Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Nemtom h gyárilag van-e benne, de nekem is 145-ös a főfuvi.
Én úgy tudom, hogy 145ös...
Szevasztok!

Azt szeretném megtudni hogy a gyári rx 125 nek mekkora a gyári főfúvókája?
Eladó Aprilia RX125, ha valakit érdekel, akkor elérhetőség az adatlapomon!
aprilia bontott váltók(rotax 127,123,122)fogaskerekek,tengelyek,léptetővillák,elad
ók
vargaszabolcs@net.info.hu vagy 06302692998
Valaki tudna segíteni? az aprilia rx első kerekének a tárcsájánál (a gyári kerekekre gondolok) van egy távtartó, annak valaki letudná írni a méreteit?!
sm szett

valakit nemérdekel véletlenül?

Rx-hez távtartókkal, fékadapterrel...
rotax 123 blokk kiváló állapotban nicasilos 50e
aprilia rx 125-re arrow kipufogórendszer eladó! még a régebbi fajta rx-é asszem. 20e
mikuni tm lapsiberes karbi szivocsonkal,35ös 16e
ugyanitt gyujtásalaplapok,lendkerekek,indító,sé és sima is.
fesszabályzók,blokkalkatrészek.
Sziasztok!

A neten,egy "titkos" oldalon bukkantam rá erre a kiválló minőségű Rotax 122 "Workshop Manualra"!Nem scannelt,stb.
Remélem hasznotokra válik!
Link: http://robeetarhely.atw.hu/Rot...
Légyszíves vegyen fel vki MSN-re, RX 25 villamossággal lenne gondom. Érdekes dolgokat produkál, végképp nem tudom mi van..

krisztian000@yahoo.com
Köszi előre is!
Ha csak feltöltöd azzal nem érsz semmit, szimeringezni kellene...
Sziasztok!

Pityu9 feltudnál venni msnre?Volna egy pár kérdésem!
címem:robee@hellobello.hu

Előre is köszi!
Hello! ujjitadtott fel valaki hátso lengéscsillapitott? Feltöltöttem de mivel mozog a szára kifolyot az olaj. Meg lehet ezt perselyezni?
sziasztok!
94 es Aprilia rx125 áron alul sürgősen eladó!
Ára:170eft
érd:bakonymotor@gmail.com
06-20-
545-3546
Igen, néztem is neten egy céget ami foglalkozik gyártással, remélem megtudják majd oldani, holnap beszélek velük! Vagy neked van tipped hogy melyik céggel érdemes csináltatni?
34-es karbival 8-9 körül 100km-en. 28-assal, ha kíméled, elmegy 4-5-el is.
Szimmeringet is gyártanak méretre. Lehet bele karmantyút is tenni, csak hasonló keménységű anyagból legyen mint a szimmering.
menyyyit esznek ezek a 25 ös rx ek ha húzzák neki?
Pityu9! Szerinted megfelelő lenne a központi teleszkópba egy méretre gyártott karmantyú? Mert szimeringet sehol sem találok hozzá a megfelelő méretben!
Motorozásra való (melegebb) időszakban nem lesz vele gondod! De ha télen is használod el sem éri az üzemi hőmérsékletet, ami káros a motorra(főleg ha durván hajtod) illetve többet is fogyaszt.
Helló!lenne egy olyan kérdésem hogy nekem aztmondták a pzs szervízben hogy basszam ki a motoromból a termosztátot!Igaz hogy szarrá volt menve de aztmondta hogy 10000 körül van bele egy új!ezért most így raktam össze!így lehet nekem vele valami bajom?csak annyit mondott hogy lassabban melegszik de amúgy nem lesz vele semmi gáz!valaki mondjon erre valamit légyszi.Köszi by:Dani
Hello nekem lenne egy aprilia sr-em érte ha érdekel vegyél fel msn-re ricsike0417@hotmail.com
http://apriliamania.fw.hu/ A ROTAX 123 könyvtárba találsz széthúzott blokkról képeket. Azt ott látható fogaskerekekből mindegyik van!
Heelo, csak az a gond, hogy nem tudom lefényképezni, hogy mien az a fogaskerék , mert amikor eltört a dugóm, az egész fogaskerék ugy széttört mint a szar. Szoval ha te tudnál roluk képet küldeni akk arrol talán meg tudom mondani, hogy olyanoke amienek nekem kellenek. Hello