Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megveszem! add meg az emil címed, és ott elküldöm a postai címemet!
helllo:ez rx 125 röl vettem le ezt tuti fel tudod tenni, gyárilag ez van rajta, ez kupkung,iletve a fékar cseverjánál kell fel fogatni.
de esetleg ha kell valakinem van 2db komplet hátsó lábtarto is=4eft
megkérdezhetem h mennyibe adod a géped?
képet is tudnál küldeni róla?, mert egyet már vettem, szintén 3ért, de az elég nagy habiszti volt... főként a felfogatása érdekelne. köszi előre is
hello:
nekem van rx 125 1993-as gyári kézvédöim.
fehér szinüek 2db=3eft oda adom.
tudom postázni is.
Rotax 122-es hengerek eladók. Van zsír uj reszelt 60 ezer huf, 03-as teljesen jó állapot 40 ezer huf, van 122-es reszelt enyhén kikopott a nicasil de honolással jó lesz ára 15 ezer, van 122-es zsír uj folytott henger 25 ezer forint... Akit érdekel írjon Rs 125 fórumba..
sziasztok!lassan eladósorba kerül az rx-em... ha érdekelne valakit akkor nyugodtan kérdezzen!+ raktam fel róla 1 jelentéktelen kis videót a mai nap :)
üdv.: Peti
asszem a 96 utáni RXekbe van Rotax 122 blokk,egy és ugyanaz mint az RS 125 blokkja csak berugókaros meg máshol vannak a felfogatások!Az én RXembe 99es RS Rotax 122 blokkja van,ami utólag lett beleszerelve.
Az rs és az rx ugyanazzal a rotax 122-essel van szerelve?
hello!

nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy pár rx 125-re való kézvédője?vettem egyet a hetekben, de már mindenhol kerestem, írtam bontónak is ,de mindenhol csak universal van.illetve lenne egy olyan kérdésem azokhoz akik már rég nyúzzák ezt a tipust, hogy csinált-e valakinek olyant a motor, hogy nem forog ki?és ha igen mi okozta? én a karbipucolás, gyújtásalaplap, powerelektronika 3asra tippelek.

köszi előre is
Sziasztok Ha esetleg valakit érdekel egy rx 125 az nyugodtan írjon !de azt hozzá kell tennem hogy teljesen ki van crossosítva mert se lámpák se műszerfal!de viszont nagyon megy!majd küldök képet is csak most nincs fent a gépen!
na pá by:Dani
Így van, eladó a szekér, elérhetőség az adatlapomon ha érdekel valakit!
csáó, Dirty85-é eladó és az garantáltan TIP-TOP.... sztem lassan hazaér, azt beszélj vele...
Hello!

Valakinek jó állapotú RX 125 nincs eladó?
ahogy Pityumester mondta nekem 80-90000kmt elmegy egy henger ha nincs szétbaxva
Az is ugyanúgy kopó alkatrész mint a többi, de általában a nikasil sérülése miatt kell cserélni. Úgyhogy a hajtókar alsó tűgörgőjére figyelni!
Hali!
csak érdeklődök, hogy valaki cserélt már hengert?az ugye nem olyan kopó alkatrész? csak kicsit megilyedtem az árától
nekem küldött bakonymotor :D am visszairtam
Uhhh, hát ez most lesokkolt!
nekem? küldtél e-mailt? (ha igen akk nemjött meg inkább vegyél fel msn. (oliversal93@hotmail.com))
a Berg kint állt az udvaron még nyáron, amikor jöttek ismerősök, a családfő nézegeti, majd megkérdi: "50-es, 80-as?"

tehát ennyit a ránézésről megállapítomhogyhányccm, persze aki ért hozzá nyílván más...
írtam Neked e-mailt.
49 ccm de 34 es karbi:-)
helo helo!
lenne egy kérdésem az 50-es aprilli RX-ben minarelli blokk van? Nekem MotorHispania Furia 50 tipusu motorom van a motorokhoz..... hm hát nemnagyon értek de több embertöl hallotam ha ez a motor egy az egyben aprillia rx (végül is kinézetre teljesen , a karburátor is ugyanaz a delorto, csak azt nem tudom hogy még mi....) mert arra gondoltam hogy rx-hez nézek alkatrészeket és a Motohispániába szerelném be. szerintetek ez igy lehetséges lenne?
ha ügyesen van megcsinálva elhiszik a rendőrök hogy 50es :D

Erről eszembejutott egy kis történet.
Haverommal voltam motorozni(neki egy YBR 125öse van)...álltunk a kereszteződésbe,lekanyarodik egy rendőrautó,lehúzza az ablakot...szőke rendőrnő kiszól belőle:
-50es a Gép?
Mondom ott a rendszám,és mutogattam hátrafele.
Aztán még1x megkérdezte,hogy ötvenes a géép?
Továbbra is mutogattam a rendszámra,aztán aztmondta,hogy jaaaaaaaaaaa,és továbbállt. :D