Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvitem szerelőhöz a blokkot kiv leszek mit mond
hellosztok,, szlovákiarol vagyok úgyhogy elnézest a hibákert..
szeretnék veni egy 160ccm hengert fejel egyut, es dugóval.. továb egy power-t ami nyomásra megy(nem elektro)esetleg tanácst hogy mejik job. meg egy kipufogó konyokot.
HA ESETLEG VALAKINEK VAN VALAMI EZEKBÓL ELADáSRA, AKKOR, LéCI íRJAL... dizmejker@azet.sk
Szeretném kérdezni hogy lenne itt egy eladó frankó állapotú rotax123-as henger, és az lenne kérdésem hogy rotax122-es blokkra felrakható-e? mert tudtommmal igen. Aki tudd válaszoljon sürgős lenne, előre is köszönöm!
Sziasztok!

Bocs hogy ide, de talán profilba vág. Eladó a képeim között is megtalálható Aprilia ETX 125 pályamotor. Az őszön dugózva, gyűrűzve volt, most nem indult el tavasszal. Szikra van, üzemanyagot kap, de szerintem sokat. Jó telók és fékek. elől tárcsa hátul dob. 123-as Rotax blokkja van, delOrto karbival, gyári sport kipuffal. Jó megy. 34 le. Jó gumikkal. Hibái. kuplung bofden lassan elszakad, be kell állítgatni a karbit, leereszt áltában 4-5 nap alatt az első kerék. A motor Debrecenben van, és az irányára 100 e Ft. Robogót beszámítok. Eladás oka: megvan az A jogsi, és rendszámos gyorsaságit fogok nyüstölni tavasztól.
Ja! Nekem a régi Rx embe vertex utána meg wösner dugó volt de elég jó volt mind 2 vel
köszi de nekem a hengerem fasza állapotú,mellesleg a 123as hengert fel se tudnám rakni csak gányolással wössner,wiesco dugó érdekel inkább,meg prox hajtókar :D
Hát az csunya :S jó kis szerelő az ien (ienek töl mencsen meg a jó isten) ien hez én motort nem viszek
én itt lakok 30 kmre attól, ahol ezt a hengert árulják. láttam személyesen, használt, a nicasil lepattogott 2 db kisujjkörömnyi darabon.már egy párszor hívtam az eladót, mert előtte is hirdetgetett hengereket, de mindig pattogzottat akart adni, sőt meg is akart győzni hogy á az nem befolyásol semmit sem. és motorszerelő...
Hát ha tudok majd szólok De találtam henger szettet 30-ba ami sztem is ojan drágaNémeg! :P
esetleg ha valaki tud olcsóért hajtókart,dugót,csapágyakat,szimeringeket(természete
sen ujakat) akkor az értesítsen! :P
aham hát ez 97-es a másik rx-em 92-es volt de az nem volt ien jó mint ez.Csak azt sajnálom h 19-es a hátsókerék nem 18-as, így nehezebben tok majd gumit szerezni rá Nah de sebajj legalább fasza gép lesz min 2 évig! Jah és kaptam melé+ egy polisport fejidomot amivel még nem tom h mi a szándékom.
Én 160-ért vettem tuareget eddig nagyon tetszik
igaz még szinte nem is mentem vele (15km...) ja és ez is rendszámos ennek csak egy "baja" van hogy 89-es kicsit öreg de ez egyáltalán nem látszik meg rajta..így végülis nem is érdekel..
Jól gondolkozol erről, legalább tudod hogy mit kell megcsinálni, megveszed az alkatrészeket, belepakolod és biztosra tudod hogy jó állapotban lesz egy ideig!
380-ba vetem. De am ojan mocit szeretem volna amit lehet papiroztatni csak amikor utánajártam azt mondták h 210e FT a papirozás.Azt azér vetem meg.Meg a másik RX után gondoltam h ez fasza lesz de nem.De így ezek után lesz egy fasza gépem Enek örülök!
Lehet tudni hogy mennyibe vetted meg végül? A videónál 445ös irányár volt írva, kíváncsi vagyok hogy mennyibe hoztad
hát szerintem is mindenféleképp csináld/csináltasd meg...az én kicsikém is szét van szedve most,még ősszel szedtem szét...anyagi gondok miatt egy darabig össze se lesz rakva...dugócsere,csapágyak,szimeringek a blokkba,hajtókar kellene.
Hát jah jó is volt hangja is teccet meg minden! és mostt nézegetem a garázsba a vázát Most gyüjtök pénzt azt megcsináltatom és akk legalább tom h van egy fasza mocim
Jah énis nézegettem a hirdetést gondolkoztam is rajta de annyit nem adtam volna érte..Inkább vettem 1 tuareget
hmm pedig az a RX elég szépnek nézett ki:S
Ja ugy h most nagyon boldog vok Gyüjthetek pénzt majd h megtugyam csináltatni rádásul nem lesz egy olcsó mulatság
hát nem olcsóért kínálta...ahhoz képest még be is sz*art....
dede ez az az RX
szia nem ez az véletlenül?link
Sziasztok!
Vetem egy rendszámos RX-et 97-es évjáratu elég drágán!Mentem vele 14km-et és megdöglött Szerelő szétszette és ijenek h a henger zsiloplasztal volt feltéve meg stb.... ugy h most nyomathatok neki egy generált.Pedig mikor megnéztem tök zsír hanja volt nem csörgött meg semi és most szét ment. Nem értem h lehet. am ojan hangaja volt mintha turmixgépbe tetem volna vas darabokat.De hála istennnek a henger nem sérült!Am a csavó irta h uj főtengej csapágyak vannak benne meg új lendkerék azt a faszt (bocs a kifejezésért) semi régi rosz csapágyak vanak bene. ugy h jah melékeltem 1 képet h néz ki jelenleg!