Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Domi 223,
van már másik motorod vagy még árulod?
Nekem a pegasoban ez volt...
40X52X10/10,5 a 91es első teló szimering méret? V.kinek nincs felírva véletlenül amikor cserélte?
jobb is ha befejezed, ma már el se kezd...ha valaki a szeretteimet szídja... pff meg van róla a véleményem.
jólvan kurvaanyázást részemről mára befejeztem
legalább ennyire ne legyél értelmet te balfasz az első nem neked szólt. hát srácok,veszélyesek vagytok
És én mivel érdemeltem ki a szánalmas manó 1-et?
eleinte nem neki szólt...de azt hiszem kiérdemelte a szánalmas manó 2 címet nagy a pofád Chevykém,tudtad?
májkrémeskenyér
rántotthús
Jaja én is aszondom, gyere üssük le mostmár!
Hát kiskomám azt neked kell a sárgába a zártra ...de ugye eléglesz már a szó csatábol...
Igaz, hogy ez nem a viccek topic, de én kezdek jól szórakozni
Na feküggyél mostmár!
Te kis köcsög nem a szüleiddel beszélsz !Otthon lehet ez a stilus de itt visszavehetnél...
Ja hogy ez poén volt?! Kurvára vicces vagy akkor, csak arra van másik topic nyeld el a faszt!
Te kicsit szükitsél a pofádon hamár nemérted a viccet!Nem nemtudom fogalmamsincs mittudsz állitani a gyujtásodon,utoljára 20on éve állitottam MZ-n..ott lehet...
xlzx: Kire gondolsz?

Chevy: Szóval te sem tudod a kérdésemre a választ? Akkor aszongyad bazdmeg ne magadat verjed!
"vagy van ilyen spéci gyújtásbeállító ké,szülék?"Rákérdezhetek?.....Fül
Nééézd már,megjött a szánalom manó
Sziasztok! ahhoz h előgyújtást tudjak állítani az rx-en ki kell szedni a blokkot, mert indikátoróra, tolómérő nem fér a hengerfej és a váz közé... vagy van ilyen spéci gyújtásbeállító ké,szülék?
lécci segitsetek mert holnap vinném el csinálni...
hát nekem a japo csajok pont nem jönnek be, de mondjuk a magyarok közül elég sok akad:D
Sziasztok!
Van vkinek eladó power bowdene és a power házra való kis gumija rotax 122höz?
Előre is köszi a segítséget!
Szerintem érdeklődjél zolko87-nél, a Tuareg fórumban megtalálod az elérhetőségét is, ő szokott bontani aprilia gépeket, lehet van neki v.mi