Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honda wtr1000F 996ccm 81kw 215kg 1998évj sárga színű V2-es túrasport motorkerékpár.
Lehet buta kérdés de milyen motor ez a wtr 100?
Még ilyet sem hallottam... de még viccnek is rossz...
ja, az elektronika elég húzós (20 körül vannak)

de pneumatikusat tudsz szerezni jóval olcsóbban, és az akkor nyit, amikor kell, nemkell neked basznod vele
hát...az elég fura megoldás....csinálj már 1 képet a gépről meg az egész powerről h mien....ha lehet
BIZTOS hogy műkszik csak én nyitom és zárom egy monti váltokarral lehet hogy nem jókor vagy nemidőben.Drága ezekhez egy elektronika?Kis fordulaton olyan mint egy szimó ha felpörög és ráhúzom a powert akkor megjön az erő de akkor már túl gyors hogy felvegye...
jah, de ha naon kokszos sztem azis beragadhat...vagy nem? szedd szét és takaríccsad ki, hidd el csodákra képes
power mennyire redvás? lehet egy alapos takarítás jót tenne neki. én azt hallottam,hogy jobb a pneumatikos,mert az gondozásmentes.....nemtom
wtr 100f a másik paripám 3.ban kell kuplungolnom hogy vegye de az már 140km/h egész 185ig de ott mindig bekakilok...Nem lehet hogy az elektromos power hiányzik az rx-emből?"NEM VAGYOK AMATŐR!"
meg ne a tankon ülj...nemtom h csinálod de nekem 2.ba jön kerékre gázra amikor jól elkapom
Kuplung, meg ne 6.ban próbáld
rövidíts az áttételen
Képzeljétek el még kerekezni sem akar az rx125-öm manuális powerem van hiába húzom oda neki tövig...MIT TEGYEK? A motorja jó és tele kompresszióval......
Sziasztok van eladó csomó 122-es hengerem olcsóért akit érdekel kérem írjon rs 125 topicba. Köszönöm
Még mindig eladó egy Aprilia RX125 motor, 1991-es évjárat, irányár: 220e
Üdv Mindenkinek!

A figyelmetekbe szeretném ajánlani a motorom! Egy nagyon megkimélt, ritán használt Aprilia Rx-ről van szó ami kihasználatlanság, valamint másik motor vásárlása miatt, fájó szivvel, eladósorba került!
Ha nem akarsz zsákbamacskát venni akkor ez a te motorod! Teljesen gyári állapotban van a gép, fékbetét ás lánckerékszettcserén kivül semmi nem volt rajta szerelve......és még nem is kell egy jódarabig!

Ezen a linken keresztül meg tekintheted: http://www.kepesmotor.hu/april...

Bármi Kérdésed van nyugodtan írj, vagy hívj!
nálunk lehet kapni!

bakonymotor@gmail.com
nekem van egy két alkatrészem.
bakonymotor@gmail.com
üdv nekem is van egy 90es rx125 csak tel 06703859600 160eft alku nincs
Kössz szépen!
www.italmondo.hu
a honlapon nem sok cucc van érdemes öket felhívni!
www.pinkmotors.hu Itt megtalálsz mindet ami kell!
Csapágyat meg a helyi csapágyboltban is tudsz venni!
helló
azt seretném kérdezni hogy nem e tud valaki valami jó oldalt ahol vannak rx 125-höz alkatrészek(dugó, gyűrű, csapágy stb..) 122-es blokk hoz kéne! előre is kössz!
Köszi megnézem.
évjárat: 1998. 05. hó
lökettérfogat: 125 cc
szín: sárga
feladva: ma 18:10

Az évjáratnál felcseréltél pár számot, gondolom nem véletlenül
hello! esetleg www.nagyvas.hu nagy választék van, biztos van RXhez nekik