Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor magyarul A1-ed van! Azzal RX-et nemigen vezethetsz
de mivan, ha a jogsi miatt kell a 25-ös?

azon belül az RX elég penge...
Már kezd tele lenni a t*köm az rx-emmel Eddig nyírta a gyertyákat.Cseréltem rajta gyújtás panelt,gyertyakábelt,pipát és még most sem jó.Hatalmas szikra van, benzint is kap még is leáll alattam.Széthúztam a hengert nem-e szivárog valami tömítés és vizet kap,de nem.Valami ötlet még esetleg?Valaki nem tud borsod megyében valami jó szerelőt?
Pont hogy a DRZ a legkisebb szervízigényű kategóriájában, de mind1. Te tudod.
Könyv szerint, 10000km-nél dugó csere, 20000km-nél hajtókar csere, + apróbb karbantartások.
Nem! KTM fejlesztés, de osztrák ROTAX blokk!
Ott hogy, 125-ös kategóriában nem találsz az igényeidnek megfelelő motort!
Továbbá álitolag ugyanilyen blokk van a ktmbe is.Igaz?
Jogos. csak anyi leenne a vége hogy a 125 rx-nek menyi kilométerenként van a szerviz intervaluma, továbá menyit eszik.Nem mindegy hogy 12 liter vagy csak 5 100km-ren .Esetleg van valakinek szerviz könyve mert azt szivesen letolteném.Csak azért okoskodok enyit mert egyik haverom krosszozik ( suzuki drz 400) al. Es azt moindta hogy ragyi ésnagy a szerviz igénye: egy szöval nemakarok üzemorást, nembaj ha csak mondjuk 25 loerös 35-40 hellyet.
ebben hol a 125-ös kategória?
400-as DRZ-t tudnám ajánlani. Megy, keveset fogyaszt, igénytelen, bírja a terepet! Esetleg TT, DR, XL, XT stb.
Így nem lehet motort venni! Ki kell próbálni több típust és neked kell dönteni, elvégre te fogsz vele motorozni. Az meg hogy ne kelljen hozzányúlni, legyen az bármilyen motor felejtsd el. Na meg hogy keveset is fogyasszon meg mennyen is... Inkább hagyjuk...
Üdv!

Aprilia RX 125 ('90) -re komplett légszűrőházat keresek..
Köszi előre is!

Krisztián
szia!
rotax123-hoz van ilyen cuccom. ára:17eft
eggyel lejebb megtalálod az elérhetőségeimet!
szia!
Nekem vannak ilyen cuccaim.
érd:
email:patvaros87@gmail.com
msn:patvaro
s87@freemail.hu
06303207630
Üdv:Zoli
sziasztok. ha van valakinek elado aprilia rx 125 , gyujtása, alaplap az egybe öntöt. akkor az nekem kéne. a számom 30 6535672, dobjatok egy smst. köszi
üdv zsolt
Hali srácok nagy szükségen lenne rx-hez 1 komplett hátsó lámpára tartóstul ,olaj tartályra és 1 hátsó féktárcsára akinek van csörögjön rám ultra fontos! 06-30-510-42-82
Nekem van egy eladó RX125 vasam, ha érdekel, képek és elérhetőség az adatlapomon!
válaszoltam endurocrossba
Sziasztok! Endurot szeretnék venni 125 cm kategoriában és nem tudom hogy milyet vegyek. Az alábiba kéne hogy megfeleljen: birja a krosz pályát, erdöt stb. ugyanakor ne legyen üzemorás, stabil motorja ( ne keljen hozzá nyulni) ugynakor keveset fogyasszon, De legyen benne erö. Én egy yamaha dt 125 -re gondoltam ( tudom nem a legerösebb a kategoriában) vagy aprilia rx 125 ( bársokan azt mondják szerviz igényes és nem annyira mebizható)
Ez csak elképzelés nem tudom milyet vegyek?Nem csak az elöbbi felsoroltak lehetnek. Várnám a válaszokat , véleményeket, tapasztalatokat, az adott motorokkal.
eladó jó állapotu 160as polini henger szinte új dugóval!érdeklődni e-mail vagy msn.
hello!
bocsi de nem voltam netközelbe most mar van email cimem az adatlapon de azert kiirom: lazagab@freemail.hu
előre is köszönöm legyszi írj mar arat is egyből köszi!
Szia küldj 1 telefon számot és felhívlak!
hali!

vegyél fel MSNre vagy dobj egy mailt és megdumáljuk!
Hali srácok szükségem lenne rx hátsó lámpára kompletten taróstul akinek van jelezze ,elöre is köszi!