Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okok csak én képen láttam és ott nemsokat vettem észre azért kérdeztem hátha...
Hogyne lehetne látni a különbséget az 50es és a 125ös rx között!
Ha nem hülye rendőrrel van dolgod, akkor az is rájön.
köszi az infot!már csak öszse kell szednem a pénzt
am szerintetek lehet az rx 125-t 50esként használni? látható a különbség a 2 moci között?rendőr észrevenné? vagy akkor mindenki így csinálná?
A belsőnek csak átmérő mérete van pl:17-18-21 colos kerékhez www.universalmotor.hu www.nagyvas.hu
Sziasztok!
Tudnátok segiteni keresek 120/90-17 motor gumi belsőt csak sajnos nemtalálok sehol és ha ti esetleg tudtok valami oldalt ahol megrendelhetem kérem segitsetek!.
Előre is kszönöm!
mindent megkapsz hozzá és nem drágábban...én legalábbis ezt tapasztaltam ( persze ne aprilia rx kuplung bowdent rendelj xD )
akkor lehet ilyen mocit veszek már csak gyűjteni kell rá:)
Dirty 85 pont a te motorod néztem a hasznaltauto.hun , hogy elég jó árban is de sajna még nincs rá keret:(
am az alkatrészellátás milyen a többi hasonló motorhoz képest? mert olvastam ezt is azt is
Nekem van eladó rx, ha érdekel, képek és elérhetőség az adatlapomon!
Gyári új Rotax henger eladó!Ára 55eft akár dugattyúval is,Új Vertex dugattyúval együtt 65eft!
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.com
nem feltétlen kezdő motor, de lehet vele lassan is menni

meglehet vele tanulni motorozni, csak eleinte óvatosan, de nemvészes...
Hali!
motorvásárlás előtt vagyok és nézegettem motorokat, az rx tetszett meg nagyon és jókat is olvastam róla
azt szeretném kérdezni tőletek hogy ajánlanátok-e ezt a mocit 1 kezdőnek?teljesen kezdőnek
köszi előre is
hello!

valakit nem érdekel esetleg csere egy 125ös dt-re? akár ráfizetéssel is!
Nekem olyan van a motorban.
azt mondták az italmondoban,hogy gyári minöség.
Ez volt a drágább.
Gondom nincs vele.
Valaki tud valamit mondani Mec Eur gyártmányú hajtókarokról?
mivan, féltékeny vagy?
hát, látod....
ellopod mán minden haveromat ?
helyes
felveszlek MSN-re és ott megtárgyaljuk... :D
Aprilia rx 125re valo arrow kipufogórendszer eladó.nem horpadt,jó állapotban.tudtommal a régebbi fajta rx-ekre jó,de nemtuti.ha valakit érdekel csinálok képet.
18e Ft
Hali
rx125-re érdekelne a légelterelő melletti bal oldali idom. A motor 1996-os ha bontót tudtok ahol találok ilyet az is jó.
elérhetőség:30-432-6162
reccardo@gmail.com
csácsá!azt szeretném megkérdezni hogy ti milyen olajjal használjátok az rx-eket?mármint a kuplunghoz való olaj!mert én most cseréltem le és úgy vettem észre lehet hogy egy kicsit csúszik!még nem vészes de inkább megkérdezem!köszi!by:Dani
Ez a beszéd!

Csak képem nincs róla, illetve az adatlapomon az RX-en látható, de külön nincs.

Mennyit ajánlanál érte?
Hello! Engem érdekelne az SM sárvédőd...
Ha valamelyikőtök a közeljövőben neadjIsten supermoto építésbe kezdene, annak tudom ajánlani a fék-átalakítómat és az sm sárvédőmet