Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nyugodtam ajánlom neked az RX-et ha kifogsz 1 jót! Sokáig el tudsz vele lenni. És alkatrész is van hozzá és tudtom szerint nem drágább mint egy crm-hez.Meg az az RX versenyendúró és természetesen többet kell vele törődni mint a crm-el de meghálálja! Szóval ahogy te látod magadnak jobban meik tetszik neked!
Hát telófelújítás azt zsír is akkor! De akkor is megérte :D
Üdv!tényleg nagyon jó vétel volt mert a motor nagyon egyben van mind esztétikusan mind motorikusan. egy baja van az pedig a hátsó gátló sajnos nincs visszaút csilapítása éshát ugy elég szar vele menni hogy a bakháton kilő a popsija.
Hali!
Ezt az rx-et néztem multkor hirdetésekbe és ez téll megérte az árát ha minden igaz ami leírtak róla.Eléggé jó kis gép, baleset mentes közlekedést!
üdv 125 cc forever!
én ugyanígy vaciláltam amikor is 1 hete meg nem vettem az rx 125 r-emet.az enyém eg 93 mas és meg vagyok elégedve vele. az rx egy picit könnyebb mint a crm és lóban is egy picivel több.. azért vettem az rx et mert egy nagyon jó állapotút sikerült vennem olcsón és azért tettem le a crm röl... amugy a hondát ajánlom inkább bár lomhább de állítólag kevesebbszer van baja és mivel japán motor mindig kapsz bele alkatrészt. nekem eggyik motorral sincs semi bajom az rx el pedig meg vagyok elégedve de mivel a crm röl is tudok rengeteg jót mondani ezért ha megbízható és jó motort akarsz akkor inkább japán motorban gondolkozz. hát ennyit tudtam hozzáfűzni. ja és kezdő motornak ez bőven elég! na minden jót!
Ja és igazándiból ől enne az első motorom (az 50cc-re nem akarok már költeni) és inkább terepezni használnám
Ja és igazándibó kezdőmotor lenne mivel ő lesz az első és inkább terepezni használnám
Helló mindenkinek! segítséget szeretnék kérni!
Lehet hogy hülye kérdés (mivel itt mindenki rx-es ),de szeretnék nemsokára 125cc-ben venni egy endúrót , és az Aprilia Rx 125 és Honda Crm 125 között filózok . (az rx külseje miatt tetszik talán kicsit jobban meg elvileg 34 ló de a crm mégis csak honda)
szerintetek melyiket érdemes vennem ha jó kezelhetőséget és megbízhatóságot meg erőt szeretnék?
Helló
Csiszi lehetséges hogy ma téged láttalak Dorogon?
Helló,

felső főfékmunkahenger kompletten (BREMBO) van valakinek?
(a kis doboz )
hello! végre hazajutott a blokkom... a power és az olajzás beállításáról szeretnék kérdezni. hogy kell beállítani az olajzást hogy jó legyen? van neki is valami megadott értéke, vagy csak a füstöt lessem?a powernél tudom hogy van érték, de nemtudom honnan mérve és mennyi? előre is köszi
üdv rx fanok! vettem egy 125ös rx et 91 es vagy 93 as ezt sajna nem tudom.... a lényeg hogy érdekelne egy önindító bele és asszem mivel ebben rotax 123 blokk van ezért bele is lehet tenni csak nem tudom hogy a lendkeréken rajta van e gyárilag a fogaskerék(nem szettem még szét) ha bele léhet rakni akokr egy használt önindító bendix-el mennyibekerül kb?
elöre is köszi!
Hali Érdekelne engem egy feszültségszabájzó ha van valakinek az szóljón msn-en gulyi93@windowslive.com mindenképp irjatok köszike
Hali
Komplett Rotax 123 as blokk lendkerék nélkül elado
Ára: 23 ezer ft

dugo ill hajtokaron kivül minden hibátlan benne
Üdv! Az adatlapomon lévő 2002-es 200 ccm malossi tuning robogóra cseréltem (egy az egyben)!Most egyenlőre dolgozni járni jó az aztán majd jövőre 525-ös ktm-et akarok helyette!
Üdv!
lehetne a motor hangjával csinálni valamit? tettem gyapotot a végdobba, a változás hallható de még így is túl hangos.
Valami tipp?
Ja akkor bocs

És ha mennyié sikerült eladni?
Köszönöm!:) De mindeközben eladtam !Nem volt már hozzá több türelmem és pénzem!

Üdv!
Fog még harapni rendesen az a 34 paci!
Ja és NE ADD BONTÁSRA ,ha már ennyit belefeccöltél ,mert ha minden új benne akkor már nem lehet nagy baja szerintem csak beállítás kérdése...
Üdv! annyira nem vágom a témát ,és bocs ha hülyeséget mondok , de lehet hogy a karbi behangolása segítene , vagy lehet h nem rendesen lett visszarakva a henger és valahol kifúj
Üdv !

Még mindig keresek Brembo fékkart, ha lenne valakinek szóljon plííz !

THX
HAli
Valaki nem tud abban segíteni nekem hogy a berúgó tengely és a váltó tengely közt milyen tömítés található? Elvileg egy gumigyűrű van de kivülröl nem?
ja és ahogy hült..meg a mozgatástól...nincs már megragadva..csak
sürítés..az meghalt...
üdv..

mit mondjak...van1 1999-es 125 RX aprillám..
tegnap 60nnál megállt a hátsó kerék..mert a moci megragadt...így jártam ..3éve nyúzom de még semmi komoly baja nem volt ...fbetét,bowdenek...nem tudom még mi lehet a gáz mert még nem néztem bele....tipp esetleg...víz, olajzás jóó..