszem nulla amit ott produká) de aztán lehörög a faszba! Na mármost a motorjának jónak kell lennie!Létezhet az hogy a pówer nem megfelelő működése miatt alol se látja el normálisan a feladatát és ezért nincs nyomaték meg ugye felöl se ahol az erő kéne!Nem vágom de ha tovább idegel eladom bontásra a szarba!Hát már vagy 350000-ben van a kis kibaszott!És még mindíg szopóka nyalóka!
Hali
Rotax 123 as blokkom van nekem is és elado ill kérésre megbontom és megdumáljuk mit mennyiért
Minden jo benne kivéve a dugot ill hajtokart az beszart ezért is adom el ill a komplett blokkot ha elviszi valaki most jo áron oda adom mert megvagyok szorulva én is
Valamint az egész elektronika ill gyujtás is tökéletes az is elado
Üdv,

keresek fékkart(brembo)illetve jobb kézvédőt,de ha párban van az sem baj...motoroztam ma
hali!

Sajnos már elvitték!
Halli érdeklődnék hogy esetleg Pneumatikus Powered nincs e hozzá?
Kösz a választ!
Hali!

írtam neked egy mailt,ott leírtam a részleteket!
Érdekelne egy komplett "csomagár",ha annyira olcsón adod,egyben gondolom még olcsóbb....
Hello!ellopták: aprilia rx 125 fekete,122 es rotax motor van benne!(alváz szám:zd4mt0000s0000042) a segítséged szeretném kérni! elopták 2009.aug 1.én a motoromat,egerböl a szépasszony völgyböl 21:30 tájt!
Azt szeretném kérni,hogy ha valaki esetleg kínálná alkatrészként,vagy egyben! szolj nekem!ezen a számon:0620/593-7805
Pénz jutalom vár a megtalálóra!