Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akciós Vertex dugattyúk rotax 123 as blokkba. Ára 15000ft. amig a készlet tart.
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
122esem van, az is rámegy a 123 ra. ha nem találsz 123ast. az van újban.
SZia! Nekem van, de nincs email az adatlapodon.
Hello!
nekem egy rotax 122-es blokk hoz kene hajtokar főtengely csap és hajtokarcsapágy!
köszi!
adatlapomon van emeai cim oda küldjetek!
Ha 125-ös AF1-ével egyezik nekem van egy eladó keress meg ha érdekel!(e-mail az adatlapomon)
oksa...felvettelek msnre
Hello mindenki!
Fesz.szabályzóra lenne szükségem!
Aki tud segítsen KÖSZI!
lemaradt a szöveg fele valamiért,szóval:

váltó,kiválló állapotú henger,kuplung,!FELÚJÍTOTT FŐTENGELY! stb.
Eladó Aprilia RX alkatrészek,pl.:tank,idomok,teleszkóp,km spirál,stb.

Valamint Rotax 123 blokkalkatrészek,pl.:olajpumpa,vízpumpa,állórész,v
szia!
Lehet hogy van külön power nyelvem(ha megvan még)
ára:4eft
ha érdekel akkor keress meg emailon:
patvaros87@gmail.com
VAN pár 125ccm bontott alaktrészem.
pl.:Boge központi teló hibátlan állapotban(piros rugós):20eft
féknyergek:7eft/db
féktárcsák:5-7Eft
/db
...stb
34karbik,gyujtás,power szett(elektromos és mechanikus power is!)
...stb
érd.:emailon
patvaros87@gmail.com
Hello nekem van! ha érdekel vegyél fel msnre!
esetleg valaki egy műszaki adattáblát a motorról nem tudna felrakni ide a 96os rxről?tegnap kivettem belőle a blokkot--- megyünk szerelőhöz, és pár dolog érdekelne a motorról, de nemcsak a blokkról, hanem magáról a vasról is. köszi
az enyémnél folyamatosan fél voltok jöttek ki a mágnesszelep előtti stekkerből, akkor valószínűleg az elektronika a baj?
Gyújtást ráadom, máris beránt a mágnes, és folyamatosan 11.5 V körül kap, annak ellenére, h csak 1 másodpercig kéne ennyi feszt kapnia, aztán visszaesnie 5.5 körüli értékre..
Ezután ha be is indítom a mocit, és húzok egy kis gázt, akkor sem engedi ki a mágnest, szóval ahogy ráadom a gyújtást folyamatosan kapja a 11-12 V-ot, függetlenül attól h jár e a motor v sem, ill ha jár milyen fordulaton.
Amúgy könnyen jár a mágnes;
Mi lehet a gond?
Szia
Nem érdekel a touareg
hali!

A te problémádon is tudok segíteni lámpa km óra gyujtáskapcsoló és kiválló állapotú olajpumpám van de sajnos olajtartály nincs.Ha érdekel MSN vagy email.
hali!

Nekem van egy eladó,keveset használt,ha érdekel vegyél fel MSNre és megtárgyaljuk.
Szia! Hány éves vagy? Nekem van eladó rendszámos Tuaregem, gondoltam megkérdezlek hátha érdekel.
sziasztok!
rotax 123as hengert vennék újat vagy keveset futottat, dugattyúszettel, ha esetleg valakinek van légyszi írjon!
Hello!

Eladó RENDSZÁMOS rx 125-ös gépet keresek, akinek van léci irjon a forumra vagy az msn-re : ndanimoto@hotmail.com
sztem a kipufogód is megnézheted...mert ha kvára levan benne rakódva a sok genny meg minden akkor attól is füstölhet...vagyis havernak csinált már iet
ha végre valahára eldöntötted,hogy mit akarsz...
henger dugó rezó :P