Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lehúzó gyártásához nem kell egyáltalán vaslemez és akkor nem is hajlik el Kb. 24-es rúdanyag, esztergagép, meg egy 10-es vagy 12-es csavar kell hozzá. Egy esztergályos 1 óra alatt összehozza. A lendkerékkel óvatosan bánjál mert bontottan is 15-20E forint.
Valakinek van ötlete,hogy lendkereket hogyan lehet lehúzni? :D Gyártottam faterommal házilag 1 lehúzót de nemnagyon jött össze a dolog(1centi vastag vaslemez elhajlott). Szóval ha valaki tudja honnét lehet szerválni rotax 122 blokkhoz lendkeréklehúzót az értesítsen minél hamarabb,köszi.
Ezt videón keresztül nem lehet megállapítani, de én nem hallok rajta semmi különöset.
szerintem semmi,de videó nem adja vissza.
Hali all!
hallgassátok meg az rxem hangját, sztem vmi nemstimmel vele,haverom szerint tűgörős lett,szerintetek?

http://www.sportmotor.hu/motor...
hello!
kellen hátsó lábtartó mindeg ymilyen színű 73mm a két furatközép távolsága!
köszi lazagab@freemail.hu
www.rmcmotor.hu

Innen lehet rendelni, elég jó árban vannak, és ha jól emlékszek, láttam ugyanolyat mint ami az rx gépeken van.
Ja és valószínű a kuplungkarja is
Az újat felejtsed el! Lehet külföldről rendelni horror összegekért! Javasolnám a bontottat, többen is bontanak itt a fórumozók közül motort. A fékkarja valószínű egyezik a tuareg wind/rally, etx, pegaso-éval.
hello Valaki meg tudná írni, h budapesten elsősorban hol lehet fék illetve kuplungkarhoz hozzájutni 90 körüli rxhez?
csak japán mocikhoz valókat találok..
kösz
Szia! Sajnos ma délután elkelt a berúgókar+szerkezet! Szóval ami már nincs (henger, dugó, hengerfej, berúgószerkezet) Vannak:gyújtás, váltó, kuplung, blokkfelek, deklik, műanyag fogaskerekek, olajszivattyú, blokkban lévő apróságok...
Hello bocsi nem írtam nevet de Pityunak írtam alkatrész ügyben
az van!
Hello berúgókarod van?
csak az a gond hogy ez full cross se lámpa se gyujrtás se semmi lefullasztással áll le ha berakod sebességbe nagyobb tempónál se mozdul meg a kerék csak csúszik
nemvagyok szerelő, nemismerem az RX kuplungját, de azért megpróbáltam segíteni...

mert valljuk be, volt már ilyen.... pl. nemindul a motor -- nincs gyújtásráadva stb.
Nem az enyém csak haweromnak irtam ki!
Nah nem hiszem mert behuzza és ugyan olyan mint amikor jó volt! És Ha berakja sebeségbe még behuzatni se lehet mert csak csuszik kerék az uton! ugyhogy ott nagyob gond van
lehet csak kiakadt a kuplun bowden...
Helo! Segítséget szeretnék kérni, van egy aprilia rx 125-öm levettük róla a kuplung felöli deknit és kicseréltük a tömmitéseket, össze raktuk és azóta semmi kuplung nincs! Ha valaki tudna segíteni az irjon ide fórumba vagy e-mailt sittes69@freemail.hu-ra
Hello!

Egy 98' as rx 125 höz keresek berugót. rotax 122-e blokkos és a dekli síkjába letört a berugó. előre is köszönöm jah és nem csak berugó tengely kell hanem maga a berugó kar is! köszönöm!
06 70 520 37 36
Rotax 123-hoz blokkalkatrészek eladók! Szinte minden!
Sziasztok,

Segítségeteket kérem, most raktam össze a gépet, és baj van a kuplunggal. (rx 125)
Ha a rugók csavarjait meghúzom, állandóan kiemel, ha viszont meglazítom annyira hogy ne emeljen ki állandóan, akkor meg a csavarok fejei már beleütköznek a bowden által vezérelt kiemelőbe és zörög csörög.
Miért emel ki vajon ennyire?

Köszi,
Gábor
jah...aztán nálad 11ezernél már 35öt
7000es fordulaton adta le?
A kuplung deklit kell levenni! http://apriliamania.freeweb.hu... Itt vannak képek a ROTAX123-ba.