Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most már tudom sajna 87-es a váz 89-es a blokk
ez az rx ez még 90 elötti kiadás
itt vannak a képek
Sziasztok!
Ha valakir érdekel rotax123-as blokk akkor itt a link itt többet megtudhat róla:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ha arról a motorról van szó, ami az adatlapodon van, kizárt hogy 96os legyen, de ha küldesz pár képet még róla, akkor könnyen kideríthetjük
köszi az infót srácok,igazából a gépet csak túrázgatni használom úgyhogy nem zavar a motorszám,csak szerettem volna tisztán látni mert azt mondták 96-os de szerintem öregebb típus most majd kiderül?köszi
Én sem azért írtam hogy vitába szálljak veled, csak nemrég értem haza melóból, és most jól esett egy kicsit fórumozni, gondolatot cserélni
Végülis igen, de azt nem tudtam hogy csak terepezni akar, amúgy különösebben nem zavar csak jó tanácsként írtam...
Utcára egyértelmű hogy az a tiszta, ha rendben van minden szám és papír, de terepre szerintem teljesen mind1 hogy van-e benne szám vagy nincs
jó-jó az is egy megoldás de akkor se tiszta a gép...
Venni kell bontottban egy másik blokkfelet és kész
Nem akarlak elkeseríteni de ha a motorszámot kiköszörülték az elég nagy probléma!
Vagy lopott vagy valami ügy volt vele, de tuti hogy valami nem tiszta!
Évjárat bele van ütve a karbiba, a hengerbe, az első lánckerék mögött a blokkba, az első teleszkópba, a féknyeregnél a fékdugattyú mögött, az idomok hátoldalán, szóval szinte minden alkatrészbe bele van ütve az évjárat
125-ösbek kell? rotax123-as blokk?
köszi,évjáratot hol találok rajta?előtte kawám volt ott a felnibe volt a szám de ezen nem találok ott?
Mivel ugyanazzal a blokkal szerelték a sport és az enduro apriliákat, így könnyen belehet építeni egy önindítót, nem kell ahhoz hogy RS blokk legyen az RX-ben
Srácok 1 blokot szeretnék az rx emhez! uganis kuka az egész!
helló,123 rotax ha erre gondoltál típusszám gyanánt, a motorszámot kiköszörülték belőle valamelyest felismerhető de nem tuti,
de egyébként ha pl az italmondőnál keresel akkor ott kérik a motorszámot is.
szia
lehet hogy RS blokkvan benne de ám önindítót lehet bármelyik rx be rakni ! a motortipust mond.
helló,vettem egy 125-ös rx-et,önindítós.Mikor alkatrészt kerestem hozzá azt mondták rx nem létezik önindítóval szerelve hanem vszínű tuareg motor van benne,tud erről valaki valamit mondani nekem?
Sziasztok vennék 1 jó állapotú rx-blokot! zolboy91@hotmail.com e-mail/msn köszi a vélaszt!
nem azért mondtam h leszúrjalak csakhát...most 2-3e 1 lánckerék...most abból amúgyis szettet kéne venni nemhogy még használtat tegyél meginnt fel meg ha minimális...500-1000 Ft-ot kérünk el érte + a posta kb ugyanott vagy.
Nem arról van szó, hogy veszett nagy szakértők lennénk, de örülök, hogy sikerült megoldanod a problémát egyedül is