Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, meglehet hogy a hőfokmérő helye. És a vízpumpát hogyan kell kiszedni, szét kell hozzá huzni a blokkot? Jó lenne hha le tudnánd írni, Köszi!
A vízpumpa a blokk elülső részén, középen van a henger alatt/előtt, kívülről nem látod. A víztér fedélen a vízhőfokmérő jeladójának a helye lenne, szerintem amire Te gondolsz.
Hello! Két kérdésem lenne, egyik haverom nevében.. 125-ös RX-e van, 123-as Rotax blokkal, az lenne a kérdésem h a vízpumpa pontosan hol helyezkedik el benne? A másik kérdésem pedig h a hengerfejen van egy csonk "szerűség", nem amelyikre a vizcsö megy rá felül, hanem alatta van és elöre néz. Ez neki be van dugozva, így vette már. A kérdés hogy milyen szerepe van ennek a csonknak? Kösz szépen előre is, Üdv!
Hellósztok! vki meg tudná nekem mondani a power-nél lévő szimering méretét? Előre is THX
Ezt akartam megvenni énis de elvitték. Köszi azért hogy szoltál.
Találtam egyett probát megér hátha megvan még...
http://www.motor.hu/motor_print.jsp?id=50147
Sziasztok kellene nekem méég mindig 160-as pollini hengerszett Rotax 123-hoz ha valaki tud írjon köszi
Van még 125-ös Rxhez pár cuccom eladó....
pl.:fékek,központi teló,blokk alkatrészek...stb
érdeklődj bátran
email:patvaros87@gmail.com
enyém volt 33 arrow rendszerrel...mérve
Nem tudom, mondják egy páran akik már lemérették, hogy még 30 sincs valójában. 27-28-at mértek padon. Persze új korában lehet picivel több. Mondjuk egy jó DT-től nem megy azért olyan sokkal jobban.
Ne keverjük! Vagy karmantyú vagy simmering Szerintem te porlehúzósra gondolsz. Olyat lehet kapni csapágyboltban is 1500 körül van a kettő, semmi gond nincs vele.
91es... horpadt rezóval 38 ló? szép is lenne.balfasz
na a telón meg a fékeken akarj spórolni...egyátalán nem drága,mindenhol annyi...vagy bemész szimering boltba és veszel 500ftért,de az nem karmantyűs szimering,csak sima,előbb szétmegy. Akkor meg a drága olajat baszhatod...de ahogy érzed
hali all!

nemtudjátok honnét szerváljak az RXhez olcsóért telószimeringeket?az italmondo 3000FTért adja őket párba :S
sziasztok! Eladó a 125-ös rx-em 1998-as kiadás jó állapotban van erőss motor pöcre indul! i.ár: 340 ezer!
Hol lehet kapni aprilia rx 125 bontott alkatrészeket vagy ujjakat
kössz szépen
A váltónak az a baja, hogy elferdült a tengelye, valószínű egy eséstől vagy eldőléstől. Vagy befogod egy esztergába, és egy finom érintővel végigmész rajta, vagy pedig kiegyengeted valahogyan.
A hirdetés pedig úgy helyes, hogy Aprilia rx 125 33 lóerő, max 1993-as.
oksa vágom h melo amugy ugy szoktam h legyen benne terep is+ aszfalt is...szal...ien köves, sarazós volt multkor is nem győztem lecsutakolni a drágaszágot utánna
válto vagy berugokar probléma pöcc re indulo jo kis motor elado Aprilia rx 125 38loerö 1996-os tel:06703065942
válto vagy nem tom v mi problémája van de amugy nagyon erös {megy} Diosd -on van Kavicsos u.40/B
VAlami elérhetőséget tudsz adni? mert engem lehet érdekelne a motor
hello uj vagyok és lenne egy kérdésem a váltoval vagy v mivel gondjaim vannak {Aprilia rx}125 -Beteszem üresbe és be akarom rugni akko beteszi 1-esbe mert a válto és a berugokar egyben mozog v hogyváltásoknál is baj van mert ahogy váltok mozog a berugokar is és {vált }1-et és kerreg ugy hogy nem tom mi lehet a baja lécci segitsetek
hello uj vagyok és lenne egy kérdésem a váltoval vagy v mivel gondjaim vannak {Aprilia rx}125 -Beteszem üresbe és be akarom rugni akko beteszi 1-esbe mert a válto és a berugokar egyben mozog v hogyváltásoknál is baj van mert ahogy váltok mozog a berugokar is és {vált }1-et és kerreg ugy hogy nem tom mi lehet a baja lécci segitsetek
nekem van elado apriilia rx 125 1996-os válto hiba de megy 130000-ért viheted