Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bemértük műszerrel h jön e áram a tekercstől onnan jön, fel a slusszig, visszafele is jön de a trafónál elakad onnan már nem jön ki.
a trafóba bemenő kábelokon mérhető az áram ha rárugok szóval gondolom azzal van a baj.
amal sem trafóm és gyujtásom van.
hol akpok hozzá trafót?
próbáld hogy lehuzod a narancsot ami megy a slusszra a gyujtótrafóról, . . próbáldugy hogy kitekered a gyujtókábelt belenyomsz valami fémet megfogod és óvatosan megrugod a motort, ez arra jó hogy kiszürd hogy a trafód mükszik-e ha igen akkor megráz (ne félj nem üt agyon csak megcsip ) ha nem akkor egyáltalán. sajna ez csak durva megállapitás de ha egyáltalán nem ütt akkor 100% hogy rossza valamelyik(trafó-alaplap) vagy mindkettő. várom a fejleményeket
nincs benne akksi, eddig is így használtam ahoz a részhez nem nyultam, van 2 biztosíték azok is jók , elektronikáról nem csúszott le
Aksi xaeréltél illetve nyultál ahhoz a részhez? Nézd meg ami megy a gyujtáselektronikáéra 3 vezeték hogy nem-e csúszott szét illetve hogy a elektronikáról megy a negyedik szál vezeték ami narancs sárga szinű hogy megvan-e még.
Üdv!
újabb probléma adódott!
power visszakötése közben gondoltam megcsinálom a világítást.
Rádugtam a kapcsolót vissza a tank, rugdosom, nem indul, gyertya ki szikrát nem ad. Átnéztem mindent hátha szétcsúszott a tank levétele és felrakása közben de semmi.
Mit tudok tenni?
kösd vissza a powert...90% hogy megoldja a problémádat :D
nem tudjátok mitől dadog nagyob fordulatszámon? új dugót meg gyűrűt kapott, ki van kötve a power amig bejáratós, ez lehet az oka? ha lecsövelem ki se pörög csak vonaglik
Azt már nem tudom.
fúvókád mekkora?
Hali!
Tudtom szerint 34-es vagyis hát nekem olyan van
Üdv!
mekkora a gyári karbi Aprilia RX 125R - en?
sziasztok
Már 90ért elvihető!
Hello
Aprilia Rx 125-re (1998)kellene oldaltámasztó,tudna valaki ebben segíteni?
Valaki vegye meg!
50es 3 sebis 92. vizhütés!
19 dellorto sportkarbi meg egy sportlégszűrő! Arrow sportkipuff!
a motorja nem csörög nem zörög! adok +be hozzá egy karbit meg 2 cross gumit! Ez már a végső ár! :100000Ft Vegye meg valaki sürgősen mert nagyon kell a pénz!somogyban segesden lakok!
msn:lebar14@freemail.hu
hello,ha valaki tudna rx-re berugókart légyszi szóljon köszi
Köszi szépen
Hali!
Én Motorex RACING FORK OIL 10W tetem az enyémbe és elég jó lett vele fél-fél liter és v mi 3800 ft volt ha jól emléxem de ez már kb 2 hónapja volt szal lehet h azóta több.
Hali
Lenne egy olyan kérdésem hogy RX 125 nek az elsövilájába menyi olaj kell? 91 es évjárat a válasz elöre is köszi!
Ha valakit érdekel központi teló akkor az szóljon!
http://www.kepesmotor.hu/teles...
af1 topikban keresnek 160as polinit.
adatlapomon az eladás résznél nézzétek meg v msn
polini 160
hahó crossgumi van eladó !

első 90/100*21 9500
hátsó 110/90*18 10500
eladó a hengerem...kaptam használt 125öst és nincs pénzem
Csáó!
hanyas lehet ez a gép 91"?
Helló
Ti milyen áttételt használtok?