Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs rajta vmi repedés? kis hajszál repedés? nincs megütve és esetleg ott lett vmi baja?
heló tudna valaki segíteni? rxem rezóján ilyen olajfoltszerű foltok jelentek meg de már mindent megnéztem és nem tudom h honnan kerülhettek oda... ha valakinek volt már ilyennel dolga akkor szóljon pls.köszi
Hali! te is felvehetsz Ill. már felvettél gyere vissza nemsoká leszek
Arrowocska rajta van mán....finiiii a hangja
Hali! MSN-re vegyél fel légyszíves! Adatlapomon
40-ért irányárban
mennyiért volt amit kinéztél?
Sajna elvitték azta 160-as szettet amit akartam Nemtud valaki 160-as hengerszettet Rotax 123-as blokkhoz?
Értem köszönöm akkor így fogom csinálni:)
A biztonság kedvéért nem árt, ha felújítod a blokkot, mert ugye a tuningot, csak gyári állapotban lévő rendszerre érdemes rakni. Csapágyak, szimeringek, hajtókar, tűgörgők, ezeket szerintem érdemes kicserélni előtte, a főtengelyt meg felújíttatni.
Sziasztok az lenne a kérdésem hogyha felteszek a motoromra egy 160-as pollini hengerszettet akkor kell benne főtengelyt és hajtókart cserélni vagy az bírja?
nézdd meg mien típusú a karbid bemész 1 motoros boltba és adnak...ha nem sztem rendelni biztos tudnak
helló!
valaki nem tudja hol lehet az RX-hez
fuvokát szerezni?
Helló!
Sziasztok! Találkozott már valaki RX 125-tel aminek 3 csatlakozós feszszabályzója van?
addig öntöd míg az ellenőrzőn nem kezd el folyni; SAE 75W - 90 tudomásom szerint
Hali meg tudná nekem valaki mondani, hogy mennyi hajtóműolaj megy bele az RX-be és azt is hogy milyen? THX
Aprilia Tuareg Wind 125-höz keresek jó állapotú első kereket! Aki rendelkezik ilyennel itt megtalál: kepesi@starjan.hu, vagy írjon a fórumra!
- a 2. csinálni
Kell csinálni egy Fight Club topicot csinálni
Szerintem is fölösleges feszegetni, hiszen már az első sorban leírtad a lényeget!
Hát biztos én vagyok a korlátolt de ha 1poén(és nem durva poén) nem tetszik nemkezdem el sértegetni a másikat,ha nemtetszik mondjuk pl-aztmondom most ne poénkodj ,vagy valami normálisabb hangnemben fejezem ki nemtetszésemet....De tényleg ne feszegessük a témát én lezártnak tekintem...
Mar elvitték. Mondjuk nagyon peches volt vele a srác. Mert eljött kipróbálta, minden működött. Hazament használta egy hétig és valamiért az egyik elektronika felmondta a szolgálatot. Nem tudom hogy miért, csak elég szar érzés volt. Mondjuk a gyerek korekt volt, nem hbáztatott meg semmi, csak kérdezte hogy hogy kezdjen hozzá. Nekem most egy yamaha xj 400 van...
Srácok... ti jöttetek majomkodni, mégis mit vártok Kriszutól?
"nem kell kikényszeríteni, ennyi"jaaa én kezdtelek ordenáré modon szidni ugye De ne vitázzunk(főleg ne ilyen hangnemben ... )
nem kell kikényszeríteni, ennyi