Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok srácok! aug 1. 21:30 tájékában elopták az aprilia rx 125 ös motoromfekete az adatlapomon van kép meglehet nézni! akinek ajánlanak vagy kínálnak valami cuccot az tudna nekem szolni ! ha olyasmi cucc ami a motoromhoz kapcsolodik! pénzjutalmat is adnék 50.000
aki megtalálja! tel szám:06205937805
kérlek még1szer beneteket! egerben lopták el a szépasszony völgyböl!
Sziasztok!

Van még pár alkatrészem rotax 123hoz olcsón mert sürgősen kell a pénz...amim van még: gyújtás alaplap,fesz szabályzó,egy felújított főtengely,komplett váltó,blokkfelek,műanyag fogaskerekek,és még sokminden más!
Rotax 122-be nem tud valaki olajpumpa-vízpumpa meghajtó fogaskereket? Itt a hétvége én pedig itthon ülök mert nincs egy retkes kerék mert a boltban 123-asét adták pedig 95-től 122-essel szerelték az rs-t és mondtam hogy 97-es! Ha valakinek lenne az legyen szíves írjon vissza és megbeszéljük!
Olyan endurot nem veszel sehol, amit soha nem kell majd szerelgetned....Mindig előforul majd ez-az, apró, bosszantó hibák, esetleg a helyzeten azzal tudsz javítani, hogy vételnél nagyon odafigyelsz!
RX-nél pl: első teló nem folyik, központi teló csillapít-e, nem csörög-e a blokk, power nyit rendesen, "teljesen kiforog-e", megfelelő olajat kapott e, gumik állapota, világítás, stb müxik-e, ezekkel a dolgokkal tudsz esetleg spórolni vétel után, ha rendesen megnézed...Utána pedig minden használat közben derül ki..
köszi de a lendkerék probléma már megoldódott.....!
miben is segítettem?
Jah bocsi olyan 200-250e körül
Helo mindenkinek!
Meg kezdö vagyok motorok teren,de szeretnem fejleszteni a tudäsom, legyszi segitsetek. Szeretnek venni valami endurot, vagy supermotot 125-öset. Az rx 125 tetszik is, de szinte semmit sem hallottam rola, nektek mi a velemenyetek esetleg valami mäs mocit tudnätok-e ajänlani (amit nem kell szerelgetni mindig ). Köszi
Hali!

Nem tud valaki Borsod, vagy Heves megyében valami jó motorszerelőt?
hali!
Nekem is van egy gyújtás állórészem rotax 123hoz SEM gyártmány,ha érdekel írj egy e-mailt,olcsón adom.

Üdv
Hello
Működőképes alaplap+lendkerék eladó... rotax123
kössz az infót Vega!
Nem fogsz kapni sehol! Tapasztalat....
sziasztok! nem tudjátok véletlenül mennyibe kerül egy rx 125 be (rotax 122) önindító lendkerék?nem ami az önindítón van hanem ami a főteneglyen(asszem).
Hali
Ha valakinek van Pneumatikus powere, vagy csak tető eladó az jelezze légyszíves érdekelne köszi
Üdv
Hát kiderült nekem a trafó és az alaplap is tönkre ment, lehet azért dadogott, ki tudja. Most keresek használtat, nem tudom mennyibe kerül
Üdv!
megvan még az alaplap? mennyiért adod?
hali!

nekem is ua a gondom...magas fordulaton ledadog a vas,néha menet közben le is áll.... gyertya ok...ötlet?
Nekem van eladó km/h spirálom én nem használtam csak megvettem meghát az rx-et is elvitték az ára5000Ft adok még első lánckerék védöt gyárit és egy aprilia rx es matricát ha mindet viszed 5000 sztem nem drága
sziasztok
Keresek RX125-re első telóvédőt hol tudnék venni vagy ha valakinek van elfekvőben.
Köszi sziasztok
sziasztok
Van egy rxem 80ért elvihető!
06203386215
125/1998-as RX Oldaltámasztót és Km/h mérőt keresek.
Hello
Nekem lenne eladó alaplap+lenkerék!123 rotax
köszi
írtam mailt az első címre
Akkor valószinű ott van a gond, jah és nekem vannak gyujtótrafóim vaci újak! Ha érdekel adatlapomon az elérhetőségeim.
Üdv:Zoli