Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valaki tudna nekem segiteni hogy hol tudnék 97-es rx 50 hez láncszetett venni.
Sziasztok!nemrégiben adtak nekem egy aprilia RXet, kosárba volt az egész.Éshát vannak ,,apró" bajai.Minarelli DL4es blokk van benne(az RV-vel teljes egészében megegyezik).Sajnos nem tudom hol lehet dugót hozzá szerezni,valami jó minőségű dugót.Valamint a központi rugóstagból elfogyott az olaj és mindig lekoppant.a Rugót azt kitudtam venni de nem tudom hogy szerelhető-e a többi része, egy acélrugó biztosítás van rajta.Valaki tud ezekben segíteni?Tippek, esetleg robbantott ábra róla?Köszi
Helló!
Aprilia RX 125 eladó!
50-es papírokkal, jó állapotba
250 000FT vagy chopperre cserélném
e-mail: palmaizoltan10@gmail.com
Vadonat új gyujtás elektronikák(trafók) eladóak!
Amal Sem sweden elektronika utángyártott, de sokkal megbizhatóbb mint a gyári. Stabilabb szikra képződés,folytatlanok és tönkre vághatatlanok.
Felrakható mind a rotax 123-rotax127-hez is!
Garanciát vállalok rá 2 héten belül visszafizetem az árát bármi miatt is hozod vagy küldöd vissza(kivéve összetörés) illetve 6hónap cseregaranciát vállalok rá!
ára:15eft/db
Postai küldés nem gond!
1kép az eredeti trafó látható természetesen a szin ennél nem számit amit küldök az felrakható bármelyik szin helyére a 2.dik képen pedig az utángyártott látható)
érd:
email:patvaros87@gmail.com
msn:patva

ros87@freemail.hu
06303207630 délután 3 óra után elérhető vagyok
Üdv:Zoli
Hello! lenne egy nagy kérésem: meg tudná nekem vki mondani,h RX 125-ösben milyen átmérőjő a keréktengely?Mert van egy eladó RX agyas fűzött SM szett és én DRZ-be szeretném belerakni! Lehet szerezni az RX agyához nagyobb SM tárcsát előre vagy csak gyári méretűt?Ha valakinek van tapasztalata ilyen téren, írjon lécci! köszi előre is
ha valakit érdekelne 1 Rx125
http://www.hasznaltauto.hu/2568121_aprilia_rx_199
7
6 sebességesek a 125-ös rx-ek, szóval nem normális az 5 sebesség
Szasztok! Havernak van egy 25-ös rx-e kb 93-97-es évjárat körüli. A kérdés az lene hogy az normális dolog-e hogy eben csak 5 sebesség van? Mert a motorcyclespecs.co-on is mindenhol 6sietségesnek írja...
Okés. Felveszlek majd msn-re ha hazaértem a suliból és majd kérdeznék 1-2 dolgot.
Nekem van egy eladó RX, ha érdekel, kép és elérhetőség az adatlapomon.
íííííííííííííííííííí.... most lenne jó egy simson ... am meg nagyon kivan halva a fórum
Sziasztok! Keresek eladó faxa aprilia rx 125-t, inkább szupermotozni akarok, csak 1 évre venném meg, aztán váltok nagyra, olyan 250-28o ezer FT-ért vennék, de télleg csak olyat ami jo is, ha tudtok , akkor azt itt jelezzétek, vagy küldjetek egy emailt erre a cimre: csordasviktor@freemail.hu
Előre is köszönöm!
hát majd befogok szerválni vagy egy simsont vagy vmi MZ-t sulibajárni meg szorakozni :D
ienkor*
ien jó csak igazán az ien motor
Ilyenkor már jobb a simson
bárcsak készlenne a kicsikém és bárcsak térdigérő hó lenne már aztán gooo :D
na mivan pajtások? nagyon haldoklik a fórum....mindenki havat lapátol vagy mi?
már mérgemben azt sem tudom mit csinálok.Agyamra megy már ez a motor(ilyenkor mikor rossz)
Nyugodtan válaszolhattál volna Tuareg fórumba is, ugye ahol választ kaptál rá!
tényleg hülyeséget kérdeztél viszont a dugód eléggé cserésnek tűnik :D
Jó nagy hülyeséget kérdeztem!Visszaszívom
Szétszedtem a motort.A képen ahol a főtengely is van ott általában szokott valami kenés lenni? Mert ha nem akkor nekem oda valami beszivárog.Nem tudom eldönteni hogy víz vagy valami olajféle olyan vékony.
ha szétnéznél az adatlapomon láthatnád, hogy nemnekem kell

annak idején énis azért vettem RX-et, mert A1-em volt (6kW-os volt papíron az RX )
Forgattyúsház tömítése? Főtengely simmerigeket cseréltél? Karbi?