Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyújás?
Bele van ütve az idomok hátuljába, az első teleszkóp alsó részébe, a karbi és a henger oldalába, valamint az első lánckerék körül is van egy jelzés
hát így pontosan nemtom...de kinézetre meglehet mondani..és a tied az ien 90es lehet...
bocsi énvok a hüe vagy nemtom...de nemtom értelmezni mit akarsz kérdezni
Hy
Megszeretném kérdezni hogy ne e tudjátok hogy mitöl van az hogy a motor magas fordulaton 1 be igy neki áll ugrálni kihagy! a Válaszokat elöre is köszi hello
Hol lehet megnézni az évjáratát? köszi
nekemis 40 Le-t mondtak....évjáratba meg 94et...mondjuk a magyar forgalmiba is 94 szerepel mint gyártási és üzembehelyezési dátum...
Eszembe se volt senkit átvágni, én ezekkel az adatokkal vettem a motort, nem értek hozzá.
Szerintem ne háborodj fel, mert te is tisztában vagy azzal, hogy ez a motor 91-92-93 körüli évjárat, és a rotax123as blokk, 33 lovas... esetleg a 160as szettel lenne 40 ló körül... Aki ismeri az rx gépeket, azt úgysem tudod átvágni ilyenekkel...
Csá!szerintetek ezt a motort mennyiért lehetne eladni 94-es hátúl új gumi új láncszett teleszkóp újraszimeringezve.megmondom őszintén én 180 ért vettem!szerintem jó vétel volt soha nem volt vele semmi gondom csak most a hengerfejtömítés és a vízpumpa.De jövő hétvégén kész lesz!kiváncsi vagyok hogy mit mondotok rá hogy milyen árba mennek ezek!igaz hogy se lámpa se műszerfal se rendszám semmi csak egy erős motor.igaz hogy én csak terepen használtam de nincs leamortizálódva.szerintem teljesen jó állapotban van!egyszer az egyik hawerommal bemértük yamaha xt 660x-el hogy mégis mennyit tud és 123km/h a vége.igaz hogy nagyobb fogaskerék van rajta.ennyi valaki mondjon rá valamit légyszi! by:Dani
Joh akkor 100éves, és 2LE..... Nem rendszámos.
rendszámos? mert akkor érdekelhet a dolog...
Tyűha, 41le Álmaidban
96-os Rotax 123-as blokkal? Inkább 89-es. 41LE esetleg ha 160-as Polini van rajta.
Csao. Valakit nem érdekel egy Aprilia RX 125? 1996os, 6sebességes, power szelepes, 41LE, vizhütéses, tárcsafékes... esetleg csere is érdekelhet más kategoriáju mocira.
Szia! Komplett jó állapotú vízpumpám van nekem is 8000Ft-ért.
Hallod aztmondta nekem a srác ott ahol ma megrendeltem a vízpumpához a dolgokat hogy egy komplett vízpumpa 41 ezer forint!mondtam neki akkor felejts el!aztán inkább csak lapátot meg o gyűrűket rendeltem! by:Dani
Csá! ez a vízpumpás dolog 10 ezerbe fog kerülni sajna!Na a tömítéskészletet azt Tatabányáról rendelték nekem a pink-motors-tól van nekik oldaluk is.Az enyém 4400Ft volt kb 2 hete!de az én motorom olyan 1994-es körüli lehet abba ennyi de a 95-nél újabbak azokba már azthiszem hogy 8 ezek valahányszáz Ft lett volna.ennyit tudok segíteni.pá by: Dani
Tömítéskészletet Te hol vettél, mennyiért? Nekem a Troják Zoli 13-14E forintot mondott!
Szia! Örülök hogy sikerült, hogy segíthettem! Igen van ilyen. Például ha nem fagyállót tesznek bele hanem vizet télen megfagy, ráindítanak és ...
Hello!lehúztuk a hengert.így sikerült kiszedni a vízpumpát.hát mondjuk sok szerepe nem volt a motorban mert amit a múltkor mondtam hogy van benne valami fehér szar.amire te aztmondtad hogy lehet hogy vízkő.hát az tudod mi volt a lapátok le voltak darálódva hogy hogy nem nemtudom de egy lapát sem volt rajt meg a szimeringek is szét voltak hullva benne.úgyhogy lapát szimering csere na meg akkor már a tömítéseket is kicserélem mert van készletem.gondoltam leírom hogy mi lett belőle nemtudom hogy hallottatok-e már ilyenről de én még nem.na mindegy. by. Dani
Miért nem veszed le a hengert? A másik oldalról egyszerűbb ki kocogtatni, mint a kuplung felől húzni. Csak a lapátokra vigyázz!
Szia! Nekem vannak műanyag fogaskerekeim, 123-ashoz. Ha jól tudom az egyezik a 122-esével. De ha küldesz róluk képet akkor meg tudom mondani, hogy egyezik-e.
hát srácok nem jött be a tanácsotok akár mit csinálok be kell vallani hogy az a vízpumpüakivétel kifogott rajtam!Fogalmam nincs hogy azt ki tette bele de nemtudom kivenni pedig már húztam ütögettem és nem jön!Annyit tudtam elérni hogy kicsit azon a fülön keresztül amit mondtál pityu9 kicsit fordult de utána se jött ki.
hát ebből szerelő lesz szerintem!kösz mindent! ez van Dani
Heelo nekem Aprilia Rx 125-ös motoromhoz kellene hátsó tárcsa, henger,műanyag fogaskerekek, és valamit baszni kéne a poweremel is, am 122-es a blokom, ehhez kellenének a cuccok. köszi