Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv mindenki!
Nincs valakinek egy Aprilia rx 125 eladó részletfizetéssel
300 ezerig...
havonta 40ezret tudok fizetni....
(az idény végéig lenne fontos)
hello uj vagyok és lenne egy kérdésem a váltoval vagy v mivel gondjaim vannak {Aprilia rx}125 -Beteszem üresbe és be akarom rugni akko beteszi 1-esbe mert a válto és a berugokar egyben mozog v hogy váltásoknál is baj van mert ahogy váltok mozog a berugokar is és {vált }1-et és kerreg ugy hogy nem tom mi lehet a baja lécci segitsetek
De Timi úgyis csak ilyen tingli tangli aszfalt cuccra gondol...
Csók! Jövő7n én egész végig éjszakás műszakban leszek, szóval sajnos nem fog összejönni
Köszönöm a segitséged!
tuti megy hisz most vett cross csimmát
Szeva Ric lehet a jövö7en megyünk turázni, ha van kedved gyere...
De hogy segítsek is, és ne maradjon meg az örök emlékezetben a nevem úgy, mint egy köcsög kötözködő baromé, tessék: ajánlom az apró rovatot itt a sportmotoron, időnként vannak jó dolgok.
De egyébként:

www.italmondo.hu
www.rmcmotor.hu
Blokkvédőt a hentesnél, kézvédőt a patikában, gyújtáskapcsolót a villanyszerelőnél, kapcsolókat a postán, spirál meghajtót a zöldségesnél, lábtartót a háziorvosnál, HEBO fejidomot pedig csak romániában lehet kapni!
Sziasztok!
Megtudnátok mondani hogy az alábbi alkatrészeket hol tudom megvenni újjonan vagy használtan(bontott)?!.
blokkvédő, kézvédő, gyujtáskapcsoló, elektronikus kapcsolok, km/h spirál-meghajtó, hátsó lábtartó,HEBO fejidom

Előre is köszönöm a választ!
Csá! Majd az ülést is vedd már le és a szabályzóról is csinálj egy közeli képet, arra is kíváncsiak vagyunk
Ezek a képeim vannak róla!
képet tegyél már fel a motorodról így egészbe, kiváncsi vagyok rá
A váltókar mögött van a berúgókar
Sziasztok figyu nekem a motoromba Rotax 123-as van nem tudja valaki ezek csak önindítósak mert az enyémen nincsen berúgó és a helyét sem találom hogy hol lehetne.?
Megnézed hogy hová megy az olaj tartályból a cső, és figyeled, hogy szétcsúszott-e esetleg v.hol, ha neked össze van toldva esetleg.
lehet h igazad van mert most a szokottnál hamarabb villant a olajszintjelző.. és arról tudnál valamit mondani h hol találhatom meg vagy honnan indul?köszi a segítséget
Motorolaj nem egyenlő a váltóolajjal, én arról beszélek amit mágnak kever az üzemanyagba
nehiszem h a motorolajjal lenne gond mert akkor már az olajcsere után ilyen lett vna...de hnap elviszem szerelőhöz aztán megkérdezem h mi a baja.de sztem teleszkópszimering. valaki cserélt már telószimeringet ha igen akkor mennyibe fáj?
Telók szerintem sokkal jobbak, 2literrel többet eszik, alul és középen szerintem erősebb, újabb=jobb , ha kérdésed van msnen felteheted...a KTM eladó
csö
hallod...jobb a ggd mint a ktm? kiváncsi lennék rá...
Esetleg, ha valahova a lábad körülre van kivezetve a motorolaj túlfolyója az is lehet...onnan könnyen odafújja a szél, nekem is volt ilyen az 50es rxen, sok olajat raktam bele...
hát az lehet
itt van kép. de most néztem az lehetséges h elfolyt a teleszkóp olajom és a menetszél azt fújja fel a rezóra?am ennyire nem feltünően látszik csak a fényképezőgép miatt...mindenesetre valamit kéne vele csinálni
ne tuti semmi orpadás nincs rajta és nem egyhelyen hanem szétszóródva...:S fasztudja mi lehet, nem tudom honnan került oda:S majd csinálok róla képet hátha az segít...