Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs hogy nem mindenki olyan veszett nagy szakértő mint TI vagytok!Sikerült szereznem, méghozzá internetről rendeltem,találtam is sokat neten mert annyira béna nem vagyok hogy ne tudjam beírni keresőbe, csak gondoltam ha találnék olcsóbban mert valakin rajtamaradt esetleg akkor azt megvenném!Köszi a segítséget!Borulásmentes motorozást...
Vagy esetleg beírni a gúgliba... rmcmotor, pinkmotors, parilla, italmondo...
bemész 1 boltba ( nem zöldséges) és adnak...pár ezer forint...de ien kérdések mindig vannak... nemigaz h nálatok semmit nem kapni a boltokba...vagy még tájékoztatni sem tudnak vagy én nem értem
sziasztok!
Nincs valakinek eladó hátsó lánckereke?Pontosabban ez:
nem tom mivan megvan halva a FÓRUM
írjatok valamit
ki mit csinált meg a télen a motorján?
majd én is leírom csak sok dolog van meg a fékeket most fogom letisztázni.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel van itt egy bontásra szánt tuareg rally 125/50-es. A hátsó keréken és a láncon kivül még minden-e meg van. Ugye nagyon sok minden-e ua mint az rxnek!
szasztok
azt szeretném kérdezni hogy valaki újított-e már fel RX ben relókat ? elsőt hátsót mert nekem xar mind a 2


előre is köszi
hát nekem meg nagyon sokszor :S most is vettem egy új nyelvet és megy szét a feje ahová bekell akasztani ezért bízok a pneomatikusban
Mivel használtan veszel majd úgyis, bármi előfordulhat. Egyébként nem lenne szabad állandóan elszaggatni a bovdent, nekem 7 év alatt csupán 1szer kellett cserélnem
értem
de ez sűrűn történik meg ? vagy ritka eset?
mert nekem a bovden állandóan szakad az elektromosnál
Igen, van egy olyan lehetőség hogy azt a kis furatot kiszeded, aztán rápakolod a pneumatikus powert. Meghibásodás lehet például hogy szakadt, lyukas a ballon, a rúgó elvesztette eredeti feszességét.
Egyébként bontottan kb. 10e
értem ott van nekem juk mert rotax 123 asom van csak bevan tömve de halotam hogy azt ki kell szedni és akkor oké
én arra lenék kíváncsi hogy meghibásodása meg ilyenek hogy milyen ?
A hengerre biztosan fel tudod tenni, csak lehet nem fog tökéletesen működni, mert régebben (89-ig) volt a hengeren egy kis furat, amin keresztül áramlott a ballonba a kipufogó gáz, meg kell nézni hogy neked milyen a szelep körül a henger!
sziasztok
kellene egy kis segítség
arra lennék kíváncsi hogy a pneomatikus pówer az milyen ?
mert nekem most elektronikus van benne és valahogy míndíg elszakad a bovden vagy a pówer szelep törik el és errelenék kíváncsi hogy megérie befektetni egy ilyenbe ?
jah és hogy megérie venni előre fém fékcsövet?

köszi előre is !
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Van néhány blokk alkatrészem eladó! Akit érdekel nézze meg a linket!
vadiújan italmondonál a henger 139.990 ft. vaterán láttam egyet, szintén vadi új, az 119e ft.
kösz!
Az rx egy elég jó kezdőmotor, bár nem árt ha nem vagy túl nehéz mert a futóműve 90kg felett már felkoppanhat. amúgy meg ki kell fogni egy jó állapotút és jó olajjal elmegy elég sokáig. a henger 100körül van assszem
nincs nút csak sár és rozsda
helló. mi a véleményetek az rx 125-ről? terepet és az ugratásokat mennyire bírja meg egy 160 ccm3 henger mennyibe kerülhet?
Kössz! Akkor nincs ott semmi trökk nút vagy valami? Ami kifér csak be van rohadva?
csavard a csavarfejet, és úgy ütögesd, plusz kicsit emeld meg a blokk elejét, mert a súlya miatt is nehezítheti a dolgod. aztán iránya csavarbolt, ha kijött, mert jól elverted gondolom :D
szia!
Passzolom a kérdést a dobot azt biztosan de hogy a rezót is? azt nem tudom, de elvileg mindent meglehet oldani
Csáó zolko ez rámenne egy 92 es évjáratú dt80 LC2 re?
Oké! Azért köszi!