Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

külön olajzású az enyim..
hello nekem lehet kene par cucc róla a lampa a komplett km óra meg gyujtaskapcsolo de az ugyi segybe van meg ha jó az enyémba akkor az olajpumpa meg olajtartaly, de az enyém ujabb szoval valahogy megkene tekinteni kompatibilis-e?
tudsz felrakni képet a blokkk bal oldalaról? köszi
Magamnak keverem, mert mar ugy vettem hogy se tartaj nem volt rajta se nem volt bekötve az olaj pumpa, szóval maganak keverem kb 1:35-1:50 közt attl függ hova megyek vele a palyara dusabb kevereket adok neki ucara meg szegenyebbet de mindig ugyan ugy fustöl ugy vettem hogy fötengely szimeringes de mar ketszer is csereltem benne es meg mindig ugyan ugy fustol, szóval nem tudom mi lehet mar csak a blokk fel tomites maradt hogy ott engedte at a valtoolajat valahol, jah meg kicsit kotyog a hatokar alul azt nem lehet hazilag cserelni ugye?
köszi
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy kinek lenne szüksége Aprilia Rx 125 alkatrészekre?, mert most azon vagyok hogy vagy eladóm vagy alkatrészenként adom el. amugy a motor írány ára: 170e ft (müködöképes ,beindul)!
Ha a motor jövöhó közepéig nem kell el akkor szétlesz bontva és alkatrészek lesznek.
további info itt vagy e-mailen!
énis castrolt használtam még amikor az aprilia volt. De akkor meg lehet sokat kap. Különolajzás vagy magadnak keverd?
Castrol szintetikus 2T-t hasznalok, Te milyet ajánlasz?
Rossz olajat használsz.
hello!
rotax 122 es blokkal szerelt rx em van szetszedtem mert kopogast hallottam de nincs belül semmi rendellenesseg csak a hajtókar mintha kotyogna kicsit a fotengelynel abbol johet a kopogas? körülmenyes annak a csapagynak a csereje nagyon? Tovabba nagyon sok olaj jon ki a kipufogon es fustolt is mint az allat kicsereltem a fotengely szimeringet de nem javult a helyzet most az uj blokkfel tomitesbe bizom ha az sem segít mi lehet meg a baj?
előre is köszönöm
üdv: Gábor!
nekem meg új gyertya oldotta meg ezt a gondot
Nekem az úszószint volt alacsony.
italmondo 8e
nincs vkinek eladó powernyelv? ha van szóljon me kőne 1
Én elcseréltem egy yamaha xj diversionra.
Kösz a tanácsokat, ki is próbálom őket.
gyertyapipa csere.
Domi! Te mennyiért tudtad eladni a Pegasot?
Lehet hogy egy kellene mozdulnod egy hőértékkel valamelyik irányba. Legálábbis érdemes lenne megpróbálni.
Eladó Első komplett fékrendszer 125Rx-re.(főfékmunkahenger-fém fékcső-Féknyereg)
ára:10eft
Érd.:adatlapomon az elérhetőségeim
Üdv mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem!
Az a helyzet hogy az rx-em folyamatosan nyírja a gyertyákat(ngkb10eg).Belerakom,kipörgi a fordulatot ahogy kell, nyit a powerszelep meg minden, és kb 3 óra motorzás után vége van.Csak berreg aztán lefullad.Cseréltem gyújtáselosztót is hátha az a baj, és nem az volt.Most tartok a 4. gyertyánál és hát jó lenne már valami megoldás .Aki tud valami gyógymódot hogy mi lehet a baj az kérem írja meg.Köszi előre is!
Üdví:zoli
Gyári Új ROTAX 122 es henger. ára:49990.-ft Vertex dugattyúval 59990.-ftért
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.co
m
Aprilia RS 125 be való Vertex dugattyúszett hihetetlen jó áron. A készlet erejéig.
a szett ára 14990.-ft
iá. 445
hello:
apriliars160@freemail.hu

erre küldd a pontos posta cimed, és holnap fel is adom.